18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Łódzki tramwaj
NeverLie2Me • 2013-09-30, 17:15
Akcja dzieje się w mieście absurdów, Łodzi.

Jak jeszcze studiowałem i jeździłem tramwajem na uczelnię nie wiadomo skąd zawsze w tramwaju była masa starych ludzi. Dosłownie zatrzęsienie. Łódź do "najmłodszych" miast nie należy, ale to jest aż przegięcie. I owi starzy ludzie, głównie płci żeńskiej, zapierdalają komunikacją miejską właśnie w godzinach szczytu. Chuj wie po co...

Koniec czerwca, zajebiście gorąco, godzina 16.30, tramwaj najebany jak bombowiec, oczywiście zero przewiewu. Starzy siedzą młodzi stoją, tramwaj też stoi, bo jest korek (dla wtajemniczonych 12 na skrzyżowaniu Zielona - Kościuszki).

Gość stojący obok mnie odzywa się do starej babci czy może trochę otworzyć okno, bo się zaraz ugotujemy. Ona na to, że nie bo ona właśnie od lekarza wraca i nie chce się przeziębić. Gość chwile odczekał i znów zaczyna. Że gorąco, że trochę przewiewu trzeba zrobić. Ona do niego z lekkim poddenerwowaniem, że co on nie rozumie? Ona u lekarza była. Gość dalej piłuje, że jest tak gorąco, że nic się jej nie stanie etc. Babcia się wkurwiła, zagotowała i... zjechała z krzesła... W wagonie ciężka konsternacja, co tu się do chuja stało. Wszystkie stare baby patrzą to na leżącą kobietę, to na tego gościa. I się zaczyna. Wszystkie co do jednej zaczynają piłować mordy: Zabiłeś ją, zabiłeś ją!!! Ja stoję i nie mogę ze śmiechu wyrobić. Jedyna osoba obyta z zaistniałą sytuacją - motorniczy. Coś tam zaczyna napierdalać przez CB. Baby siedzące bliżej kabiny coś do niego wrzeszczą, żeby na policję dzwonił (o dziwo nie po pogotowie). On otwiera drzwi i ryczy: WYSIADAĆ!!! TRAMWAJ ZAKOŃCZYŁ SWÓJ BIEG!!! Baby znów wrzeszczą: Co Pan robi, bandytę wypuszcza, przecież on ucieknie!!! Przyjechało pogotowie, zabrało babę i pewnie stwierdziło, że jej się od tego gorąca pojebało.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-09-30, 17:30 73
NeverLie2Me napisał/a:

I owi starzy ludzie, głównie płci żeńskiej, zapierdalają komunikacją miejską właśnie w godzinach szczytu. Chuj wie po co...


Bo im się nudzi, a Polska to nie Stany, żeby emeryt wsiadł w swojego hummera i poszedł łowić ryby albo polować na prerii. U nas emeryci mają dwa zajęcia: Jeżdżenie komunikacją miejską w kółko i blokowanie kolejek w przychodniach.
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-09-30, 18:16 28
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-09-30, 19:39 1
Starej zgrzybiałej babci nie przegadasz... co innego miłe babuszki...ale to rzadkość..
Zgłoś
Avatar
L................3 2013-09-30, 20:00
las84500, Tym razem masy łatwych piw nie będzie, stare i oklepane. A co do tych tramwajów to fakt, zawsze zajebane jak nie wiadomo co, w niektórych okna się po prostu już nie otwierają choćby i chciał
Zgłoś
Avatar
damianek222 2013-09-30, 20:04
Im po prostu się nudzi, jak to zawsze mówię niech idą sobie do parku posiedzieć/pospacerować, a nie w tramwaju/autobusie spędzają wolny czas. Kumpel kiedyś otworzył okno w autobusie, babka zamknęła i tak z 5 razy hehe. Inna sytuacja, jak babka się pluła, że motorniczy nie odpalił klimatyzacji, było ze 20stopni.
Oczywiście była ubrana w kurtkę. Jak dobrze, że już nie muszę męczyć się tą komunikacją i walczyć z moherami.
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-09-30, 20:25
Luki93 napisał/a:

las84500, Tym razem masy łatwych piw nie będzie, stare i oklepane.



Stare, nie stare ale za to jak powiązane z transportem szynowym
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-09-30, 20:45
Ja pod koniec wakacji otworzyłem szyberdach w banie i dostałem opierdol, że tramwaj demoluję

@damianek222, dokładnie. Wolę zapłacić więcej za benzynę i samemu dojechać niż siedzieć z moherami -.- i marznąć na przystanku bo się spóźnia oczywiście już dziesiątą minutę tramwaj/bus.
Zgłoś
Avatar
redbaron 2013-09-30, 21:13 1
Ja uważam że lepiej jeździć komunikacją miejską. Wspieramy budżet miasta, unikamy w dużym stopniu ryzyka kolizji, mamy czas na zadumę, oszczędzamy na paliwie.. A wy co dodacie do tej listy korzyści?
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-09-30, 21:25 4
A bo przeginają z tą komunikacją miejską w każdym polskim mieście. Kurwa człowiek kupuje bilet miesięczny po to, żeby ledwie zmieścił się do tramwaju albo autobusu, bo już o siedzeniu to pomarzyć nawet nie można. I jedziesz tak kurwa 10 przystanków do pracy, ocierając się o ludzi. A najlepsza frajda jest kiedy zajmiesz miejscówkę przy drzwiach i na każdym przystanku musisz wysiadać, żeby przepuścić wychodzących ludzi... Masakra, kurwa ludzie płacą za bilet to chcą jechać w ludzkich warunkach, a nie jak Żydzi do Oświęcimia.
Zgłoś
Avatar
słit_dżizas 2013-09-30, 21:50
redbaron napisał/a:

Ja uważam że lepiej jeździć komunikacją miejską. Wspieramy budżet miasta, unikamy w dużym stopniu ryzyka kolizji, mamy czas na zadumę, oszczędzamy na paliwie.. A wy co dodacie do tej listy korzyści?



Zacne poczucie humoru, milordzie
Zgłoś
Avatar
stapor 2013-09-30, 21:56
Jak będę stary to też tak będę wszystkich wkurwiał żeby się nie nudzić.
Zgłoś
Avatar
pakozi 2013-10-01, 0:57
BongMan napisał/a:


Bo im się nudzi, a Polska to nie Stany, żeby emeryt wsiadł w swojego hummera i poszedł łowić ryby albo polować na prerii. U nas emeryci mają dwa zajęcia: Jeżdżenie komunikacją miejską w kółko i blokowanie kolejek w przychodniach.



'Egzakli'. Jak to ktoś kiedyś trafnie zauważył, emeryci z USA czy zachodnich krajów Europy urządzają sobie wycieczki po świecie, a emeryci z Polski wycieczkują do przychodni.
Zgłoś