18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
R................t 2013-01-21, 13:55 14
Dziewczyny czynią mnie onanistą.
Zgłoś
Avatar
ivra 2013-01-21, 15:35 14
Widać, że typ od "łyżek" nie jest debilem jak ten po lewej. W ogóle walka w USA przeciwko posiadaniu broni jest głupotą. Nie dość, że nie ma sensu to jeszcze może zaszkodzić. Dzięki łatwemu dostępowi do broni normalni Amerykanie mogą się obronić przed potencjalnym zagrożeniem. A ci głupsi, którzy się co chwilę zabijają są działaniem rodzajem selekcji naturalnej, której u nas niestety nie ma. Niestety czasem ma to skutki uboczne jak te wszystkie masakry w szkołach, ale skutki uboczne zawsze są i nie da się z tym nic zrobić.
Zgłoś
Avatar
jozinb 2013-01-21, 16:06
kurwa uwielbiam takie akcje
Zgłoś
Avatar
Stawiam piwa pojebom 2013-01-21, 16:15 4
@ivra
Tak kurwa, obronić. Bo przecież ty masz broń, przestępca ma broń więc co złego może się zdarzyć w trakcie rabunku gdy dochodzi do strzelaniny? Zawsze ty go trafisz a on spudłuje prawda? Zawsze będziesz w stanie zareagować prawda? Co z tego ,że on atakuje z zaskoczenia... Bez broni może i opierdolą cię do cna ,ale przeżyjesz a od złapania typa i odzyskania twoich dóbr ma być policja. Na psychopatę ,który chce cie zabić niewiele poradzisz ,ale wskaż mi jeden przypadek gdzie jakiś posiadacz broni upierdolił takiego psychola zanim doszło do masakry. Powiesz ,ze bez broni palnej taki wariat weźmie siekierę czy coś innego i też zrobi swoje no ,ale chyba łatwiej jest obezwładnić typa z siekierą niż kolesia ,który nakurwia z M4.
Zgłoś
Avatar
Cracos 2013-01-21, 16:20 9
Stawiam piwa pojebom, masz tępoto.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,6930094,Nowy_Jork__72_letni_s...
wykop.pl/link/1003145/usa-14-latek-zastrzelil-wlamywacza/
Zgłoś
Avatar
ivra 2013-01-21, 16:30 2
Mi by było łatwiej obronić się przed kimś mając pistolet, nawet jeśli napastnik miałby pistolet. To jest o tyle łatwa broń, że każdy umie strzelić. A z nożem/siekierą czy czymkolwiek takim jest trudniej. Mało kto umie się obronić przed atakiem nożownika, a tym bardziej zaatakować kogoś kto jest obeznany z władaniem taką bronią.

Poza tym Cracos już udowodnił ci, że pierdolisz chociażby w tym momencie:
Cytat:

wskaż mi jeden przypadek gdzie jakiś posiadacz broni upie**olił takiego psychola zanim doszło do masakry

Zgłoś
Avatar
Cracos 2013-01-21, 16:34 13
MY HOME IS MY CASTLE.
tak powinno być wszędzie. Wchodzi ktoś do twojego domu, chce Ciebie i/lub rodzinę skrzywdzić = możesz go zabić.
Zgłoś
Avatar
ImprezowyKotek 2013-01-21, 17:04 2
Coś dla przeciwników swobodnego dostępu do broni:
prokapitalizm.pl/mity-o-broni.html
Zgłoś
Avatar
Zielka 2013-01-21, 17:35 2
sadistic.pl/riposta-korwina-mikke-vt85890,30.htm Korwinistką nie jestem, ale tu chłop ma rację
Zgłoś
Avatar
plugnplay 2013-01-21, 17:37
@Cracos
niestety, ale tak nie jest, jak ci zjeb wejdzie do domu po telewizor i go pobijesz to masz sprawe za pobicie

i jakos sobie nie wyobrazam zeby taki kurwa drech na lawce siedzial z giwera, jakby malo razy zdarzalo sie, ze kogos pobija bez powodu. Oczywiscie dajmy im bron jeszcze, ty tez bedziesz mial bron, ale co z tego? nawet jesli postrzelisz takiego buraka to 50% szans, ze wygrasz w sadzie. A jesli zabijesz czlowieka to jest to dla ciebie jak splunac? psychika bedzie w porzadku?
Zgłoś
Avatar
Cracos 2013-01-21, 17:54
plugnplay,

yt =IgbD0YMq4sE
sadistic.pl/jak-dziala-prawo-w-ameryce-vt167347.htm

Nie wiem czy miałbym wyrzuty, nie będę pierdolił o dupie marynii, gdybając ci bybyło gdyby.
"gdyby babcia miała trąbkę, to by była autobusem"
Zgłoś
Avatar
jimexus 2013-01-21, 17:59
zgodnie z tą "logiką", to każdy kraj powinien mieć też nieograniczony dostęp do broni jądrowej...
Zgłoś
Avatar
cosiarz 2013-01-21, 18:12 3
@ Stawiam piwa pojebom
Aż muszę napisać. Od zarania dziejów, od początku istnienia życia ludzkiego, człowiek miał broń. Począwszy od pałek, mieczy, pik, halabard, a skończywszy na broni palnej. Policja? Daję Ci przykład z mego życia wzięty. Mieszkam w domku, z drewnianym ogrodzeniem, czyli płotem. Pewnego razu grupie kilku gówniarzy mój płot straszliwe, ale to straszliwe przeszkadzał i musieli dać mu nauczkę, wypierdalając kilka desek. Ja całego zajścia nie widziałem, ani nie słyszałem. Widziała to natomiast moja sąsiadka, los chciał, że 2 min po całym zajściu przejeżdżał obok nas radiowóz, sąsiadka opisała całe zajście, wskazała grupę osób i policjanci za nimi pojechali. Jaki finał? Chujaki. Puścili ich bo sąsiadka nie potrafiła wskazać konkretnej osoby, która to wyłamała płot (było ciemno i nie potrafiła wskazać po twarzy). Gówniarze zostali puszczeni wolno, a ja zostałem z rozjebanym płotem, brawo! Też mi kurwa, wyborowa akcja polskiego wymiaru sprawiedliwości. Jestem przekonany, żeby w Polsce panował swobodny dostęp do broni te chuje 3 razy przemyśleli by sprawę zanim by dotknęli mego ogrodzenia. Wracając do twego tłumaczenia na temat tych masakr. Racja, takie zajścia mogą mieć miejsca w każdym, ale to w KAŻDYM kraju, nie ważne czy jest dostęp do broni czy też go nie ma. Przykład. W Norwegii panuje zakaz posiadania broni bez zezwolenia, a chyba każdy słyszał o Breiviku? Czy też o masakrze w Monachium? Dlaczego nie słyszałeś o bohaterskiej akcji obronnej przed napastnikiem z bronią? Powód jest prosty, to nie jest materiał na tyle interesujący by puszczać go w polskiej telewizji, choć ja wolę inne wytłumaczenie. Polskie media nami manipulują, chcą nam pokazać złe strony swobodnego dostępu do broni, czyli te masakry. Zamiast dobrych rzeczy. Statystyk pokazujących iż w stanach z dostępem do broni jest drastycznie mniejszy odsetek przestępstw czy też właśnie bohaterskich akcji obronnych.
Zgłoś
Avatar
thez 2013-01-21, 18:13 2
Bandyta zawsze będzie miał broń, niezależnie czy legalnie czy nie. A obywatel już nie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie