18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Loszki z My 600-LB Life
Baronessa • 2024-09-11, 20:40
Lupe zrobiła kupe... i nie może wstać. Rozpierdoliła cielskiem kibel...


Loszysko wybrało się na zakupy... ale zapomniała, że jest za ciężka, aby zrobić 1 krok...


Tammy i jej impomujące piździsko...
Zgłoś
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2024-09-11, 21:55
Przez chwilę pomyslalem, ze moznaby z ciekawości taką zerżnąć, ale jednak żeby spenetrowac takie cos to trzeba mieć kawał mięsa
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-09-11, 21:58 3
Mówią że to choroba kurwa że tak się pasą bo chorzy kurwa.. A w oświęcimiu podobno nie było takiej choroby 😉
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-09-11, 22:06 3
w USA była kiedyś afera kiblowa że wszystkie kible trzeba wymienić bo nie są dostosowane do osób otyłych, wieprzów, tłuściochów, świń itd. (kategorie wagowe wg WHO)

Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-09-11, 22:08 1
A u nas podniecają się pękającym słoikiem...
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-09-11, 22:50 3
zastrzelcie to ! ktoś inny naprawde potrzebuje w tej chwili lekarza
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-09-11, 22:52 5
Jako fetyszysta otyłych świnek, zawsze lubiłem oglądać "My 600-LB Life" i perypetie loch, które tam występują, a dr Now, chirurg bariatryczny irańskiego pochodzenia to spoko gość i potrafi czasem dopierdolić świniom, które nie chcą przestać żreć, żeby schudnąć, aby zakwalifikować się do operacji. Ostatnio amerykanie wznowili serial i wyszła 12 seria (można pobrać w necie).

Gdy w Polsce świnia powyżej 250kg jest ewenementem na skalę krajową, w USA spotkanie takiej osoby na ulicy, czy w sklepie to codzienność, a amerykańskie markety spożywcze (grocery store) posiadają zazwyczaj wózki elektryczne przeznaczone dla takich otyłych wieprzy.

Świnie występujące w My 600 LB Life ważą zazwyczaj ok 650 LB, czyli prawie 300 kilo!! Co ciekawe, często nie tylko sam bohater odcinka, ale też członkowie rodziny (matka, córka, itp.) to również ulane wieprze, które też prawie kwalifikują się do programu...

Kto ogląda odcinki, to wie, że locha, czy wieprz występujący w programie zazwyczaj nie zostaje zakwalifikowany do operacji, bo najpierw dr Now każe schudnąć kilkadziesiąt funciaków, a loszysko nie potrafi poskromić głodu pomimo zaleconej diety i ćwiczeń...

Niektóre odcinki są naprawdę przygnębiające, jak ten, w którym lochy dowiadują się, że ich ojciec/mąż właśnie zmarł... Ogólnie ciekawy serial, polecam.



Zgłoś
Avatar
nastuh 2024-09-11, 23:02 1
Słoninka dla sikorek w sam raz.
Zgłoś
Avatar
Pedalski_Wlamywacz_2 2024-09-11, 23:29 8
Geraldinio napisał/a:

a ja się zastanawiam, skąd takie tuczniki mają kasę na te żarcie, dziennie pochłaniają tyle kalorii, co cała afrykańska wioska w miesiąc. W USA socjal nie stoi na najwyższym poziomie, a często w tym programie występuje biedota, którą ledwie stać na przyjazd do dr Nowzaradana.



Też często oglądając ten program zastanawiam się skąd te osoby maja kasę na taka "diete"? W USA socjal jest chyba słabo rozbudowany, nie wiem jak wyglądają renty czy inne świadczenia bo taka osoba jest niezdolna do pracy, dodatkowo niektórzy boją się zadzwonić po karetke jak nie mają kozackiego ubezpieczenia a te tuczniki sa operowane w szpitalu przez tego doktorka i jakoś za to nie płacą. Może i wyglądają chujowo ale nie musza chodzić do roboty i użerać się z debilami za psi chuj. U nas nawet jakbyśmy chcieli tak wyglądać to prędzej zdechniemy z głodu na socjale niż tak się upasiemy. Tak naprawde na jedyną pomoc jaka może liczyć osoba bezdzietna to zasiłek dla bezrobotnych który jest przyznawany w specjalnych warunkach i nie każdemu a na dodatek to grosze a co dalej? Żebranie? Zbieranie ze śmietników? xD
Zgłoś
Avatar
voodoo_16 2024-09-11, 23:32 5
tylko nie mówcie że są grube bo to może je zranić
Zgłoś
Avatar
DżizasKurwaJaPierdolę 2024-09-11, 23:45 2
Pedalski_Wlamywacz_2 napisał/a:

[...] jakbyśmy chcieli tak wyglądać to prędzej zdechniemy z głodu na socjale niż tak się upasiemy. Tak naprawde na jedyną pomoc jaka może liczyć osoba bezdzietna to zasiłek dla bezrobotnych który jest przyznawany w specjalnych warunkach i nie każdemu a na dodatek to grosze a co dalej? Żebranie? Zbieranie ze śmietników? xD



google.com/search?q=otylosc+zabrali+jej+dzieci

Mówisz, że w PL się nie da?
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-09-11, 23:46 10
Pedalski_Wlamywacz_2 napisał/a:

Też często oglądając ten program zastanawiam się skąd te osoby maja kasę na taka "diete"? W USA socjal jest chyba słabo rozbudowany, nie wiem jak wyglądają renty czy inne świadczenia bo taka osoba jest niezdolna do pracy, dodatkowo niektórzy boją się zadzwonić po karetke jak nie mają kozackiego ubezpieczenia a te tuczniki sa operowane w szpitalu przez tego doktorka i jakoś za to nie płacą. Może i wyglądają chujowo ale nie musza chodzić do roboty i użerać się z debilami za psi chuj. U nas nawet jakbyśmy chcieli tak wyglądać to prędzej zdechniemy z głodu na socjale niż tak się upasiemy. Tak naprawde na jedyną pomoc jaka może liczyć osoba bezdzietna to zasiłek dla bezrobotnych który jest przyznawany w specjalnych warunkach i nie każdemu a na dodatek to grosze a co dalej? Żebranie? Zbieranie ze śmietników? xD



Przetworzona, wysokokaloryczna żywność jest tam bardzo tania. Z absurdów, które utkwiły mi w pamięci był fakt, że cola wychodziła taniej od mineralki tej samej pojemności, czy chleb tostowy, który po 4 miesiącach leżenia w szafce, nie miał grama pleśni na sobie.
Najtańsza i najprostsza dieta jaką stosowali współlokatorzy - raz na tydzień zamawiasz 30-40 hamburgerów/cheeseburgerów w McDonald's i je zamrażasz. Zamiast wody - cola. I tak ciągnęli po 5 miesięcy.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-09-11, 23:46 2
Zgłoś
Avatar
maniu1962 2024-09-11, 23:48 3
Trzeba zrobić

Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-12, 0:04 1
ja w Warszawie na Mokotowie spotykałam bardzo otyłą panią, naprawdę otyłą, tak ze cztery normalne osoby by się zmieściły w jej ubranie... była jeszcze młoda
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-12, 0:15 4
Velture napisał/a:

Jako ktoś urodzony w 86 i od małego wpierdalano nam do łba jak to dzieci w afryce umierają z głodu to wydaje mi się lekko zabawne jak na drugim krańcu świata ludzie umierają z otyłości.
Przecież ktoś to karmi. DO pewnego momentu to jest 100% winy "pacjenta" ale po pewnym momencie osoby które to coś tuczą są moim zdaniem współwinne.
Jesli to nie da rady samo sobie zrobić zakupów ani wyjśc z domu nawet bez pomocy to wystarczy ograniczyć żarcie które się tej osobie kupuje albo ją dowozi... Bez kitu.


Masz rację. Zapewne większość ich partnerów to wypasacze. A co do takiego karmienia, to podobnie jest z karmieniem i kupowaniem alko chlorom pod sklepem. Nie zrobią nic z sobą bo i tak dostaną.
Wydłuża się ich agonie i nieuniknione. - u tak otylych jak na filmie jest identycznie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie