18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Loszki z My 600-LB Life
Baronessa • 2024-09-11, 20:40
Lupe zrobiła kupe... i nie może wstać. Rozpierdoliła cielskiem kibel...


Loszysko wybrało się na zakupy... ale zapomniała, że jest za ciężka, aby zrobić 1 krok...


Tammy i jej impomujące piździsko...
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-09-12, 0:16 1
ameryka.. tu nic wiecej nie trzeba pisac..
Zgłoś
Avatar
brio2011 2024-09-12, 1:11 1
Matko, ile mydła by z t tego było
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-09-12, 1:22
media.tenor.com/weB7SDBJ1lgAAAAM/funny-smile.gif
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-09-12, 2:19 3
Jak to jest kurwa możliwe, ile oni muszą wpierdalac? Ja potrafiłem miesiącami siedzieć w domu na dupie i tylko chlać w ciągach i żreć 😂. Mogłem sobie pozwolić, bo nie pracowałem na etacie, a zdalnie sam na siebie. Najwięcej na wadze miałem 130 kg przy 185 cm wzrostu i już wiedziałem, że trzeba się ogarnąć.
Przypominam, że byłem zazwyczaj najebany jak szpadel, a oni są trzeźwi.

Też pewnie zależy od tego, co oni żrą, bo pewnie tony przetworzonego żarcia i samo słodkie gówno w kg.
Zgłoś
Avatar
hugo283 2024-09-12, 5:17 1
MansoN napisał/a:

Jak mi kurwa takich ludzi nie szkoda. Jeszcze bym zamówił gruchę z cementem i zalał ten kibel z nią w środku.



Gruszki wożą beton. Cement wozi się cementowozem.
Zgłoś
Avatar
pszkks 2024-09-12, 6:51 1
Taki sam nałóg jak alkoholizm. Ich wybór i kwestia braku silnej woli.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-09-12, 7:07
PsikutaBezS napisał/a:

w USA była kiedyś afera kiblowa że wszystkie kible trzeba wymienić bo nie są dostosowane do osób otyłych, wieprzów, tłuściochów, świń itd. (kategorie wagowe wg WHO)



Ten south park był o opuszczaniu deski po suszeniu ogóra, bo pizdy nie patrzą i pchają dupy.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2024-09-12, 7:50
Velture napisał/a:

Jako ktoś urodzony w 86 i od małego wpierdalano nam do łba jak to dzieci w afryce umierają z głodu to wydaje mi się lekko zabawne jak na drugim krańcu świata ludzie umierają z otyłości.
Przecież ktoś to karmi. DO pewnego momentu to jest 100% winy "pacjenta" ale po pewnym momencie osoby które to coś tuczą są moim zdaniem współwinne.
Jesli to nie da rady samo sobie zrobić zakupów ani wyjśc z domu nawet bez pomocy to wystarczy ograniczyć żarcie które się tej osobie kupuje albo ją dowozi... Bez kitu.



Przy jakim wzroście i z ilu kg do ilu Ty zszedłeś? Bo pamiętam, że też chyba miałeś problem z wagą.
Zgłoś
Avatar
borysbo 2024-09-12, 8:01 4
Prawie wszystkie odcinki są na Max (HBO) ogólnie to fajny program. Jak się ogłada dłużej, to można dojść do ciekawych konkluzji. Ogólnie faceci, nie licząc kilku wyjątków, najszybciej i najlepiej przechodzą dietę. Zabawne jest jak doktor Nowzardan się z nimi nie pierdoli . Swoją drogą oglądając tych grubasów którzy na wszystko mają wymówkę i śmiejąc się z nich postanowiłem, że się sam ogarnę. I tak od maja 18 kg w dół. Hierarchia walenia w chuja przy diecie jest taka 1. Grube czarne baby, 2. Grube Baby, 3 Grube czarne typy, 4. Grube białe typy. W jednym z odcinków był rolnik. Wchodzi do doktora i od progu "Good morning, sir" na wszystkie pytania odpowiadał "yes, sir", "no, sir" Wykonał każde polecenie, każdy cel zrobiony z zapasem. Zajebiście się to oglądało. Polecam zobaczyć chociaż listę najgorszych pacjentów:
Steven Assanti, Penny Saeger, Schenee Murray i moja ulubiona : Maja Radonovic

tu macie zajawkę



[ Dodano 2024-09-12, 08:12 ]
Xevik20 napisał/a:

Jak to jest kurwa możliwe, ile oni muszą wpierdalac? Ja potrafiłem miesiącami siedzieć w domu na dupie i tylko chlać w ciągach i żreć 😂. Mogłem sobie pozwolić, bo nie pracowałem na etacie, a zdalnie sam na siebie. Najwięcej na wadze miałem 130 kg przy 185 cm wzrostu i już wiedziałem, że trzeba się ogarnąć.
Przypominam, że byłem zazwyczaj najebany jak szpadel, a oni są trzeźwi.
Też pewnie zależy od tego, co oni żrą, bo pewnie tony przetworzonego żarcia i samo słodkie gówno w kg.



liczyłem to kiedyś i wbrew pozorom nie tak super dużo. Jeżeli policzysz dzienne zapotrzebowanie kalorii dla takiego grubasa:

Wzór dla mężczyzn to: BMR = 66 + (13,7 × waga w kg) + (5 × wysokość w cm) - (6,8 × wiek w latach) x PAL.
66 + (13,7 *300) + (5x180) - (6,8 x 30) x 1.2 =
66 + 4110 + 900 - 204 x 1.2 = 5846 kcal

Sory za brak jednostek, nie chce mi się ich rozpisywać. biorąc pod uwagę, że jedzą 3x dziennie w fast foodach i jedzą nonstop to 6k kcal to wcale nie tak dużo - policzyłem dla mężczyzny, 30 lat 300 kg 180 wzrostu który się nie rusza.

6k kcal to dużo dla zwykłego człowieka, ale jak policzysz jedzenie na mieście to idzie zrobić spokojnie w ciągu dnia

- 1.2-1.3 – brak aktywności fizycznej (na przykład, gdy dana osoba jedynie leży w łóżku);
– 1.3-1.5 – niska aktywność fizyczna (sporadyczny ruch, treningi jedynie od czasu do czasu);
– 1.5-1.7 – średnia aktywność fizyczna (amatorskie trenowanie, choć regularne po parę razy w tygodniu);
– 1.8-2.0 – wysoka aktywność fizyczna (regularne uprawianie sportu o dużej intensywności);
– 2.0-2.4 – bardzo wysoka aktywność fizyczna (zawodowe uprawianie sportu lub niezwykle wymagająca praca fizyczna).

i jeszcze jedna zjabiście śmieszna akcja, oni są tak grubi, że niektóre badania mają robione w zoo i nie żartuję, bada się ich w sprzęcie zoologicznym np. Pet. I body-possitive (fatfu) aktywiści mówią, że to dyskryminacja i to nie ludzkie. Naczelnik jednego ze szpitali powiedział, że sprzęt medyczny potrafi kosztować miliony dolarów a sprzęt medyczny takiej wielkości to ta sama cena tylko pomnożona przez 7-10 i szpitalni po prostu nie stać
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-09-12, 8:14
Świadomy napisał/a:

Dosłownie żeby dobrać się do jej pizdy trzeba ją najpierw w rulon zwinąć.



Albo lewarek.

[ Dodano: 2024-09-12, 08:17 ]
Jeden z śmieszny odcinku to był . Jak zamówili auto na lotnisku, i gruba próbowała wejść do auta, i utknęła, bo nie umiała wejść, ani wyjść.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-09-12, 8:56
Geraldinio napisał/a:

a ja się zastanawiam, skąd takie tuczniki mają kasę na te żarcie, dziennie pochłaniają tyle kalorii, co cała afrykańska wioska w miesiąc. W USA socjal nie stoi na najwyższym poziomie, a często w tym programie występuje biedota, którą ledwie stać na przyjazd do dr Nowzaradana.



Śmieciowe jedzenie w US&A jest bardzo tanie.
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-09-12, 8:57
Baronessa obracał by Lupe i te wszystkie inne
Zgłoś
Avatar
siwybialy 2024-09-12, 9:09
Geraldinio napisał/a:

a ja się zastanawiam, skąd takie tuczniki mają kasę na te żarcie, dziennie pochłaniają tyle kalorii, co cała afrykańska wioska w miesiąc. W USA socjal nie stoi na najwyższym poziomie, a często w tym programie występuje biedota, którą ledwie stać na przyjazd do dr Nowzaradana.



Bo pierdolą nam, że w USA jest taka hujnia. Że osoba zarabiająca średnią krajową zdycha z głodu i mieszka pod mostem. Szwagier siedzi tam 9 miesiąc i trochę mi oczy otworzył.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-09-12, 9:28
Dała radę się umalować, a wysrać się nie może? Btw, jak już kibel pod tobą pęka, to już chyba naprawdę czas na dietę.

Velture napisał/a:

Jako ktoś urodzony w 86 i od małego wpierdalano nam do łba jak to dzieci w afryce umierają z głodu to wydaje mi się lekko zabawne jak na drugim krańcu świata ludzie umierają z otyłości.
Przecież ktoś to karmi. DO pewnego momentu to jest 100% winy "pacjenta" ale po pewnym momencie osoby które to coś tuczą są moim zdaniem współwinne.
Jesli to nie da rady samo sobie zrobić zakupów ani wyjśc z domu nawet bez pomocy to wystarczy ograniczyć żarcie które się tej osobie kupuje albo ją dowozi... Bez kitu.


Na każdym kroku każą nam też oszczędzać wodę, a obok mojego miejsca zamieszkania, na budowie, od pół roku leje się woda z dziurawego węża 24/7 i nikomu nawet do głowy nie przyszło, żeby go załatać.
Zgłoś
Avatar
hitmeme 2024-09-12, 10:07
To nie jest wcale śmieszne. Kobieta na 1 filmiku gdyby została tam sama mogłaby z głodu umrzeć ,a na wideo nr 3 baba wygląda jakby miała ogromne jajca.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie