18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:12
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
~Velture 2018-11-23, 11:19 9
Nowoczesne bo faceci dyskryminowani i w podtekscie to niby my zarażamy tylko.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2018-11-23, 11:25 1
Velture napisał/a:

Nowoczesne bo faceci dyskryminowani i w podtekscie to niby my zarażamy tylko.



Gdyby byli faceci, to by było homofobiczne i od razu artykuł w wybiórczej
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-11-23, 11:34 22
I znów ta poprawność polityczna. Powinno być:
"Lubisz się kurwić z ciapatymi i czarnuchami?"
Zgłoś
Avatar
krecikprecik 2018-11-23, 12:37 2
Velture napisał/a:

Nowoczesne bo faceci dyskryminowani i w podtekscie to niby my zarażamy tylko.



I tu się mylisz z tą dyskryminacją, bo częściej dochodzi do zakażenia kobiet przez mężczyzn, dlatego że sperma ma dłużej kontakt z błonami śluzowymi.
Zgłoś
Avatar
garota 2018-11-23, 13:14 1
gabriel0 napisał/a:

Ostra kampania. Aż szybę zaplułem.

/quote]

Za późno. Jak miałeś już w buzi to po ptakach. Tak twierdzą specjaliści.

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-11-23, 13:18 2
Prawda, że kobietę się łatwiej zaraża bo nie dość, że ma trzy otwory na prącie to jeszcze po spuście sperma może w niej trochę poleżeć, więc wirus ma więcej czasu na skuteczne zarażenie.
Z takież też powodu HIV był uznany za chorobę pedałów. Pedały częściej się zarażały.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-11-23, 14:25 1
Abraxus napisał/a:

Prawda, że kobietę się łatwiej zaraża bo nie dość, że ma trzy otwory na prącie to jeszcze po spuście sperma może w niej trochę poleżeć, więc wirus ma więcej czasu na skuteczne zarażenie.
Z takież też powodu HIV był uznany za chorobę pedałów. Pedały częściej się zarażały.


To u was tak jest? Gdzie żydówki mają pozostałe dwa otwory na prącie? Widziałem że mają pochwy w poprzek, ale nie że aż trzy. Jedna jest pod drugą?
Powiem ci jako ciekawostkę, że chrześcijanki mają różne otwory, i można ich różnie używać, ale docelowo na prącie przeznaczony jest jeden.
...no ale ale, wracając do tematu, czy zależnie od wybranego otworu na prącie, żydówka rodzi np.:
- ortodoksa
- bankstera
- lub lewaka żydokomunistę?
Zgłoś
Avatar
loszo 2018-11-23, 15:53
janlew napisał/a:


To u was tak jest? Gdzie żydówki mają pozostałe dwa otwory na prącie? Widziałem że mają pochwy w poprzek, ale nie że aż trzy. Jedna jest pod drugą?
Powiem ci jako ciekawostkę, że chrześcijanki mają różne otwory, i można ich różnie używać, ale docelowo na prącie przeznaczony jest jeden.
...no ale ale, wracając do tematu, czy zależnie od wybranego otworu na prącie, żydówka rodzi np.:
- ortodoksa
- bankstera
- lub lewaka żydokomunistę?



Co ty pierdolisz ze docelowo przeznaczony jest jeden. jak jesteś ciatą to używasz tylko jednego.
Każdy używa dwuch a co wieksi farciarze trzech... ehh
Dlatego potrzebe są niektórym dziwki zeby walic je w dupe
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-11-23, 16:03 4
loszo napisał/a:

Co ty pierdolisz ze docelowo przeznaczony jest jeden. jak jesteś ciatą to używasz tylko jednego.
Każdy używa dwuch a co wieksi farciarze trzech... ehh
Dlatego potrzebe są niektórym dziwki zeby walic je w dupe


Otwór na penisa u normalnej kobiety jest jeden, tak to zostało przewidziane. To że wsadzasz kutasa w końcówkę tłumika w aucie, nie sprawia że końcówka, staje się otworem na penisa. Podobnie jak nie stanie się otworem na penisa odbytnica twojej mamy czy taty. To dalej jest dupa, dupa do srania. Od razu podpowiem że jak włożysz tam karton z otwartym mlekiem, dupa nie stanie się lodówką.
PS. Ciekawy masz światopogląd skoro uważasz że ciotą jest ten który wsadza kutasa w cipkę, a męskość pojmujesz przez wiercenia kutasem w dupie. Obawiam się że niewiele ci zostało czasu aż całkowicie przestawi ci się wajcha, i uznasz że generalnie "pieprznie kobiet jest dla ciot"
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-11-23, 16:10 4
janlew napisał/a:

To dalej jest dupa, dupa do srania.


I od wypinania się księdzu, jak to robiłeś w dzieciństwie
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-11-23, 16:12 3
TB303 napisał/a:

I od wypinania się księdzu, jak to robiłeś w dzieciństwie


Ciekawe masz doświadczenia, ale nie próbuj zarzucać mi tego co wyprawiałeś z własnym ojcem. Gdybym ja miał takie przykre doświadczenia, to też zostałbym pewnie lewackim antykatolickim zjebem i dołączył do waszego kółeczka wzajemnej adoracji. Jak widać tak się nie stało.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-11-23, 16:14 2
janlew napisał/a:


Ciekawe masz doświadczenia, ale nie próbuj zarzucać mi tego co wyprawiałeś z własnym ojcem. Gdybym ja miał takie przykre doświadczenia, to też zostałbym pewnie lewackim antykatolickim zjebem i dołączył do waszego kółeczka wzajemnej adoracji.



Musisz się bardziej wysilić
Zgłoś
Avatar
Fukuoka 2018-11-24, 0:17
nic dziwnego. Zbliża się 1 grudnia. Światowy dzień walki z Aids. Lepiej sobie przedać syfa niż komus go potem sprzedać.
Zgłoś
Avatar
neonline 2018-11-24, 14:02
zwaliłem i do tego, fajna dupcia fajne oczy , fajny nos i uszy. sexiasta mazyna z dupą z zajebistymi uszami
Zgłoś