18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dawno niczego nie wrzucałem. Tym razem dwa materiały własne:

1. Ćwiczenia na lotnisku w Gdańsku z podejmowania śmigłowca LPR w roli głównej RATOWNIK 3 i ja + fajne parkowanie helikoptera przelotem kilka centymetrów nad ziemią


2. Start śmigłowca LPR z miejsca wypadku. Fajnie widać efekt wywołany przez podmuchy powietrza. Oczywiście najtrudniejszym zadaniem nie jest sprowadzenie samego śmigłowca a wywalenie z miejsca zdarzenia gapiów. Nie reagują na upomnienia, że podczas startu/lądowania śmigłowca może pójść coś nie tak czy też mogą oberwać odłamkiem plastiku, szkła po twarzy, oczach. Niestety nie da się wszystkich przedmiotów przed lądowaniem usunąć. W roli głównej RATOWNIK 3

Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-12-16, 19:14 10
Jakim cudem ten helikopter się wznosi jak śmigło tak wolno siękręci : O
Zgłoś
Avatar
zeto88 2012-12-16, 19:22
@up to tylko taka iluzja
Zgłoś
Avatar
laqum 2012-12-16, 19:23 2
@Dudeczek Efekt słabej kamery. Kamera nagrywa z mniejszą liczbą kratek lub z taką liczbą , że widzimy jakby śmigła obracały się powoli... Czasem bywa tak, ze widzimy jakby śmigła w ogóle się nie obracały
Zgłoś
Avatar
Skowroniasty 2012-12-16, 19:42
Cytat:

+ fajne parkowanie helikoptera przelotem kilka centymetrów nad ziemią


No i to jest dowód na to, że wszystkim 'da się zaparkować'. Ale nie, baba na parkingu w galerii parkując swoim seicento, zawsze kurwa musi zająć dwa miejsca (a jak ma dobry dzień to i trzy).
Piwo leci.
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2012-12-16, 19:55
Gdzie tu akcja jest? A tak w ogóle to zwyczajny suchar - helikopter ląduje i wraca.
Zgłoś
Avatar
tomqj 2012-12-16, 20:32 2
@up

Pan jest zerem, Panie Svenlee

a za wrzutę wielkie piwo!
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2012-12-16, 20:52 1
@svenlee
Ty śmigłowcem to kurwa nawet w Battlefieldzie nie potrafisz wylądować więc trzym mordę na kłódkę i obserwuj skilla ludzi.
Zgłoś
Avatar
chromorama 2012-12-16, 21:27
pilot i tak ma gdzies podejmujacego i laduje gdzie uzna za stosowne, ale zawsze mozna lądowisko przygotowac
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-12-16, 21:29 5
LPR-owi (nie mylić z ś.p. Andrzejem) postawię piwo, bo gdyby nie Oni, moja mamuśka wąchałaby pewnie kwiatki od spodu. Szacun chłopaki (choć pewnie tego nie czytają, a harda mają niestety na co dzień).
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2012-12-16, 22:48
Zapraszam w okolice Bojana koło Gdańska, zjeby rozpierdalają się co chwile i załogi helikopterów regularnie tutaj trenują.
Zgłoś
Avatar
Darson666 2012-12-16, 22:50
@Dudeczek
Efekt stroboskopowy: sadistic.pl/lewitujacy-helikopter-vt146115.htm?highlight=efekt+stroboskopowy
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2012-12-16, 22:54 4
@Di_ReDD
nie trafiłeś, przykro mi, akurat helikopter to moja ulubiona maszynka z gier.
@tomqj
zerem to ty jesteś a dwa, to nie moja sprawa, że się spuszczasz na widok śmigłowca. (którego pewnie i tak w życiu na oczu nie widziałeś, nie mówiąc już o locie)
PS - Apache - najpiękniejsza maszyna na świecie

Co do filmiku to akcja jest tutaj:
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2012-12-16, 23:09 1
SemirN,

spróbuj załatwić wideo z kokpitu
BTW same dobre wstawki dawajta tak dalej piwa nie szczędzę
Zgłoś
Avatar
yoshi88-88 2012-12-16, 23:14 2
@sevenlee
no to stary kurwa nieźle , masz skilla , jak helikopter to Twoja ulubiona maszynka z gier , to faktycznie , jesteś gitem .
Myślę , że w realu to nawet byś kurwa do hugokoptera nie wsiadł bo byś miał portki pełne smółki.

A teraz idź dokończyć lekcje bo jutro na 8 rano religia , no ... wio !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie