18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
przerzuta 2014-01-07, 1:50
Zgłoś
Avatar
bulla 2014-01-07, 2:08 1
Gieniu napisał/a:

@avalanch Traci go kurwa bezapelacyjnie!



I chuj, spóźniłeś się, haha!
Zgłoś
Avatar
KociBolec 2014-01-07, 2:17
Nigdy bym nie uwierzył gdyby ktoś mi kilka lat temu powiedział że w przyszłości będę czytał gównoburze na temat toto lotka.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2014-01-07, 4:46
A teraz wszyscy którzy nie grają w totka, dostają kulę w tył głowy.

Serio kurwa obchodzi was co się dzieje w tym totku? Trzeba być niedorozwiniętym, żeby w to grać, a jeszcze bardziej żeby się na to denerwować.
Zgłoś
Avatar
wasza_mama 2014-01-07, 8:52
Zaś spisek? Kurwa, wszędzie spisek.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-01-07, 9:52
W dupie mam ten spisek....póściłem może z 10 losów na chybił trafił a z jednego wygralem coś koło tysiąca zł.....opłaca się? opłaca
Zgłoś
Avatar
grzes9333 2014-01-07, 12:59
Ja tam sobie niekiedy wysylalem losy (tylko duzy lotek), raz wyslalem chyba ponad 10 losow na jedne losowanie, lecz jak zawsze nic nie trafilem. Ostatnio caly czas mysle, ze nawet jak juz, to nie oplaca sie wysylac jednego losu na kazde losowanie, tylko wieksza ilosc na jedno losowanie. No, ale wiadomo.. szkoda troche kasy, lecz podjalem taka decyzje, ze wysle 100 losow z plusem, czyli wydam 400 złotych (200 szans na wygranie czegos), zobaczymy czy cos wygram. No i oczywiscie po tym wszystkim zrobie temat na sadisticu , wiec trzymajcie kciuki, bo bede ku*wa milionerem
Zgłoś
Avatar
b................h 2014-01-07, 14:01
Mój (były już) sąsiad wygrał ponad 9 mln. Powiedzcie mu, że to ściema . Poza tym ilość wszystkich kombinacji to 13 983 816, więc to, że nikt nie trafia nawet przez rok nie było by dziwne. A to, że nastawieni są na zysk jest bardziej niż oczywiste, bo niby po chuj mieliby to robić? Przeznaczają część dochodów z poprzedniego losowania na pulę kolejnego i za każdym razem są na plus, więc czy ktoś wygra w pierwszej, czy 21513. kumulacji lata im koło chuja.
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2014-01-07, 14:31
wypierdalaj pod gimnazjum to ci dzioeciaki przetlumacza gdzie jest blad w twoim spierdolonym mysleniu.
Zgłoś
Avatar
tadzik713 2014-01-07, 14:52
Aha, tylko że ktoś taki jak dr Derwiszyński z Wojskowej Akademii technicznej nie istnieje
Zgłoś
Avatar
rastaban 2014-01-07, 16:12 1
Totolotek nas nie buja, my mu kasę, on nam chuja!
Zgłoś
Avatar
pit@ 2014-01-07, 17:00 1
Czyli podczas emisji lotto na żywo byłem w studiu które wędrowało w czasie??
Losowanie JEST NA ŻYWO, robaczki, bardzo mi przykro
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-01-07, 21:20
Wszyscy tutaj pierdolicie - na żywo ! Nie na żywo ! - fake ! nie fake !
Rzucacie ilością kombinacji i prawdopodobieństwem jak szympansy gównem.

Ja daję Wam prostą rzecz:

multipasko.pl/wyniki-lotto/multi-lotek/nazywo20091024-22/

Obejrzyjcie to i wyjaśnijcie jak ta babeczka mogła pominąć dwa razy liczbę piętnaście, a podać 21 liczbę jako dwudziestą. Oraz dlaczego liczba 15 tak szybko jak się pojawiła na zbliżeniu tak szybko ją z tamtąd wyjebali (trzy razy krócej była na wizji niż przerwa pomiędzy kolejnymi losowaniami liczb).
Wyjaśnijcie mi to proszę.

ps. WIem że ludzie wygrywają bo sam (nie osobiście ale przez drugą osobę) znam osobę która wygrała i... znikła ! Ale to oczywiste. Na totku wygrywają bo totek ma w tym interes. Tylko że z tego filmu (jak nie wyjaśnicie tego inaczej) jasno wynika że to akurat jakie liczby padną to jest manipulacja !
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-01-07, 23:44
Przecież to z samego prawdopodobieństwa głównej wygranej 1: 14mln, przyjmuje sie ze regularnie gra ok. 2 mln polaków a kazde losowanie to ok 4mln kuponów. Nie ma możliwości aby na 100 losowań, zawsze ponad 80 kończyło się trafieniem szóstki. Nie ma po prostu takiej możliwości.

Ta gra zawsze była dla mnie cyrkiem,ustawiane losowania są pewne gdyż zawsze kule są tak samo ułożone i z praw fizyki wiadomo, że odbijają się identycznie. A jak na razie żadne się nie powtórzyły..

Ludzie grają bo system jest tak zrobiony, aby wygrywano inaczej biznes by upadł po miesiącu bo brak wygranych.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-01-07, 23:55
4hitch napisał/a:

(...) gdyż zawsze kule są tak samo ułożone i z praw fizyki wiadomo, że odbijają się identycznie.(...)


yyyyyy... nie.
Obawiam się że prawa fizyki pokazują nam coś wprost przeciwnego jednak. Słyszałeś może o teorii chaosu oraz np układach złożonych nieliniowych ? o "efekcie motyla" ? świetnie się spisują w całym obserwowanym wszechświecie i przeczą Twojej tezie.

Nie oznacza to oczywiście że totek nie jest zmanipulowany.

Ktoś odpowie na filmik który przedstawiłem wcześniej ? Jakieś "inne" wyjaśnienia ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie