18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
takija 2014-01-08, 9:54
Everizon, przejrzyj się. To proste. W momencie kiedy wciągnęło liczbe 16, liczba 15 była już przyciągana to otworu. Po zwolnieniu blokady od razu tam wskoczyła bez jej przemieszania. System uznał to za błąd ponieważ liczba wpadła za szybko i ja odrzucił. Jasne i logiczne. Ale teori spiskowej szukac trzeba MANIPULACJA!!!!!! Ludzie otwórzcie oczy....nie wszystko jest bee, a to że ktoś z Was nie wygrał bo jak debil wtopił kilkaset zł na kupony nie oznacza że losowania są ustawione. Znam takich "matematyków" co to obliczyli że wystarczy im 300 kuponów i główna nagroda ich.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-01-08, 23:30 1
@up - Obawiam się że ten fakt nie wyjaśnia dlaczego liczba 15 nie została uznana. Przecież bila z numerem 15 mogła tam trafić z takim samym prawdopodobieństwem jak i każda inna jeszcze nie wylosowana. Jej wylosowanie zatem powinno być w pełni uprawnione. W dodatku kobieta nawet się nie zająknęła. Jak by czytała już przygotowane wcześniej. Cała sprawa jest bardzo zagmatwana. Jeżeli, jak twierdzisz, wystąpiła jakaś usterka to losowanie powinno być unieważnione. W całym regulaminie totalizatora nie ma wzmianki o tym że totalizator może nie uznać wyznaczonych losowaniem bil. Sorki ale nie przyjmuję takiego wyjaśnienia.
A takich "matematyków" to i ja znam. Czasami aż są śmieszni w swoich tezach Jest cała masa stron w necie o super sposobach itp. haha Niestety nie oszukasz natury . Tylko zaznaczam ! To nie wyklucza manipulacji losowaniem. Możliwości też są...
Zgłoś
Avatar
takija 2014-01-09, 0:14 2
Everizon napisał/a:

@up - Obawiam się że ten fakt nie wyjaśnia dlaczego liczba 15 nie została uznana. Przecież bila z numerem 15 mogła tam trafić z takim samym prawdopodobieństwem jak i każda inna jeszcze nie wylosowana. Jej wylosowanie zatem powinno być w pełni uprawnione. W dodatku kobieta nawet się nie zająknęła. Jak by czytała już przygotowane wcześniej. Cała sprawa jest bardzo zagmatwana. Jeżeli, jak twierdzisz, wystąpiła jakaś usterka to losowanie powinno być unieważnione. W całym regulaminie totalizatora nie ma wzmianki o tym że totalizator może nie uznać wyznaczonych losowaniem bil. Sorki ale nie przyjmuję takiego wyjaśnienia.
A takich "matematyków" to i ja znam. Czasami aż są śmieszni w swoich tezach Jest cała masa stron w necie o super sposobach itp. haha Niestety nie oszukasz natury . Tylko zaznaczam ! To nie wyklucza manipulacji losowaniem. Możliwości też są...



A ja obawiam się że właśnie wyjaśnia Zauważ że jak jest losowanie dużego lotka czyli 6 kulek to też czasem zasysane są dwie z czego do komory trafia jedna. Druga albo opada albo zostaje. Tutaj jest taka sama zasada. Kula nie opadła dlatego ją wykluczyli. Nie ma co szukac manipilacji Totalizator kręci na tym taka kase że dla nich wyłożenie nagrody rzędu 100mln to jest pikuś Regulamin jest ogólnie bardzo okrojony.

mamy swoje zdania, nie wmawiajmy sobie nic na siłę Pozdro!
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-01-09, 13:14 1
@up. spoko Raczej też nie jestem za teoriami spiskowymi. W szczególności wszystkimi o obcych kontrolujących rządy, a haarp'e powodującym trzęsienia ziemi itp totek to też może być tylko teoria spiskowa.
Masz rację na pewno że im nie zależy na manipulacji bo ile by im nie wpłynęło - 50% (zgrubsza) zawsze jest na wygrane. Dlatego raz jest 2mln a raz 20mln za szóstkę.
Moje stanowisko jest tylko tak zachowawcze wobec tego zdarzenia ponieważ nie kwapili się go ani wyjaśnić ani nic. Źle to wygląda po prostu a to budzi niepokój.
Pozdro.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-01-09, 18:27
Up@ No rozumiem że to może wzbudzać podejrzenia ale sam wiesz jak jest, teori spiskowych dookoła mamy tyle że głowa mała a tworzenie nowych powoli wychodzi z mody Sam zdajesz sobie sprawę z tego że poza ewentualnym uświadamianiem ludzi nie wiele zmienisz jeśli ta manipulacja jest faktem Szkoda się tym przejmować, chyba że czyta ciekawość-to rozumiem Pozdro! Łap piwo;) Koniec tematu bo posądzą nas o antysadolstwo.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-01-10, 23:07 1
Yeah ! Już pisząc poprzedni post miałem wrażenie jak bym klęczał....... haha ! Mało sadolskie. Pozdr
Zgłoś