18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Loty
djted • 2019-08-05, 22:55
Jakie Państwo ma najtańsze linie lotnicze na świecie?
.
.
.
.
.
.
Państwo Kuchcińscy

2019-08-06, 11:47
Miles87 napisał/a:

@bleblebato to akurat kłamstwo. A pisior zasrany wylatał kilkadziesiąt litów. Kto zagłosuje na pisiorstwo ten debil



http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,133337432,133337432,Tusk_wozi_przyszlego_ziecia_rzadowym_samolotem.html
I co. łyso ci ? I popatrz na źródło :mrgreen:

2019-08-06, 12:00
@up Jeśli usiłujesz użyć jako argumentu "peło tysz kradło" to informuję, iż peło nimo od trzech lat i dostali rachunek w wyborach właśnie za swoje złodziejstwo, rozpasanie i nic nierobienie.

W ogóle co polactwo ma we łbach? Kradniesz i jak cię złapią to się usprawiedliwiasz, że inni też kradną to tobie wolno? :-|

Złodziejstwo to złodziejstwo a nie kiedy dasz się złapać albo kiedy kradną inni.
Republika bananowa k***a. Murzynowo. Jak kali kraśc to być dobrze, jak kalemu zaj***ć krowa to ch*jowo.

Łapy im k***a wszystkim powinni poobcinać. Wyciągniesz złotówkę po nieswoje to od razu upie**olić rękę w łokciu. KAŻDEMU. Nie nauczysz tego narodu robaków uczciwości ale przynajmniej bez rąk nie będą mogli kraść.

*Jak Tusk woził srakę do domu rządowym samolotem to rzucałem takimi samymi k***ami i byłem tak samu wj***ny jak i teraz.

2019-08-06, 12:00
bleblebator1 napisał/a:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,133337432,133337432,Tusk_wozi_przyszlego_ziecia_rzadowym_samolotem.html



No i? Jeśli coś jest z forum wyborczej i gnębi PiS to jest to kłamstwo. Jeśli ma coś na PO to jest to prawda. To jest wasza PiSowska logika.
Kuchciński okrada państwo na grube miliony a twój argument brzmi "Tusk też latał".
Mieli nie kraś i zaprowadzić ład i porządek. Śmiechu warte. Takiego czegoś na pewno nie było. Tu tego de besta.

2019-08-06, 12:59
Wiewór napisał/a:

@up Jeśli usiłujesz użyć jako argumentu "peło tysz kradło" to informuję, iż peło nimo od trzech lat i dostali rachunek w wyborach właśnie za swoje złodziejstwo, rozpasanie i nic nierobienie.
W ogóle co polactwo ma we łbach? Kradniesz i jak cię złapią to się usprawiedliwiasz, że inni też kradną to tobie wolno?
Złodziejstwo to złodziejstwo a nie kiedy dasz się złapać albo kiedy kradną inni.
Republika bananowa k***a. Murzynowo. Jak kali kraśc to być dobrze, jak kalemu zaj***ć krowa to ch*jowo.
Łapy im k***a wszystkim powinni poobcinać. Wyciągniesz złotówkę po nieswoje to od razu upie**olić rękę w łokciu. KAŻDEMU. Nie nauczysz tego narodu robaków uczciwości ale przynajmniej bez rąk nie będą mogli kraść.





dwakilo napisał/a:

No i? Jeśli coś jest z forum wyborczej i gnębi PiS to jest to kłamstwo. Jeśli ma coś na PO to jest to prawda. To jest wasza PiSowska logika.
Kuchciński okrada państwo na grube miliony a twój argument brzmi "Tusk też latał".
Mieli nie kraś i zaprowadzić ład i porządek. Śmiechu warte. Takiego czegoś na pewno nie było. Tu tego de besta.



Obiektywne podejście misiaczki. Ci co teraz krytykuja niedawno jeszcze kradli. Wrócą do władzy, a na pewno wrócą, dalej będą kraść. Rolą prawdziwego polityka niezależnie której partii jest okradać obywateli i nic tego nie zmieni.

:mrgreen:

2019-08-06, 17:13
Ehhhh...... zagłosowałem na PIS w wyborach do Parlamentu Europejskiego właśnie przez taką retorykę jak tutaj. Każda sprawa jak się przyjrzeć głębiej jest rozdmuchiwana i zapomina się o najważniejszych faktach. Tak samo w tym przypadku. Dla mnie sprawa jest oczywista. Kuchciński robił to co wszyscy i nikt nie mówił, że to złe. Żadnej tygodniowej nagonki w mediach, ani innych konsekwencji. Szybko latanie stało się nie pisanym przywilejem władzy. Oczywiście było to naganne. Chciał wozić żonę to trzeba było za nią zapłacić. Teraz ponosi karę za wszystkich: wizerunkową, polityczną i nawet finansową. Mi się podoba, że nie chowa głowy w piasek. Zmieniono teraz prawo i będzie w końcu w tym temacie spokój. Mam nadzieję.....
A teraz do sedna. Wszędzie na wyborców PIS jest wylewany hejt typu:



Loaloa napisał/a:

@up
I o co ten wrzask? Jak jakąś kasę komuś wisicie, to należy ją oddać. A Kuchciński zrobił sobie z państwa prywatną i darmową firmę taksówkową. Prawdziwy polak - pisowiec - złodziej.



Ja się pytam o co kaman? W końcu rząd gdzie kasa w budżecie zaczyna się zgadzać. Polityka zagraniczna kuleje, no ale ciężko tak od razu zostać suwerennym państwem po latach niewoli i służalczości. Mamy nowe programy społeczne, w tym 500+ o których poprzednicy mówili nie da się. Polskie spółki, które miały zostać sprzedane nagle stały się rentowne. Mówi się o odbudowie stoczni i w ogóle przemysłu ciężkiego . Jednak to wyborcy PISu to Ci debile, te złodzieje, ten ciemnogród i ta bieda. Ehhhh.........

2019-08-06, 19:11
Pisiory zawsze na tym punkcie miały jakieś problemy. Poległ Hoffman, teraz Kuchciński, Wcześniej Leszek. Latanie im nie służy.

2019-08-07, 10:39
Smokw napisał/a:

Ehhhh...... zagłosowałem na PIS w wyborach do Parlamentu Europejskiego właśnie przez taką retorykę jak tutaj. Każda sprawa jak się przyjrzeć głębiej jest rozdmuchiwana i zapomina się o najważniejszych faktach. Tak samo w tym przypadku. Dla mnie sprawa jest oczywista. Kuchciński robił to co wszyscy i nikt nie mówił, że to złe. Żadnej tygodniowej nagonki w mediach, ani innych konsekwencji. Szybko latanie stało się nie pisanym przywilejem władzy. Oczywiście było to naganne. Chciał wozić żonę to trzeba było za nią zapłacić. Teraz ponosi karę za wszystkich: wizerunkową, polityczną i nawet finansową. Mi się podoba, że nie chowa głowy w piasek. Zmieniono teraz prawo i będzie w końcu w tym temacie spokój. Mam nadzieję.....
A teraz do sedna. Wszędzie na wyborców PIS jest wylewany hejt typu:

Ja się pytam o co kaman? W końcu rząd gdzie kasa w budżecie zaczyna się zgadzać. Polityka zagraniczna kuleje, no ale ciężko tak od razu zostać suwerennym państwem po latach niewoli i służalczości. Mamy nowe programy społeczne, w tym 500+ o których poprzednicy mówili nie da się. Polskie spółki, które miały zostać sprzedane nagle stały się rentowne. Mówi się o odbudowie stoczni i w ogóle przemysłu ciężkiego . Jednak to wyborcy PISu to Ci debile, te złodzieje, ten ciemnogród i ta bieda. Ehhhh.........



chyba k***a kpisz.

2019-08-07, 13:30
Proszę państwa z ostatniej chwili.
Na jaw wyszło, że również towarzysz prokurator latał z Luftmarshallem. Wiecie ten bolszewik z PiS co za komuny prześladował opozycję a w sejmie krzyczał "precz z komuną".

Ale wszystko w porządku. Nic się nie stało. Leciał bo musiał ratować żonie życie. Zabrakło jej leków i musiał jej zawieźć bo na miejscu nie było apteki.

Drodzy wyborcy Pis. Wasz rząd łamie was w pół, ściąga wam spodnie, rozciąga wam pośladki, pluje na otwór, wkłada palca do dupy, wyciąga wpycha ch*ja i rżnie tak długo aż wyciąga z dupy miękkiego okrwawionego ch*ja.
A wy się cieszycie jak przyjemnie i fajnie bo Tusk też was j***ł w otwór ale bolało bardziej bo nie ślinił palca. :lol:


2019-08-07, 14:56
@Smokw
Ło matulu kochana.... Komuś tu TVPiS wszedł za mocno i od nadmiaru propagandowych informacji główkę przegrzało.

2019-08-07, 18:12
mieli mniej kraść,zresztą na nos jegomościa rzucić okiem i wiadomo że genetycznie lubi gratisy.