18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Gienek2 2012-06-29, 9:37
taa i może kurwa jeszcze napiszecie że p[ryzydent obecny był wybrany w naturalnych warunkach, powtarzających się co jakiś czas. ppolityka to gówno , widać jak niektórzy politycy traktują kraj to przecież nie będę miał niewiadomo jakiego szacunku dla kogoś kto ma ten kraj w dupie. ale wyzywać jest nieładnie to fakt.

prawda jak zwyjkle leży po środku. ludziom nic nie da życie dnie m wczorejszym jak i 100% przeciwności czemuś/komuś ... i od narzekania nam portfel nie zgrubieje ale co prawda to prawda, że politycy to są darmozjady, baaardzo dużo sobie przyznali za rządzenie, z naszej wspólnej kasy.... więc trzeba realnie ocenić ich pracę a jak ona wygląda? dróg nie ma , jak są to dziurawe, jednosezonowe i najdroższe na świecie.... to chyba coś znaczy o tych pracujących w sejmie?
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-06-29, 9:38 1
goog11 napisał/a:


za które ludzie oddawali życie.



I właśnie dlatego ta "loża" jest do odstrzału
Zgłoś
Avatar
kpiciel 2012-06-29, 9:49 1
Orfiak napisał/a:

Jak czytam te komentarze, to aż żal się mi Was robi. Ciągle narzekacie byle tylko narzekać. A to politycy źli, a to nie ja ich wybrałem. To wyemigrujcie do Anglii jeśli Wam się tu aż tak nie podoba. Podjerzewam, że większość z Was nie wymieniłaby nawet kilku rzeczy, których krytykowani politycy są winni. Ale ponarzekać trzeba, jakże by inaczej



No właśnie, że większość z nich wyjedzie, a jak już będą za granicą i zobaczą o ile tam jest lżej, to już nie wrócą.

O konsekwencjach chyba nie muszę mówić?

Powiem tylko jedno:
Wcale nie jest tak, że jak ci narzekający wyjadą to w końcu zapanuje ład, spokój i porządek. Pomyślcie sami.
To są ludzie, którzy chcą pracować i dostawać za to godziwe pieniądze bez kombinowania czy strachu przed skarbówką czy innym gównem. I będą to robić jeśli nie tu to gdzie indziej. Bo człowiek zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie.

Kto na tym straci najwięcej?
Kto jest za to odpowiedzialny, nie straci niczego, a nawet zarobi.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2012-06-29, 10:11
@goog: a na Kaczyńskiego to pewnie wrzucałeś ~~
Zgłoś
Avatar
Icepick 2012-06-29, 10:25 1
goog11 napisał/a:

Kurwa, jak wam tak ta Polska nie pasuje, to może zostańcie politykami i ją zmieńcie. Jak już skończycie gimnazjum oczywiście.
Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie. I jak jakaś tępa cipa zawiązuje sobie szalik na dupie i się lansuje na meczach to kurwa fapujecie.
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Naprawdę wierzysz w te wolne wybory czy jak ? A co do zostania politykiem to bardzo chętnie, aby mi nie utrudniano ścieżki do kariery!!!
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2012-06-29, 10:32 2
goog11 napisał/a:

Kurwa, jak wam tak ta Polska nie pasuje, to może zostańcie politykami i ją zmieńcie. Jak już skończycie gimnazjum oczywiście.
Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie. I jak jakaś tępa cipa zawiązuje sobie szalik na dupie i się lansuje na meczach to kurwa fapujecie.
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Matka wie, że ćpiesz?

A tak na poważnie... Gratuluję bycia lemmingiem, jeśli wierzysz w wolne i demokratyczne wybory...
Tak samo wolne i demokratyczne jak te, w których Hanka Zdanowska została prezydent Łodzi... choć logicznie patrząc poza profesurą nie było tu żadnej grupy, która by ją popierała.
A jeśli Twoim zdaniem reprezentant narodu, który kandydował na prezydenta - nie znając podstaw języka polskiego - jest godny poszanowania (mimo tego, że kandydując oszukał cały naród) - gratulację... Jak czytam takie głupoty to żałuje, że na Ciebie rodzicom beczki zabrakło...
Zgłoś
Avatar
Halibut 2012-06-29, 11:00
goog11 napisał/a:

Kurwa, jak wam tak ta Polska nie pasuje, to może zostańcie politykami i ją zmieńcie. Jak już skończycie gimnazjum oczywiście.
Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie. I jak jakaś tępa cipa zawiązuje sobie szalik na dupie i się lansuje na meczach to kurwa fapujecie.
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Pojebało cię? Swoje życia to ludzie oddawali za kraj a nie za państwo. Nie będę szanował idioty wybranego przez tłum idiotów...
Zgłoś
Avatar
kaczkor 2012-06-29, 11:16 1
goog11 napisał/a:

Kurwa, jak wam tak ta Polska nie pasuje, to może zostańcie politykami i ją zmieńcie. Jak już skończycie gimnazjum oczywiście.
Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie. I jak jakaś tępa cipa zawiązuje sobie szalik na dupie i się lansuje na meczach to kurwa fapujecie.
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Hmmmm...

Ludzie oddawali życie nie za prezydenta, tylko za kraj, rodzinę i ludzi w nim żyjących! Polak idący na śmierć myślał o rodzinie i bliskich, a nie o rządzie ! Kurwa, czemu większość nie potrafi zrozumieć że kraj to nie rząd !? To MY jesteśmy krajem, to MY wkurwiamy się na niego co dzień bo jest ciężko, to MY kombinujemy aby Nam i bliskim żyło się w miarę godnie, to MY zapierdalamy na wojny które nie są naszym zasranym interesem z czego i tak mamy "CHUJA", to My jak pojebani zapieprzamy do 67 roku życia aby mieć potem emeryturę jak na lekarstwo, a własnym dzieciom / wnuczkom trzeba jakoś pomagać bo im też jest ciężko wystartować do życia w tym kraju. Więc błagam - Zanim ktoś wypowie się jaki to Nasz rząd jest Mega Super, niech sam pierw przeżyję horror jaki może urządzić NAM rząd! Chuj mnie interesuje kto "prowadzi" ten kraj bo i tak jak ZAWSZE jest kaszanka i chujnia bo Prezydent ma tyle do gadania jak masło na śniadanie ! Jego jedyna rola to taka aby BYĆ za co zarabia takie pieniądze że głowa mała.

Cytat:


Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Powiedz mi kurwa szczerze - gdyby nie ten jebany Trupolew co rozjebał się na krzaku, to na kogo byś kurwa głosował ? Hmmm ?! Na JKM ? Już to kurwa widzę. Prezydent został wybrany "Sytuacyjnie", nic kurwa więcej. [Dobrze że drugiego Kaczora nie wybrali, bo dopiero by był Armagedon ! Wiecie, Polska Vs Rosja dzień w dzień.]

Nie chcę nikogo obrażać ale :
Polskę jako taką tworzymy My, a nie jakaś banda 400 ponad idiotów którzy potrafią przytakiwać i brać w łapę.
Jestem młodym człowiekiem, tak jak pewnie większość z was. I tylko czekam aż pewnego dnia, ktoś się po prostu wkurwi i wyjebie ten cały grajdołek w pizdu ! Już raz w historii Polski latały głowy "szlachty". A jak mówią - "Historia lubi się powtarzać".
Oczywiście nie jestem za tym aby wszystko "pies jebał", bo mimo braku rządu, oraz znając świat znajdzie się jakieś chętne państwo które się nami zaopiekuje ;]

Dziękuje za uwagę i przepraszam z góry osoby które mogłem urazić co do względów politycznych ;] . Ale szczerze ? - Chuj w ten rząd - MY jakoś sobie poradzimy ;]

P.S. - Na sadolu było już coś, co pewnie poruszyło większość :
sadistic.pl/tu-sie-urodzilem-tu-chce-zyc-vt116568.htm

Jak się kurwa mać mylę lub leję wodę jak nasi POsłowie to nie dawajcie piw lub nawet wyjebcie ten komentarz. Cieszyć mnie będzie jak ktoś to przeczyta i zrozumie co miałem na mysli.

P.S.2 - Mniej na maturze z Angielskiego dwa lata temu napisałem niż w tym komentarzu
Zgłoś
Avatar
master of disaster 2012-06-29, 11:32 2
Spokojnie. Jak tak dalej pójdzie, PiS wygra kolejne wybory i będzie mógł się wykazać. Już raz im się udało i jak było nie którzy pamiętają a reszta sobie przypomni. Teraz będzie jeszcze weselej bo będziemy mieć pomniki kartofla na każdym skrzyżowaniu. Jedyny pożytek z takiego obrotu sprawy będzie taki, że młodzieżówki PiS zamilkną znowu ze wstydu i internet się trochę przewietrzy.
Zgłoś
Avatar
mathew14 2012-06-29, 12:44
goog11 napisał/a:

Kurwa, jak wam tak ta Polska nie pasuje, to może zostańcie politykami i ją zmieńcie. Jak już skończycie gimnazjum oczywiście.
Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie. I jak jakaś tępa cipa zawiązuje sobie szalik na dupie i się lansuje na meczach to kurwa fapujecie.
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Bardzo ciekawa wypowiedź. A teraz jak już się wypowiedziałeś to zamknij mordę i mnie nie wkurwiaj!
Zgłoś
Avatar
szerszen79 2012-06-29, 13:27
zastanawiam się nad jednym...czy świat się kiedyś doczeka postaci w świecie polityki która zadowoli wszystkich i nie będzie powodem do wyśmiewania....(debilowi piszącemu ze za Stalina było lepiej...nawet nie chce mi się odpisywać)...nawet Jan Paweł II miał swoich przeciwników i takich co go nazywali wspólnikiem pedofilii...po prostu nigdy wszystkim nie dogodzi-a najtrudniej dogodzić kretynowi który musi spalić paczkę papierosów dziennie,wypić sześć piw i posiedzieć 5 godzin przed telewizorem czy komputerem-najlepiej gdyby na to wszystko mógł zarobić siedzeniem w domu bo do pracy się awruk nie garnie-jest tysiące sposobów na zarobienie choćby w sieci zamiast poświęcać godziny na latanie z forum na forum i narzekanie można zarobić jakąś kasę w tym czasie-ale tak to już jest z nieukami i nieudacznikami że chcieliby zarabiać tyle co lekarz czy prawnik ucząc się jednej tysięcznej tego co on
Zgłoś
Avatar
konek3 2012-06-29, 13:49
master of disaster napisał/a:

Spokojnie. Jak tak dalej pójdzie, PiS wygra kolejne wybory i będzie mógł się wykazać. Już raz im się udało i jak było nie którzy pamiętają a reszta sobie przypomni. Teraz będzie jeszcze weselej bo będziemy mieć pomniki kartofla na każdym skrzyżowaniu. Jedyny pożytek z takiego obrotu sprawy będzie taki, że młodzieżówki PiS zamilkną znowu ze wstydu i internet się trochę przewietrzy.



Co ty między dwoma partiami wybierasz?
Zgłoś
Avatar
-ogi- 2012-06-29, 14:04
goog11 napisał/a:


Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie.[...]
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Niech sobie przypomnę, Kaczyński był chyba prezydentem tego samego państwa, a jakoś w medich nie zauważyłem ani krzty szacunku, było tylko ciągłe jechanie po nim i obrażanie go za wszelką cenę, hmm cos tu się nie zgadza panie szanujący. Komorowski jest prezydentem mojego kraju, ale nie moim, duzo więcej szacunku mam chocby nawet do Kwaśniewskiego.

Od razu kurwa mówie że wcale na pis nie głosowałem.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-06-29, 14:32
@76200
Pedale?
Widać, że głosowałeś na PO.
Pozdrów swoich ojców - obu.

Nie głosowałem na nikogo bo nikt nie był wart mojego głosu.
A ty nie jesteś wart nawet tego żeby mi dupę podcierać.

Ciekawe czy gdyby chociażby ś.p Kaczyński tam siedział też byście pierdolili, że szacunek się należy.
Wątpię.
Zgłoś
Avatar
KroQQQ 2012-06-29, 14:46
Nie chciało mi się czytać, chciałem tylko życzyć wszystkim serdecznego chuj wam w dupe za poruszanie takich kwestii podczas gdy chciałbym pooglądać krzywdę bliźniego swego, ewentualnie wyczyny jakiegoś Azjaty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie