18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Lśnienie
ARock • 2020-04-05, 01:04
Pewien pan w bawarskim Fürth doznał objawienia.
Zaczął pokrzykiwać: "myślcie o miłości i seksie, nic inne nie jest ważniejsze od miłości i seksu" itd.
Po jakimś czasie, gdy pojawiła się Policja, zaczął wyrzucać przez balkon swoje oszczędności,
w sumie na ulicy wylądowało około 27000 euro...






Po interwencji policji, nagi gościu został odwieziony do psychiatryka, a całą sumę pozbieranych z ulicy banknotów wpłacono na jego konto. Co ciekawe, nikt (!) nie połasił się nawet na jeden banknocik, BRAWA DLA Sąsiadów!

2020-04-05, 12:39
Dziwne te balkony mają

2020-04-05, 15:00
Warchlak1920 napisał/a:

No ja, por*chał by sobie. Tyle, że gość odjechał do innego wymiaru i nie ogarniał.
Wyobrażasz sobie podobną akcje u nas? Połowę kasy to by bagiety zwinęły, że niby nie znaleźli. Nie lubię germańców, ale cywilizacyjnie pokolenie czy dwa przed nami, j***ne ch*je.



Powiem Ci, ze sie mylisz. Wszystko jest kwestia zarobkow i nie ma to nic wspolnego z cywilizacja.(chyba, ze mowiac cywilizacja masz na mysli zarobki to masz racje) Gdyby srednia krajowa byla u nas pewnie z 3500 euro miesiecznie to ludzie inaczej by sie zachowywali. Taki policjant u nich zarabia pewnie z 2500-3000 euro i z tego co sie orientuje ma 100% emerytury wiec nie chce ryzykowac za jakies grosze. Gdyby u nas tak bylo, ze jak cie zwolnia z pracy to panstwo ci wszystko poda na tacy, a na starosc martwiloby cie tylko gdzie tym razem pojedziesz na wakacje(80 letni lataja na karaiby zamiast ledwo miec na leki) to i ludzie inaczej by sie zachowywali :)

2020-04-05, 15:54
BongMan1 napisał/a:

Powiem Ci, ze sie mylisz. Wszystko jest kwestia zarobkow i nie ma to nic wspolnego z cywilizacja.(chyba, ze mowiac cywilizacja masz na mysli zarobki to masz racje) Gdyby srednia krajowa byla u nas pewnie z 3500 euro miesiecznie to ludzie inaczej by sie zachowywali. Taki policjant u nich zarabia pewnie z 2500-3000 euro i z tego co sie orientuje ma 100% emerytury wiec nie chce ryzykowac za jakies grosze. Gdyby u nas tak bylo, ze jak cie zwolnia z pracy to panstwo ci wszystko poda na tacy, a na starosc martwiloby cie tylko gdzie tym razem pojedziesz na wakacje(80 letni lataja na karaiby zamiast ledwo miec na leki) to i ludzie inaczej by sie zachowywali



Tylko w niemczech policjant to jest persona. U nas policja to przystań dla wszelkiego rodzaju nieudaczników i nierobów żeby z głodu nie zdechli. Nie ma za co ich szanować a tym bardziej za co więcej im płacić.

2020-04-05, 16:02
RyszardPetru napisał/a:

Czekałem kiedy jakiś Polaczek siorbiący pytongi porówna zachowanie Szwabów do Polaków i będzie sobie po krajach jechał jak ze swoim partnerem. Otóż byłem świadkiem, jak w Poznaniu zwariował młody szczeniak. Nie chciał wpuścić rodziców do domu, demolował chatę próbował ją podpalić a przez balkon wyrzucał kasę i to w sporej ilości jak na polskie warunki bo koło 30 tysi. Żaden banknot nie zginął bo wszystko pozbierali sąsiedzi z policja i przekazali rodzicom. Finalnie szczeniak zdążył się powiesić. Jak następnym razem bedziesz chciał się dojebac do krajan to skup się na kolegach. Wbrew pozorom nasze społeczeństwo nie jest tak zj***ne jak pokazują to w demotywatorach. A śmiecie są w każdej społeczności.



Uuu uraziłem pana, a pan taki delikatny. Po służbie czy już na emeryturze?To, że ty siorbiesz sobie z kolegami na komendzie, to nie znaczy, że inni też.



BongMan1 napisał/a:

Powiem Ci, ze sie mylisz. Wszystko jest kwestia zarobkow i nie ma to nic wspolnego z cywilizacja.(chyba, ze mowiac cywilizacja masz na mysli zarobki to masz racje) Gdyby srednia krajowa byla u nas pewnie z 3500 euro miesiecznie to ludzie inaczej by sie zachowywali. Taki policjant u nich zarabia pewnie z 2500-3000 euro i z tego co sie orientuje ma 100% emerytury wiec nie chce ryzykowac za jakies grosze. Gdyby u nas tak bylo, ze jak cie zwolnia z pracy to panstwo ci wszystko poda na tacy, a na starosc martwiloby cie tylko gdzie tym razem pojedziesz na wakacje(80 letni lataja na karaiby zamiast ledwo miec na leki) to i ludzie inaczej by sie zachowywali



Mylę się czy mam racje, zdecyduj się Pan? Nie ważne ile zarabiasz, jak kradniesz, to jesteś złodziejem tak czy siak. Jeszcze państwo ma mi wszystko zapewnić, na ja Cie proszę. Się dziwić potem, że w kochanej ojczyźnie jest jak jest.


Touch_Of_Madness napisał/a:

Tylko w niemczech policjant to jest persona. U nas policja to przystań dla wszelkiego rodzaju nieudaczników i nierobów żeby z głodu nie zdechli. Nie ma za co ich szanować a tym bardziej za co więcej im płacić.



Amen :wodka:

2020-04-05, 16:59
Warchlak1920 napisał/a:

Uuu uraziłem pana, a pan taki delikatny. Po służbie czy już na emeryturze?To, że ty siorbiesz sobie z kolegami na komendzie, to nie znaczy, że inni też.
Mylę się czy mam racje, zdecyduj się Pan? Nie ważne ile zarabiasz, jak kradniesz, to jesteś złodziejem tak czy siak. Jeszcze państwo ma mi wszystko zapewnić, na ja Cie proszę. Się dziwić potem, że w kochanej ojczyźnie jest jak jest.
Amen



Widze, ze mnie nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumiec. Sprobuje jeszcze raz. Jezeli mowiac o cywilizacji mowisz o standardzie zycia to masz racje. jezeli myslisz, ze niemiec to istota wyzsza moralnie od nas to sie mylisz(no moze od ciebie akurat tak- tego nie jestem w stanie stwierdzic) ale ogolnie rzecz biorac jezeli zamienic sie krajami z niemcami i nagle im zaczeloby brakowac na podstawowe rzeczy to tez zaczeliby kombinowac na boku. Z reszta z wlasnego doswiadczenia wiem, ze niemcy tez zaczeli kombinowac i moj byly szef niemiec, ktory jezdzil autem za milion zlotych okradal swoich pracownikow na jakies grosze typu 100 euro co miesiac i udawal, ze to zwykly przypadek, blad w obliczeniach i bylo jeszcze wiele innych sytuacji, ktorych nie chce mi sie opisywac. Mieszkam tu od wielu lat i po prostu wiem jak jest, a ty gadasz na podstawie jednego filmiku . Myslisz, ze uwazam, ze panstwo ma wszystko zapewnic? Jestem kawalerem i place wiecej podatku z tego wzgledu na nierobow itd wiec nie wiem skad taki wniosek. Jak kradniesz to jestes zlodziejem ale gdyby niemcy mieli w kraju tak jak my to kradliby czesciej. Proste, nie wiem czego nie mozesz pojac.

2020-04-05, 19:56
ARock napisał/a:

Co ciekawe, nikt (!) nie połasił się nawet na jeden banknocik, BRAWA DLA Sąsiadów!


No, polacy wrócili do domów na epidemię.

2020-04-06, 00:09
a na ch*j się łasić na czyjąś własność? co ty pie**olnięty jakiś jesteś? nie masz to idź i zarób a nie będziesz zbierał z ulicy bo ktoś wyj***ł.... k***a mać no ludzie ogarnijcie się...

2020-04-22, 16:48
Justynka99 napisał/a:

Czemu mnie nigdy nie ma w miejscu, gdzie ktoś rozrzuca pieniądze?



ja mogę porzucać w ciebie pieniędzmi