18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Lśnienie
ARock • 2020-04-05, 01:04
Pewien pan w bawarskim Fürth doznał objawienia.
Zaczął pokrzykiwać: "myślcie o miłości i seksie, nic inne nie jest ważniejsze od miłości i seksu" itd.
Po jakimś czasie, gdy pojawiła się Policja, zaczął wyrzucać przez balkon swoje oszczędności,
w sumie na ulicy wylądowało około 27000 euro...






Po interwencji policji, nagi gościu został odwieziony do psychiatryka, a całą sumę pozbieranych z ulicy banknotów wpłacono na jego konto. Co ciekawe, nikt (!) nie połasił się nawet na jeden banknocik, BRAWA DLA Sąsiadów!

2020-04-05, 01:11
No to zdrowo odjechał! Trzeba się przygotować na więcej takich przypadków, kwarantanny i izolacja robią swoje. Zapas popcornu, piwa i ja czekamy na takie filmy.

Szacun dla sąsiadów, widać wyższy poziom ucywilizowania.

2020-04-05, 01:17
tak szacun dla sąsiadów jak policja juz tam stała :roll:

A za ten kwit to by sobie tyle por*chał ze ja pie**ole

2020-04-05, 01:27
balasior napisał/a:

tak szacun dla sąsiadów jak policja juz tam stała
A za ten kwit to by sobie tyle por*chał ze ja pie**ole



No ja, por*chał by sobie. Tyle, że gość odjechał do innego wymiaru i nie ogarniał.

Wyobrażasz sobie podobną akcje u nas? Połowę kasy to by bagiety zwinęły, że niby nie znaleźli. Nie lubię germańców, ale cywilizacyjnie pokolenie czy dwa przed nami, j***ne ch*je.

or...........ok
2020-04-05, 01:28
Jacy dobrzy ludzie, banknoty oddałi... Sadze, że koleś po całej akcji zapłacilby pewnie te 27k by nikt tego nie wrzucał do neta....

2020-04-05, 03:49
Dobrze że pod balkonem nie było murzynów, bo by się pozbył całej gotówki, a policja by nawet palcem nie kiwnęła

2020-04-05, 05:36
O tych objawach podczas koronawirusa nikt nie mówił, wspominali coś o kaszlu, gorączce, bólach mięśni, ale że człowiek będzie latał z ch*jem na wierzchu :roll:

2020-04-05, 10:11
Czemu mnie nigdy nie ma w miejscu, gdzie ktoś rozrzuca pieniądze?

2020-04-05, 10:24
mnie zastanawia to, że on rzeczywiście mówi o tym co najważniejsze w życiu, czyli miłości i seksie, a
ląduje w psychiatryku

2020-04-05, 10:44
Dosyć długi filmik, można napatrzeć się na siusiaka...
Udało mi się do tego zwalić bez pauzowania i przewijania.

2020-04-05, 10:45
Jakby na dole byli Polacy to by się zahrzyli o pinionszki.

2020-04-05, 11:31
Justynka99 napisał/a:

Czemu mnie nigdy nie ma w miejscu, gdzie ktoś rozrzuca pieniądze?



Bo może myślisz wtedy o miłości i seksie, a nie jesteś pazerna?

2020-04-05, 11:38
Warchlak1920 napisał/a:

No ja, por*chał by sobie. Tyle, że gość odjechał do innego wymiaru i nie ogarniał.
Wyobrażasz sobie podobną akcje u nas? Połowę kasy to by bagiety zwinęły, że niby nie znaleźli. Nie lubię germańców, ale cywilizacyjnie pokolenie czy dwa przed nami, j***ne ch*je.



Czekałem kiedy jakiś Polaczek siorbiący pytongi porówna zachowanie Szwabów do Polaków i będzie sobie po krajach jechał jak ze swoim partnerem. Otóż byłem świadkiem, jak w Poznaniu zwariował młody szczeniak. Nie chciał wpuścić rodziców do domu, demolował chatę próbował ją podpalić a przez balkon wyrzucał kasę i to w sporej ilości jak na polskie warunki bo koło 30 tysi. Żaden banknot nie zginął bo wszystko pozbierali sąsiedzi z policja i przekazali rodzicom. Finalnie szczeniak zdążył się powiesić. Jak następnym razem bedziesz chciał się dojebac do krajan to skup się na kolegach. Wbrew pozorom nasze społeczeństwo nie jest tak zj***ne jak pokazują to w demotywatorach. A śmiecie są w każdej społeczności.

2020-04-05, 11:48
Prawdopodobnie zaburzenia afektywne dwubiegunowe, epizod manii. Skończyły mu sie leki a wychodzić nie chciał po nowe bo (wsadź tutaj powód osoby chorej psychicznie) i tak sie skończyło. Serio Ci ludzie jak mają ten ,,pozytywny" czas potrafią być najlepszymi przyjaciółmi, pomóc we wszystkim i na mount everest wyprawe zorganizować. Szkoda że potem jest depresja

2020-04-05, 12:30
U nas to policjanci by zbierali dla siebie