18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Łu, łu,łu!
de_Sade • 2019-06-16, 0:40
Niby autostrada, ale kto powiedział, że nic w nas nie walnie jadąc z naprzeciwka?

Zgłoś
Avatar
Shpek 2019-06-16, 12:32 7
Mors_Nigra napisał/a:

Zawsze znajdzie się jakiś cwel, który tylko czeka, żeby przyjebać się o najmniejszą rzecz. Czy ty cały czas, 100 % czasu podczas jazdy nie odrywasz rąk od kierownicy, nawet na kilka sekund? Nic nie mogła zrobić, a próbowała do momentu w którym zdała sobie sprawę, że już nic więcej się nie da, więc czas zasłonić twarz, nie darła ryjca jak białe lochy w każdej kurwa najmniejszej nawet sytuacji, pierwsze co zrobiła, to martwiła się o pasażera, ale i tak trzeba się przypierdolić! I tu nie chodzi o żadne białorycerzenie, bo pluję na to, zachowała się jak trzeba i wkurwia mnie to wszechobecne narzekanie na siłę. Byle by wirtualne piwko dostać.



Przecież to ona jest pasażerem, ja pierdole, wy ślepi jesteście? Przecież obok siedzi chłop, nie dałby chyba babie prowadzić?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-06-16, 12:45
@Shpek hahaha faktycznie! Widać to w momencie, gdzie składa obie dłonie a w tym czasie słychać trąbienie z samochodu. Człowiek rano zaspany i ślepy. No nic, mnie najbardziej podobało się, że nie darła mordy, co pozostaje faktem. W takim wypadku post kamuha jest jeszcze mniej zasadny niż mi się zdawało!
Zgłoś
Avatar
BigMAn 2019-06-16, 14:07
Kobieta za kierowicą i nieszczęscie gwarantowane, nie ważne z czyjej winy.
Zgłoś
Avatar
Stajan 2019-06-16, 14:16
Całe auto wyrzuciło w powietrze, a nawet maska się nie wgniotła? Od kiedy zaczęto robić osobówki z tytanu?
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2019-06-16, 15:10
Black Snake napisał/a:

A w niektórych tak wygląda autostrada... Albo nawet gorzej. W Albanii autostradą jest droga nieoddzielona barierkami z pasami dla pieszych i po 2 pasy ruchu w jedną stronę. Z czego i tak wszyscy zachowują się jakby były po 3 pasy w jedną stronę No i światła i skrzyżowania na takich autostradach mają w Albanii. Czepiasz się dla samego czepiania...



masz racje, to jest autostrada w Tajlandii
Zgłoś