18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Lubińskie poczucie humoru
AceOfSpades • 2010-09-09, 11:37
To poprostu musiało się znaleźć na sadisticu.

Lubińscy policjanci zostali wezwani przez personel szpitala, by uspokoić jednego z pacjentów. Okazało się, że to Koreańczyk, który dzień wcześniej dostał od polskich "przyjaciół" koszulkę nielubianej tam drużyny piłkarskiej. Historia skończyła się w szpitalu, gdzie mężczyzna nie potrafił zrozumieć, dlaczego personel chce mu odebrać sprezentowaną koszulkę - donosi Radio Wrocław.

Obywatel Korei opowiedział policjantom, jak przypadkiem trafił do mieszkania, w którym trwała szampańska impreza. Poczęstowany polską wódką, źle się poczuł i lekko zanieczyścił mieszkanie. Wówczas nowo poznani koledzy założyli mu czystą koszulkę, wyprowadzili go na świeże powietrze przed blokiem na ławeczkę i ulotnili się.

Natomiast przy ławeczce pojawiło się kilku innych młodych ludzi i... tu opowieść Koreańczyka kończy się, bo stracił przytomność. Ocknął się dopiero nad ranem w okolicach szpitala. Tam udzielono mu pomocy.

Kłótnia wybuchła w momencie, gdy pielęgniarki zasugerowały pacjentowi zmianę koszulki. Mężczyzna krzyczał, że dar od polskich przyjaciół to świętość. Dopiero w komendzie policjanci wytłumaczyli obcokrajowcowi, że paradowanie po Lubinie w koszulce Śląska Wrocław może być niebezpieczne.
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-09-09, 11:41
Cytat:

Lublińskie poczucie humoru


AceOfSpades napisał/a:

paradowanie po Lubinie


Zdecyduj się.
Zgłoś
Avatar
djn3on 2010-09-09, 16:37
Tak to bywa w lubinie xD Wielkie Zaglebie!
Zgłoś
Avatar
Nazad 2010-09-09, 17:02 5
Obcokrajowcy nie mają lekko, znajomy kiedyś w tramwaju widział jak do pierwszych drzwi wsiada murzyn i uśmiechając się szeroko do ludzi trzyma przed sobą kartkę z napisem "wysadźcie banana w centrum".

Słyszałem też o koleżce w akademiku, któremu do pokoju przydzielili mudźina. Przez 2 tygodnie przekonywał go, że w Polsce po domu chodzi się w fartuszku a na koniec kazał mu przekazywać ludziom którzy do niego przychodzili pod jego nieobecność że: "Pana nema w domu"

Nie wiem na ile to autentyki a na ile przerobione kawały ale dają radę
Zgłoś
Avatar
robhum 2010-09-09, 17:02 3
To tylko pokazuje prymitywizm niektórych ludzi ;/ bo kurwa załozył koszulkę innego zespołu... Jak trzeba być ograniczonym, zeby na tej zasadzie stwierdzac komu wpierdolic czy nie ;/
Zgłoś
Avatar
bogluto 2010-09-09, 17:10 1
to jest poprostu znana na całym świecie polska gościnność
Zgłoś
Avatar
Talisker 2010-09-09, 17:29 5
@Nazad

Najpierw napisałeś "murzyn" a następnie "mudźin", zdecyduj w którym miejscu zrobiłeś błąd, bo nie wiem czy kazać Ci wypierdalać, czy nie...
Zgłoś