18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
Magik2501 2009-08-25, 20:18 1
Jakie chamy ze wsi
Zgłoś
Avatar
k................c 2009-08-25, 20:43 2
Co za hołota, kiedyś na mecze chodziło się całymi rodzinami i pełna kultura była, a teraz idą żeby drzeć mordy i tłuc się, demolować i chuj wie co jeszcze.
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2009-08-25, 20:45 4
kawaiithc napisał/a:

pełna kultura była



Większość w krawatach,a zamiast głośnego dopingu było słychać łuszczenie pestek
Zgłoś
Avatar
arkanoid 2009-08-25, 21:07
Sektorówka z nowym herbem czerwonych obrzezańców , ot co.
Zgłoś
Avatar
KSP 2009-08-25, 22:00
byłam na tym meczu
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2009-08-25, 22:01
KSP, na sektorze gości?

Sugerując się twoim nickiem. Jesteś za DyskoPolo Warszawa?
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2009-08-25, 22:47 4
kawaiithc - co Ty gadasz kiedyś były dymy, teraz jest spokój.
A mecze są po to, żeby się wyszaleć, chodzi o to, żeby się drzeć, bawić się itp. Mam oglądasz Polską ligę? Fascynować się patałachami z Legii, Wisły czy Lecha? Jak chcę obejrzeć dobry mecz to włączam Eurosport, jak idę na Ł3 to po to, żeby podopingować i wrócić do domu ze zdartym gardłem. A co do rozrób o nie pierdol, bo takie się zdarzają raz na kilka lat, bojówki kibiców biją się często, ale gdzieś pod miastem tak, że nikomu to nie przeszkadza jak robią to z własnej woli to chuj innym do tego.
Zgłoś
Avatar
er3cepte 2009-08-26, 0:25
Magik2501 napisał/a:

kawaiithc - co Ty gadasz kiedyś były dymy, teraz jest spokój.
A mecze są po to, żeby się wyszaleć, chodzi o to, żeby się drzeć, bawić się itp. Mam oglądasz Polską ligę? Fascynować się patałachami z Legii, Wisły czy Lecha? Jak chcę obejrzeć dobry mecz to włączam Eurosport, jak idę na Ł3 to po to, żeby podopingować i wrócić do domu ze zdartym gardłem. A co do rozrób o nie pierdol, bo takie się zdarzają raz na kilka lat, bojówki kibiców biją się często, ale gdzieś pod miastem tak, że nikomu to nie przeszkadza jak robią to z własnej woli to chuj innym do tego.


zgadzam sie w 10000%
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2009-08-26, 7:51
po co w ogole chodzic na mecze polskiej ligi jak oni qrwa grac nie potrafia i nie ma nawet na co popatrzec;/
Zgłoś
Avatar
zkps 2009-08-26, 9:11
na Ł3 ostatnio nawet sobie pospiewac nie mozna jak sie chce,ciagle jakies zakazy i nakazy, cenzura i wogole jadalnia jakas opanowala trybuny... dawne czasy juz nie wroca nigdy:(((
Zgłoś
Avatar
Szpadel_22 2010-07-11, 0:05
rictusenpraaaaa!!
Zgłoś