18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
TRQPL 2015-12-17, 11:09 12
To był ustawiony srank.
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2015-12-17, 12:04 26
Nie ma się co śmiać, tylko żal starszej osoby prawidłowo przekraczającej jezdnię.
Kierowcy prawko do zabrania jak ma takie problemy ze wzrokiem.
Zgłoś
Avatar
A................n 2015-12-17, 12:05
Ah te nieuważne samochody
Zgłoś
Avatar
nerfy 2015-12-17, 12:09 93
Takie babcie mnie wkurwiają jak nie wiem co, ja rozumiem, bezwzględne pierwszeństwo dla pieszych na pasach, sam staram się zwalniać w takich miejscach a już na pewno nie wyprzedać (oczywiście przy 2 pasach do jazdy na wprost) ale do kurwy nędzy, nie raz jak widzę taką święta krowę, co się nasłuchała TVNu czy innego gówna, że ma pierwszeństwo i chuj i idzie taka, wchodzi na pasy nawet nie patrząc czy coś jedzie, to mam ochotę wpierdolić w podłogę i taką pizdę rozjechać.
Chuje na przejściach, szanujcie swoje życia, to że zrobicie kierowcy na złość, że wymusicie na nim zatrzymanie się nie oznacza że się zatrzyma, bo przecież może się chociażby zagapić i was chuje rozjechać !!

Dobra, pobluźniłem, już mi lepiej !
Zgłoś
Avatar
YanioL 2015-12-17, 12:33 7
Tak z innej beczki.
Te samochody według polskiego prawa są zaparkowane poprawnie? 10m od przejścia chyba nie?
Zgłoś
Avatar
wino666 2015-12-17, 14:13 2
stare kurwy mysla sobie ze wszystko im sie nalezy... miejsce siedzace w tramwajach i autobusach... powinnni jeszcze zrobic na kazdym przejsciu dla piesych swiatla wykrywajace stare kurwy i odrazu zatrzymywac ruch na drodze zeby taka stara kurwa mogla przejsc bo nie daj boze za dlugo musialaby staci czekac az sie swiatlo zmieni. jeeeeeeeeeeeeeebac stare pierdolone babki.
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2015-12-17, 14:25 1
Chcesz być bezpieczny, to sam zadbaj o swoje bezpieczeństwo, wystarczyło popatrzeć, zwolnić i upewnić się, że samochód na pewno się zatrzyma...
Zgłoś
Avatar
misiunio1234 2015-12-17, 14:42 22
YanioL napisał/a:

Tak z innej beczki.
Te samochody według polskiego prawa są zaparkowane poprawnie? 10m od przejścia chyba nie?


Są zaparkowane poprawnie. Wyguglaj Plac Dworcowy w Lublinie. Za srebrnym peżotem na nagraniu widać nawet kawałek linii wyznaczającej miejsce do parkowania.

@nerfy: babcia miała bezwzględne pierwszeństwo, bo była już w połowie przejścia. Nie była typową "świętą krową" wychodzącą wprost pod koła pędzących samochodów. To, że ktoś ma coś nie tak z oczami i wygrał prawo jazdy w loterii Laysów nie oznacza, że można zwalić przyczyny na bogu ducha winną kobietę w swoich trolejbusowych latach. Idź też sprawdź wzrok, skoro takie farmazony wypisujesz chyba, że to był świadomy offtop, to se daruj
@up: "po *polsku"
Zgłoś
Avatar
M................w 2015-12-17, 16:03 10
Oczywiście, że babcia miała pierwszeństwo, ale prawo drogowe nie chroni życia. Mogła się tylko upewnić, czy kierowca na pewno się zatrzyma.

No cóż...kierowca 1 elektorat pisu 0. Czekam na rewanż
Zgłoś
Avatar
dumad 2015-12-17, 19:29
sam kurwa jesteś amejzing
Zgłoś
Avatar
QreNT 2015-12-17, 21:39 2
widze, ze hamsterom dali cos do eat
Zgłoś
Avatar
Spikeel 2015-12-17, 21:49 3
@Majkizrpgw Nie każda starsza osoba głosuje na pis ogólnie więcej ludzi starszych zapierdziela głosowac na po/.n bo tak jej powiedzieli dzieci bądź słyszała w tvnie że to super partie są. Tak czy owak jedna osoba głosująca na bandę tych samych cweli mniej

PS. Kierowca też do utylizacji, a ZUS się cieszy, bo przynajmniej emerytury nie będą musieli już wypłacać.
Zgłoś
Avatar
chudy82 2015-12-17, 21:52 1
@ nerfy na kursie nie uczyli Cię, że musisz zachować szczególną ostrożność dojeżdżając do pasów? Po chuj przepuszczać ludzi, niech stoją czekając aż nie będzie ruchu na drodze. Najlepiej to zatrzymać się przed przejściem, poczekać i dać gaz do dechy, bo człowiek stary, schorowany. Własną babcię też byś przejechał, za to że opiekowała się Tobą a wpierdala Ci się pod maskę?
Zgłoś
Avatar
kam332 2015-12-17, 22:19
Zawsze jak jakaś staruszka idzie po przejściu i muszę czekać, to mam wrażenie, że specjalnie idzie 2x wolniej niż po chodniku.
Zgłoś