18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Leniwe wgniecenie ludzi w witrynę sklepową zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Gdzieś tam gdzieś uczynienie najechania na ludzi będąc ponoć pijanym bo % w głowie szumiące złe odruchy podpowiadają. Ludzie w przygnieceniu krzyczeli, żeby zjechał ale on nie chciał słuchać albo nie mógł bo alkohol krążył w bani i nie dawał dojść do głosu rozsądkowi.

Zgłoś
Avatar
TT4 2017-06-23, 5:31
X-Trail, udany SUV, któremu blisko do terenówki. Bardzo sprawny napęd na tle konkurencji. Jeździłem, poznałem, powiedziałem co wiedziałem.
Zgłoś
Avatar
lm65 2017-06-23, 12:16 8
Przez chwilę widzimy prawię pustą ulicę, a po małym incydencie nie wiadomo skąd wypełzło tyle robactwa, że strach.
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-06-23, 20:41
Zmiana wizerunku nie usprawiedliwia Cię,mieszający w tłumie fantastico moczymordo
Zgłoś
Avatar
Nawalony_Zajac 2017-06-24, 13:50
Widać od razu, że nie Chiny.
Zgłoś
Avatar
OxY 2017-06-24, 15:28 2
Kontemplujących fantastyczny kontemplujących Grammar nazi czuwa, ale nie szkodzi, zaliczę to jako fonetyczny neologizm Od tego słowa też żarcik się wziął, aż zajebe sucharem bo nad morzem od deszczu mokro:
Siedzi sobie na ławce w parku typowy intelekt, taki w okularach i garniturze, przeciętny. Podchodzi do niego dwóch dresów i pytają troskliwie :
- Te brylarz, co tak kurwa siedzisz?
Na co on odpowiada:
- Kontempluję w spokoju, który mnie otaczał.
Na co jeden z nich:
- Jak ci zaraz zajebie to będziesz prosto pluł! Wyskakuj z portfela
Zgłoś
Avatar
fantastico 2017-06-24, 17:17 2
OxY napisał/a:

Kontemplujących fantastyczny kontemplujących Grammar nazi czuwa, ale nie szkodzi, zaliczę to jako fonetyczny neologizm Od tego słowa też żarcik się wziął, aż zajebe sucharem bo nad morzem od deszczu mokro:
Siedzi sobie na ławce w parku typowy intelekt, taki w okularach i garniturze, przeciętny. Podchodzi do niego dwóch dresów i pytają troskliwie :
- Te brylarz, co tak kurwa siedzisz?
Na co on odpowiada:
- Kontempluję w spokoju, który mnie otaczał.
Na co jeden z nich:
- Jak ci zaraz zajebie to będziesz prosto pluł! Wyskakuj z portfela



Zgubiłem M ;] Dowcip głupi ;P
Zgłoś
Avatar
j................t 2017-06-25, 10:57
ja pierdole czy ty nie znasz polskie któryś Film z kolei a piszesz jakbyś podstawówki nie mógł skończyć
Zgłoś
Avatar
fantastico 2017-06-25, 11:22
johnybeat napisał/a:

ja pierdole czy ty nie znasz polskie któryś Film z kolei a piszesz jakbyś podstawówki nie mógł skończyć



Nie znam polskie
Zgłoś