18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Ludzie honor mechanika...
weryfikator4 • 2015-06-12, 11:10
Witam

Z satysfakcją, choć nie przepadam za Wujem Samem, podziwiam zaangażowanie amerykanów w budowaniu szacunku dla takich symboli jak flaga, hymn, narodowość, ojczyzna... Sam jestem patriotą i z nieukrywaną zazdrością patrzę na celebrację podobnych zachowań. Widziałem to na żywo, ale z szacunku nie filmowałem więc posilę się czyjąś twórczością.... Uwielbiam tego typu rytuały pewnie ze względu na to, że sam trudnie się podobnymi rzeczami.



Z tradycyjnym szczerym
Zgłoś
Avatar
baaldigart 2015-06-12, 11:33
Trochę to za sztuczne wszystko. W Polsce w Warszawie pod Grobem Nieznanego Żołnierza jest pełniona warta i o wiele lepiej to wygląda.
Zgłoś
Avatar
tomek1175 2015-06-12, 11:42
Pierdolą ten teatrzyk 8 minut i lepiej jakby nie mogli dokonać zmiany warty jak u nas... Ale co sie dziwic jak to glowne Hamburgerowe źródło na którym opieraja swoją propagande
Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-06-12, 22:58
Nie zmienia to faktu, że jak na kraj z prawie żadną historią i wielkimi czynami, to zaszczepiają patriotyzm swoim rodakom od małego a u nas kurwa? Uczyli hymnu na siedząco jak w ck dezerterach...
Zgłoś
Avatar
Pawlito 2015-06-12, 23:31
wyglądają jak profesjonalne, posłużne i posłuszne roboty -mają zabijać i ginąć ku "chwale" w interesie rządzących ... ich krajem
Zgłoś
Avatar
o................n 2015-06-13, 0:04 2
Wytresowali ich jak małpy i robią szopkę. Dzieciom w szkołach na początek dnia każą stać na baczność i śpiewać hymn i składać przysięgę na flagę ( ). Wspominałem już o tym, że nawet na stadionach przed meczem np baseballowym każą im słuchać hymnu i widzimy jak przykładają tłustą, świeżo wyjętą z paczki frytek, rękę do piersi i słuchając hymnu powoli przeżuwają hamburgera?
Zgłoś
Avatar
fortunately 2015-06-16, 4:27 1
Tu jest najlepsze porównanie:

youtube.com/watch?v=OxsXrg9SSlI
Zgłoś
Avatar
Heathen 2017-11-20, 17:21
Czy on zagląda do lufy?
Czy ta broń jest nabita?
Zgłoś
Avatar
Radek_Golfiarz 2017-11-20, 19:57
Nabitą by nie machali jak pajace we wszystkich kierunkach, więc i popatrzyć do rury może.
Zgłoś