18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:17
Ludzie na kamerkach
golden13 • 2013-03-29, 18:43
Otóż zainteresowałem się ostatnio kamerkami internetowymi i rzeczami jakie robią tam ludzie. Z moich obserwacji i eksperymentów wywnioskowałem że jest tam pełno idiotów i zboczeńców których można wkręcać jak się tylko chce.
I tu zwracam się do narodu polskiego i wszystkich braci internautów aby wzięli się za tępienia głupoty w internecie. Wkręcajcie tych debili na kamerkach i z pomocą internautów pokażmy ich znajomym z kim się zadają na co dzień.


PS.
Ale żeby podawać swoje dane to już ku*wa przesada
Zgłoś
Avatar
meta4122 2013-03-29, 21:30
Po co się oszukiwać, że ktoś prowadzi tu debatę na temat czy dobre czy nie - ma ktoś filmik z tą laską ?
Zgłoś
Avatar
pati609 2013-03-29, 21:55
Ma ktoś link do tego pierwszego video ( 4,53 ) ?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-29, 21:59
autorze
przyznaj że lubisz kutasy oglądać i to gadanie o wkręcaniu debili to taka przykrywka, normalnemu człowiekowi by po 2-3 razach znudziło się bawienie w taki sposób. Dziwny to sposób tępienia zboczeńców poprzez oglądanie jak sobie walą gruchę.
Zgłoś
Avatar
ZłoconyPenisZagłady 2013-03-29, 22:04 1
Kuriki napisał/a:

golden13,

@golden13 Zrozum ,kurczę , że niektórzy jak wchodzą na takie kamerki czy najróżniejszej maści erotyczne portale umożliwiające kontakt z ludźmi, robią po to by się zwyczajnie zabawić. I to nie dlatego, że nie mogą normalnie "zaruchać" tylko z powodu tego, iż cybersex też jest fajny. I normalnie ludzie tam wchodzą z myślą, że ktoś po drugiej stronie też chce tego samego.

Debilami są właśnie takie osoby co wkręcają normalnych użytkowników



Chyba że to omegle, stronka która losuje Ci przypadkową osobę dowolnej rasy płci lub wyznania i niekoniecznie chcącego się zabawić. Chciałeś być rozjemcą a tak zrobiłeś z siebie niedoinformowanego. Tępić zboczeńców na tego typu portalach, a nuż dziewczyna byłaby prawdziwa i niekoniecznie nastawiona na oglądanie cudzych fiutów?
Zgłoś
Avatar
mateusz_gd 2013-03-29, 22:13
prof. Matolewicz napisał/a:

@mateusz_gd
A co znaczy normalny? Zgodny z poglądami konserwatystów? Czy może twoimi? 2 osoby negliżujące się przez internet nikomu krzywdy nie robią, a ktoś kto podszywając się pod inną osobę nagrywa i rozpowszechnia to wbrew woli nagranego jest zwykłym chujem.



Wiesz dla mnie to trochę przykre i smutne że dzisiejsza młodzież w ten sposób spędza wolny czas. Ten chłopaczek ma dopiero 18 lat, myślisz że siedząc przed kamerką waląc gruche do obcej osoby rozwija się w dobrym kierunku?
Przyszłość narodu..
Zgłoś
Avatar
axtxn 2013-03-29, 22:55 5
kazdy typ wali gruche i to jest normalne.
nienormalne natomiast jest podszywanie sie pod laske i wyludzanie zeby pokazywali fiuty
to sie nazywa pedalstwo!
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-03-29, 23:34
Kuriki napisał/a:

golden13,
Debilami są właśnie takie osoby co wkręcają normalnych użytkowników


Różnie ich można nazywać. Idioci, zboczeńcy, niedorozwinięte głąby, określeń jest wiele, ale na pewno nie normalni...
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-03-30, 2:37 2
golden13 napisał/a:

@Kuriki Rozumiem cię, ale spójrz na to z innej strony. Pewnie nie raz i nie dwa nadawałeś (nie, nie mowie ze cos zlego robiles) i zapewne zauważyłeś że dosyć często pojawiają się od razu nagie ch*je. Pewnie przełączyłeś, ale takie dziecko powiedzmy 7-8 lat (wiem ze nie powinno siedziec bo regulamin zabrania korzystania osobom ponizej 13 lat, ale sam wiesz jak jest z przestrzeganiem regulaminów) zobaczy 30-letniego kolesia z narzędziem w ręku to ten obraz wryje mu sie w psyche. I własnie uwazam że akcje takie jak ta zmniejszą liczbę ofiar publicznych koniobijców



Ty jesteś skończony kretyn... jakie chuje, jakie 7 letnie dzieci? Chatrulette to najzwyklejsze sex kamerki, ludzie tam się tasują bo mają do tego prawo. Może zajmij się innymi stronami jak brazzers tam też O BOŻE! może wejść niewinne dziecko i dostać traumy... o ty kurwa jesteś upośledzony superbohater a'ka łowca koniobijców?
Zgłoś
Avatar
tomaszek pl 2013-03-30, 6:30
debilizm sie objawia
Zgłoś
Avatar
KacperTheWeedMaster 2013-03-30, 8:04
Kuriki napisał/a:

golden13,

@golden13 Zrozum ,kurczę , że niektórzy jak wchodzą na takie kamerki czy najróżniejszej maści erotyczne portale umożliwiające kontakt z ludźmi, robią po to by się zwyczajnie zabawić. I to nie dlatego, że nie mogą normalnie "zaruchać" tylko z powodu tego, iż cybersex też jest fajny. I normalnie ludzie tam wchodzą z myślą, że ktoś po drugiej stronie też chce tego samego.

Debilami są właśnie takie osoby co wkręcają normalnych użytkowników



Normalnych ludzi ? W którym miejscu, sytuacja kiedy rozmowa zaczynająca się od "chcesz zobaczyc penisa?" , staje się normalna ?
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-03-30, 9:07
Jak dla mnie ta kretynka co to robi jest pojebana.
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-03-30, 9:14
Na Temat WINCYYJ! bo brecha
Zgłoś
Avatar
D................d 2013-03-30, 9:24 1
Osobiście nie bawią mnie takie rzeczy i nie sądzę, że użytkownicy takich kamerek są "normalni" ale jest to tylko moje subiektywne odczucie - w końcu każdy lubi to co lubi i dopóki nie krzywdzi przy tym nikogo innego to niech sobie wsadza co chce, gdzie chce. A pedałem to jest debil robiący takie filmiki bo jak inaczej można nazwać kolesia proszącego 2 faceta, żeby pokazał mu swojego kutasa...

A Ci co myślą, że nakręciła to laska są tak naiwni jak ci co wierzą w policyjne porshe, zajączka wielkanocnego i że czarnuch to człowiek taki sam jak my.
Zgłoś
Avatar
raistpol 2013-03-30, 10:25
one wszystkie kurwy maja na imie kasia albo ania
Zgłoś
Avatar
w................8 2013-03-30, 12:04
debilami są osoby co walą konia przez kamerke internetową zamiast wyjść na impreze i wyrwać dupeczkę.... ale takie czasy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie