18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Ludzie na kamerkach
golden13 • 2013-03-29, 18:43
Otóż zainteresowałem się ostatnio kamerkami internetowymi i rzeczami jakie robią tam ludzie. Z moich obserwacji i eksperymentów wywnioskowałem że jest tam pełno idiotów i zboczeńców których można wkręcać jak się tylko chce.
I tu zwracam się do narodu polskiego i wszystkich braci internautów aby wzięli się za tępienia głupoty w internecie. Wkręcajcie tych debili na kamerkach i z pomocą internautów pokażmy ich znajomym z kim się zadają na co dzień.


PS.
Ale żeby podawać swoje dane to już ku*wa przesada
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-03-29, 18:49 18
lepiej zeby byli idiotami w internecie niz w realu. pokazywanie kogos zachowanie w internecie jego znajomym jest troche glupie ale z drugiej strony i dobre bo zwalczy tą glupote chodz troche ale moze zniszczyc zycie. Jak nie chcesz trafiac na debili to poprostu nie wchodz na takie strony i sruu po problemie. Tak samo po co stresowac sie hejterami i spinaczami dupy, niech sobie pisza co chca a ty idz dalej
Zgłoś
Avatar
Venka 2013-03-29, 18:52
@golden13 - możesz mniej więcej opisać krok po kroku jakich programów użyć itd ?
Zgłoś
Avatar
kozub007 2013-03-29, 18:58
manycam
tylko ściągnij całą wersje nie trial
Zgłoś
Avatar
h................s 2013-03-29, 19:20 3
masz tego wincyj?
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-03-29, 19:21 61
golden13,
golden13 napisał/a:

Z moich obserwacji i eksperymentów wywnioskowałem że jest tam pełno idiotów i zboczeńców których można wkręcać jak się tylko chce.
I tu zwracam się do narodu polskiego i wszystkich braci internautów aby wzięli się za tępienia głupoty w internecie. Wkręcajcie tych debili na kamerkach i z pomocą internautów pokażmy ich znajomym z kim się zadają na co dzień.



@golden13 Zrozum ,kurczę , że niektórzy jak wchodzą na takie kamerki czy najróżniejszej maści erotyczne portale umożliwiające kontakt z ludźmi, robią po to by się zwyczajnie zabawić. I to nie dlatego, że nie mogą normalnie "zaruchać" tylko z powodu tego, iż cybersex też jest fajny. I normalnie ludzie tam wchodzą z myślą, że ktoś po drugiej stronie też chce tego samego.

Debilami są właśnie takie osoby co wkręcają normalnych użytkowników
Zgłoś
Avatar
golden13 2013-03-29, 19:28 30
@Kuriki Rozumiem cię, ale spójrz na to z innej strony. Pewnie nie raz i nie dwa nadawałeś (nie, nie mowie ze cos zlego robiles) i zapewne zauważyłeś że dosyć często pojawiają się od razu nagie ch*je. Pewnie przełączyłeś, ale takie dziecko powiedzmy 7-8 lat (wiem ze nie powinno siedziec bo regulamin zabrania korzystania osobom ponizej 13 lat, ale sam wiesz jak jest z przestrzeganiem regulaminów) zobaczy 30-letniego kolesia z narzędziem w ręku to ten obraz wryje mu sie w psyche. I własnie uwazam że akcje takie jak ta zmniejszą liczbę ofiar publicznych koniobijców
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-03-29, 19:37 4
3/4 użytkowników internetu to debile. Ze wszystkimi nie wygrasz!
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2013-03-29, 19:40
ale nie ustrzeżesz małych i tak od wchodzenia na podobne strony, chociaż jeśli ktoś udostępnia coś w internecie to niech liczy się z tym że to rozniesie się bez jego kontroli
Zgłoś
Avatar
Admin_RedTube 2013-03-29, 19:40
Daj link do tych filmików co można je podstawić i wkręcać idiotów
Sam bym się tak pobawił w ośmieszanie matołów ;D
Zgłoś
Avatar
TomSonWAWA 2013-03-29, 19:41
golden13 ostatnia wrzute Ci chyba usuneli? Szkoda dobre materiały
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-03-29, 19:42 10
golden13,
Dzieci powinny pod nadzorem rodziców korzystać z internetu no i jest jeszcze blokada rodzicielska.
Poza tym nie ograniczajmy wolności niewinnych ludzi z tak błahego powodu jakim potencjalna sytuacja z wyryciem się jakiejś sceny w psychikę, którą opisałeś.
A jak rodzic nie pilnuje dziecka to tylko jego wina. I zostaje też reszta zwierząt jak np publicznie parzące się psy i inne koty. Też mają penisy i dziecko może zapytać czy jego aparacik też tak może z kimś innym

Ps Ja w wieku 8 lat to już próbowałem się przespać ze starszymi koleżankami, także wiedz, że czasem się trafiają nadpobudliwe seksualnie jednostki, którym się krzywda nie stanie od niektórych widoków
Zgłoś
Avatar
n................2 2013-03-29, 19:45
w wieku 8 lat?i krzywda ci się nie stała? nie byłbym taki pewien...
Zgłoś
Avatar
Endorfina89 2013-03-29, 19:49 1
Poprzedni temat (brutalnie usunięty z Sadola) był o wiele lepszy... ale to też spoko

Ponadto przyłączam się do prośby o informacje krok po kroku jak takie cudeńka tworzyć

No i oczywiście chcemy wincyj!
Zgłoś
Avatar
matik12345 2013-03-29, 19:49
wczoraj na Su polskich kamerkach jakaś para wpierdalała swoje gówno za 1000 żetonów czyli 100 zł stracili resztki człowieczeństwa
uprzedzam pytania nie nie nagrałem bo jak zaczęli żreć musiałem wyłączyć bo mnie na rzyganie zbierało
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie