18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Ludzie na kamerkach
golden13 • 2013-03-29, 18:43
Otóż zainteresowałem się ostatnio kamerkami internetowymi i rzeczami jakie robią tam ludzie. Z moich obserwacji i eksperymentów wywnioskowałem że jest tam pełno idiotów i zboczeńców których można wkręcać jak się tylko chce.
I tu zwracam się do narodu polskiego i wszystkich braci internautów aby wzięli się za tępienia głupoty w internecie. Wkręcajcie tych debili na kamerkach i z pomocą internautów pokażmy ich znajomym z kim się zadają na co dzień.


PS.
Ale żeby podawać swoje dane to już ku*wa przesada
Zgłoś
Avatar
marian39 2013-03-30, 14:58
Kuriki napisał/a:

golden13,

@golden13 Zrozum ,kurczę , że niektórzy jak wchodzą na takie kamerki czy najróżniejszej maści erotyczne portale umożliwiające kontakt z ludźmi, robią po to by się zwyczajnie zabawić. I to nie dlatego, że nie mogą normalnie "zaruchać" tylko z powodu tego, iż cybersex też jest fajny. I normalnie ludzie tam wchodzą z myślą, że ktoś po drugiej stronie też chce tego samego.

Debilami są właśnie takie osoby co wkręcają normalnych użytkowników

Przyznaj się że sam walisz przed kamerką ;]
Zgłoś
Avatar
Meril 2013-03-30, 15:41 2
Co to niby za debil, skoro sam go namówiłeś na to? Takie wrabianie ludzi po to by ich ośmieszyć w internecie to jest skurwysyństwo maksymalne.

UWAGA! Poradnik jak nie dać się oszukać takim frajerom!!!!
1. Spojrzeć czy nie wygląda na gif/filmik. Czy pisze wtedy gdy pisze. Np obraz w kamerce jak się cyckami bawi, a w tym samym czasie pisze do was.
2. Poprosić by coś zrobiła. Naprzykład pomachała, dotknęła nosa itp. (warto nie prosić o coś takiego jak pokazanie cycków bo może mieć nagrane coś takiego)
Dziękuje za uwagę
Zgłoś
Avatar
Cirion 2013-03-31, 12:15
Art. 191a. Kodeksu Karnego
§ 1. Kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.
Zgłoś
Avatar
danis008 2013-04-01, 6:42
matik12345 napisał/a:

Mam na dysku w chuj takich filmików z kamerek i to tylko z polski ;] nawet mam filmik z taka zajebista sunia kiedyś na Su występowała ciekawe czy ktoś kojarzy nick illy26 powrzucałbym te filmiki ale i tak zaraz usuną ;( chyba ze wiecie jaki temat założyć chcecie żeby wrzucać takie materiały to piszcie



na tym su to niezłe jajca można odpierdalać ale ten serwis polega na innej zasadzie niż jest pokazany przez autora tematu
Zgłoś
Avatar
tyrodaria 2014-11-16, 22:20
ma ktoś filmik z tą laską?
Zgłoś