18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2017-11-20, 14:01 10
Luis David Adame się przebranżowi i zrobi w operze karierę jako sopran
Zgłoś
Avatar
J................3 2017-11-20, 14:07 46
Piwo dla byka!
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-11-20, 14:33
ej jak byk wygra to wypuszczają go wolno czy i tak idzie na grilla?
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-11-20, 14:49
Piekne przedstawinie, przynajmniej byk ma jakies szanse i lepsze życie niz zwierzeta rzeźne.
Zgłoś
Avatar
CbK 2017-11-20, 15:07 7
nowynick napisał/a:

ej jak byk wygra to wypuszczają go wolno czy i tak idzie na grilla?



Cytat:

Jeden koleś - wielki smakosz i znawca kuchni zwiedzał wszystkie kraje świata i próbował narodowych potraw. Pewnego dnia zawitał do Hiszpanii. Wchodzi do jednego z elegantszych barów i pyta kelnera:
- Macie może tu coś ekstra, dla prawdziwego konesera takiego jak ja?
- Ależ oczywiście – odpowiada kelner – polecamy szanownemu Panu specjalność zakładu – bycze jaja w sosie.
Gość postanowił, że zaryzykuje i zamówił. Z kuchni przynoszą mu dymiący talerz, w którym pływają dwa olbrzymie bycze jaja. Z rezerwą skosztował potrawy, ale poczuł, że jest naprawdę rewelacyjna! Ani się obejrzał jak wsunął całe danie i nie namyślając się długo zażyczył sobie drugą porcję.
Po chwili z kuchni znowu przynieśli mu wielki talerz, na którym znowu leżały ogromne bycze jaja. Znowu skosztował – Ach! cud, miód, palce lizać! Koleś zapomniał o bożym świecie i ani się obejrzał jak drugi talerz był pusty.
Wciąż jednak nie był syty. Woła kelnera i zamawia kolejną porcję. Po pewnym czasie kelner wraca i niesie mu danie. Tym razem jednak jaja nie były już takie wielkie – wyglądały raczej jak dwa orzeszki. Gość zdziwił się nieco, ale wziął i zjadł trzecią porcję. Gdy już jednak zapłacił i zaczął się zbierać do wyjścia postanowił przemóc ciekawość i zapytał kelnera:
- Panie, jak to jest? Trzy razy zamawiałem u Was tą samą potrawę. Dwa razy przynieśliście mi takie wielkie jaja, podczas gdy za trzecim razem przynieśliście takie małe. Jak mam to rozumieć?
- Widzi Pan – odpowiada kelner – Rożnie to na corridzie bywa: raz byk - raz torreador.

Zgłoś
Avatar
JAHHO2001 2017-11-20, 16:39
Mi tych skurwysynów nie szkoda, pastwić się nad zwierzatkiem dla zabawy.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2017-11-20, 17:20 2
Dobrze MUUUU!!!
Zgłoś
Avatar
Alonso 2017-11-20, 17:50 1
Kto z bykiem wojuje, ten od byka ginie.
Zgłoś
Avatar
diegtiarov 2017-11-20, 18:02
i dobrze chujom tak znęcają sie nad bykami to one odpłacają się tym samym
Zgłoś
Avatar
ziembix 2017-11-20, 18:11
Brawo byk .
Zgłoś
Avatar
ssm 2017-11-20, 19:13
I chuj mu w dupę.
Zgłoś
Avatar
Christos85 2017-11-20, 19:29 9
Kiedys miałem znajomego, który się popisywał na osiedlu, taki osiedlowy cwaniaczek którego nikt nie lubił. Raz chciał się popisać i wjechać rowerem w zakręt tak jak to robią motory. Wziął rozpęd pochylił się i położył w zakręt tak mocno, że przeleciał przez kierownice rozdzierając sobie jajka.
Tak mi się skojażyło.
Banan jeśli to czytasz wiedz, że jesteś debilem i nikt cię nie lubił.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2017-11-20, 19:41 1
To chore by się bawić jedzeniem. Byk służy do jedzenia a nie do zabawy.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-11-20, 20:12 1
@up, Phi! jeść byka? nie dość że posuwasz mu żonę to chcesz go jeszcze zamordować? szczyt chamstwa!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie