18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2022-01-14, 13:06 44
Cały wschód to jebane kacapy. Mentalność komunistycznych niedojebów. Zawsze będą zwierzętami i prostakami.
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2022-01-14, 13:11 5
Halnan, Hamllan, Anal czy jak ci tam... to te kwiaty co dostałeś na ostatnią okazję?
Zgłoś
Avatar
19WTJ89 2022-01-14, 13:24 20
baronturbina napisał/a:

Cały wschód to jebane kacapy. Mentalność komunistycznych niedojebów. Zawsze będą zwierzętami i prostakami.



Ogólnie zjebanymi kacapami to była władza na wschodzie Rosja normalnie prowadzona bez terroru i restrykcji dla ludzi finansowo i gospodarczo zjadłaby cały ten ziemski padół . Ten kraj jest samowystarczalny i myślę że chuja mu ktoś zrobi.
Zgłoś
Avatar
jozue 2022-01-14, 13:26 8
hahahaha nie wiedziałem że taki zgrywus z niego jest
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-01-14, 13:48 4
19WTJ89 napisał/a:

Ogólnie zjebanymi kacapami to była władza na wschodzie Rosja normalnie prowadzona bez terroru i restrykcji dla ludzi finansowo i gospodarczo zjadłaby cały ten ziemski padół . Ten kraj jest samowystarczalny i myślę że chuja mu ktoś zrobi.


To na zmianę mentalności władzy się nie zanosi. Owszem maja olbrzymie zasoby naturalne i połacie ziemi, ktore maja potencjał. Ale nadal to Rosja sadzona przez postkomunę.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-01-14, 14:56 1
jozue napisał/a:

hahahaha nie wiedziałem że taki zgrywus z niego jest


dlaczego zgrywus? porządny człowiek; dał chłopu bez rąk zamiast zdrowemu jak byk darmozjadowi popowi...
Zgłoś
Avatar
Marco_Zg 2022-01-14, 15:14 1
Potrzymaj. Będę wracał, to zabiorę.
Zgłoś
Avatar
Gandalf 2022-01-14, 15:34
Ma poczucie humoru najważniejsze
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2022-01-14, 16:36
"potrzymaj chwilę..."
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-01-14, 17:00 2
19WTJ89 napisał/a:

Ogólnie zjebanymi kacapami to była władza na wschodzie Rosja normalnie prowadzona bez terroru i restrykcji dla ludzi finansowo i gospodarczo zjadłaby cały ten ziemski padół . Ten kraj jest samowystarczalny i myślę że chuja mu ktoś zrobi.



Nie jest i nigdy nie był samowystarczalny. Jak odetniesz nitki gazociągów i granice dla węgla, to w ciągu tygodnia będzie tam rewolucja, a u nas czołgi na granicy.
Zgłoś
Avatar
svenio 2022-01-14, 17:14
baronturbina napisał/a:

Cały wschód to jebane kacapy. Mentalność komunistycznych niedojebów. Zawsze będą zwierzętami i prostakami.



Sam jesteś prostak sądząc po Twojej wypowiedzi ale niech to rozpatrzy prokurator i cyk zawiadomienie :

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Zgłoś
Avatar
felek666 2022-01-14, 18:13
niezręczna sytuacja ale widać wyszedł z tego obronną ręką i ręka mu nie zadrżała, potem poszedł umyć ręce
Zgłoś
Avatar
piter52 2022-01-14, 20:39
Dał kwiaty...a mógł zabić...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-01-14, 21:54 1
Kwiaty przyjäł, ale najważniejsze, że ręki tej kurwie nie podał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie