18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
LWG dla patrzących w lusterka
V................n • 2013-04-21, 14:07
Ten filmik przywrócił mi wiarę w kierowców aut, jak widać nie wszyscy są wieśniakami którzy utrudniają życie kierowcom jednośladów.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-04-21, 15:01 4
A czemu się tak do rowerzystów nie dopierdalacie?
Zgłoś
Avatar
Svetlan 2013-04-21, 15:05 3
Nie pozostaje mi nic jak podsumować tych wyżej - O ile się nie pchasz 250km/h w każdą mozliwą szparę na jezdni to kierowcy będą dla ciebie mili. Jeśli jednak nie masz mózgu i myślisz, że masz pierwszeństwo nad innymi to chuj ci w dupę i jelita w nadkole.
Zgłoś
Avatar
Quaswerty 2013-04-21, 15:05 8
Cytat:

Wiara w kierowców? Chyba nie w tego kierowcę buraka na tym motocyklu, który za taką jazdę między autami powinien zgarnąć ze sto punktów karnych i pokaźny mandat. Zjeżdżali mu, bo nie chcą mieć aut porysowanych, ale któryś powinien drzwi otworzyć..



Kurwa tysiąc od razu tych punktów karnych i milion zł mandatu... A pierdolisz tak bez sensu... Tak drzwi otworzyć gość wyjebie, złamie kręgosłup i do końca życia na wózku, i chciałbym wiedzieć czy byłbyś w stanie popatrzeć w oczy matce jej dziecka, któremu "otworzyłeś drzwi"
Zgłoś
Avatar
tekkit 2013-04-21, 15:06
kurwa jak jest 50/h to jedziesz 50 a nie wymijasz wszystko co mozliwe .
Zgłoś
Avatar
stanleus 2013-04-21, 15:07
@up
Bo rowerzysta nie pojawia się nie wiadomo skąd z nie wiadomo jaką prędkością.

jak jadą między autami stojącymi na dwóch pasach w jedną stronę to jeszcze zrozumiem. ALE jak są 2 pasy w przeciwnym kierunku, podwójna ciągła i taki CHUJ pcha się praktycznie na czołówkę to już nie potrafię zrozumieć. No ludzie, można się szanować, ale niech to idzie w obie strony! Linie wszystkich obowiązują tak sami jak i kodeks drogowy!
Zgłoś
Avatar
bartos925 2013-04-21, 15:12 2
Czasami spotykam się z takim zachowaniem ale nie mało jest takich co się specjalnie lewej trzymają byle bym tylko nie przejechał
Zgłoś
Avatar
MiszczYogurt 2013-04-21, 15:15 1
Jedyny motocykl jaki sie przepuszcza na drodze to policji i banku KRWI a nie idiotów co muszą szlifierką walić 150 km/h dziwi mnie to że osoby na harleyach jadą równo jak auta a te pseudo ścigacze muszą szybciej. Jak chcą jeździć szybko to są tory nie ulice ! I po co dawać naklejki patrz w lusterka bo debile bez wyobraźni są wszędzie :| każdy szanujący kierowca patrzy sie w lusterka przez całą podróż i nie poto żeby idiotów wypatrzyć i przepuścić tylko po to żeby idiota mu w zdeżak nie wjechał .
Zgłoś
Avatar
a................5 2013-04-21, 15:16 3
tekkit napisał/a:

kurwa jak jest 50/h to jedziesz 50 a nie wymijasz wszystko co mozliwe .



Wymijanie to nie to samo co wyprzedzanie.
Zgłoś
Avatar
mgoboe91 2013-04-21, 15:29 5
Piwa nie bedzie Jednoslady obowiazuje takie samo prawo drogowe co wieloslady a nie zeby jakis kretyn jezdzil jak debil po miedzy samochodami. "patrz w lusterka motocyklisci sa wszedzie"- jasne. chcesz jezdzic jak debil to sam uwazaj;) pozdro dla ludzi ktorzy maja wyjebane na jednoslady
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-04-21, 15:30 2
niby normalna sprawa. jadę sobie, ile sobie jadę, w lusterku widzę, że ktoś (nie ważne czy puszka czy hulajnoga) jedzie szybciej, mogę zjechać na margines to zjeżdżam. na moto jest lwg, ja mam awaryjne. niestety w praktyce często wygląda to tak, że ktoś się wlecze jak ostatnia cipa, ale dać się wyprzedzić 20letniemu oplowi to jest kurwa hańba. albo 'a co mnie będzie jebany dawca wyprzedzał, ja się wlokę, to on też może. albo w ogóle nie patrzą w lusterka.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-04-21, 15:30 4
nieno akurat nic niezwyklego tu nie ma. to jest raczej standard i tylko czasem pojawi sie jakis debil uparcie blokujacy lub zajezdzajacy droge
Zgłoś
Avatar
M3L3R 2013-04-21, 15:31 5
Taki maly dobry uczynek, a ile radosci sprawia. Tylko zazdrosnicy pisza, zeby drzwi otwierac lub zajezdzac droge.
Zgłoś
Avatar
Bongoz 2013-04-21, 15:37 5
Jakie to jest kurwa przykre co niektórzy tutaj piszą...
Co cię to boli jeden z drugim, że on jedzie nawet te 200 na godzine. Niech zapierdala, jak rozwali to się rozwali, jego ryzyko. Na chuj komuś utrudniać życie, to taka nasza cecha narodowa mam wrażenie. Jest miejsce - niech jedzie, ja musze stać bo nie mam jak przejechać. On ma - niech jedzie, aby mi nie zarysował/uszkodził samochodu. Chciałbym zobaczyć ilu z tych placków, którzy gadają o przepisach jeździ samochodem 50km/h po mieście, a 90 czy 70 w trasie.
Zgłoś
Avatar
Klawisz-84 2013-04-21, 15:40 2
Dobry filmik jak już tak piszecie o tym że motocykle mają tak samo jeździć jak auta to po ch.. kupujecie rowery? Po to by się szybciej poruszać zamiast piechotą.
Są udogodnienia które trzeba szanować a nie morda przed siebie i ch.. mnie obchodzą inni!! Żal mi takich kretynów.
Ja dopiero uczę się jazdy motorem i jeszcze nie opanowałem perfekcyjnie manewrów wyprzedzania między autami ale jadąc za jeb,, autem 80km/h a ten lewym pasem i nie ch... nie zjedzie na prawy to czemu się dziwicie że "my" musimy czasem jechać "Dziwnie" w waszym przekonaniu.

BTW po
przoszę o tytuł utworu autora filmiku
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-04-21, 15:52
Up, od kiedy są różne KRD dla samochodów i motocykli?

Niech motocykle tez zjeżdżają na pobocze/chodnik jak jadę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie