18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
ProVVe 2021-10-26, 17:58 27
Kazdy z tych maseczkowcow powinien wpierdalać z maska ma ryju... te kurwa debile przecież sami nie maja masek... Chociaż po ostatnich fake wrzutach pewnie poszło o coś innego
Zgłoś
Avatar
juderaus 2021-10-26, 18:08 1
ProVVe napisał/a:

Kazdy z tych maseczkowcow powinien wpierdalać z maska ma ryju... te kurwa debile przecież sami nie maja masek... Chociaż po ostatnich fake wrzutach pewnie poszło o coś innego



Chodziło o pedalską maseczkę z ogórków.
Zgłoś
Avatar
traf 2021-10-26, 18:14 5
strzelać do wszystkich bez masek i niezaszczepionych,to współcześni wrogowie ludu
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2021-10-26, 18:37 72
Jedyny normalny to wlasnie byl ten lysy. Przeciec to byla restauracja i tak wpierdalaja bez maseczek wiec co to by wnioslo? Na naszym podworku nic nie lepiej...
Pelno wokol pojebow covidowych pozbawionych wlasnego myslenia i wierzacych w cale gowno tego cyrku. Az przykro sie robi ile (w moim wypadku) ameb umyslowych otacza mnie wokol...
Zgłoś
Avatar
budgie73 2021-10-26, 18:39 15
Byli szmalcownicy teraz mamy szmatowników.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2021-10-26, 19:17 18
traf napisał/a:

strzelać do wszystkich bez masek i niezaszczepionych,to współcześni wrogowie ludu



Strzelać to powinni do takich debili jak ty. Jakby ci dzisiaj telewizor powiedział, że wirus nie rozprzestrzenia się poniżej jednego metra od ziemi, to jutro zapierdalałbyś na czworaka.

traf napisał/a:

strzelać do wszystkich bez masek i niezaszczepionych,to współcześni wrogowie ludu



Sorry, dopiero teraz dotarło do mnie o co na prawdę Ci chodziło. Temat tak mi podgrzewa atmosferę, że zbyt szybko się denerwuję. Jeszcze raz sorry.
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2021-10-26, 19:59 2
Czlowiek atakuj drugą osobę dostaje w ryj i to on ma rację bo nie miał maseczki? Czy wam już ta cała szopka rozum odebrała? Chcesz wolności? To się wyprowadz z dala od ludzi a jak nie to się dostosuj do społeczeństwa pajacu jeden z drugim.
Ogrodzenie dwa psy karabin to jest wolność zdała od was.
Zgłoś
Avatar
Tratarara 2021-10-26, 20:39
Manolito666 napisał/a:


Sorry, dopiero teraz dotarło do mnie o co na prawdę Ci chodziło. Temat tak mi podgrzewa atmosferę, że zbyt szybko się denerwuję. Jeszcze raz sorry.



Bo jesteś zjebany, ot co.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2021-10-26, 20:42 11
Marcin360360 napisał/a:

Czlowiek atakuj drugą osobę dostaje w ryj i to on ma rację bo nie miał maseczki? Czy wam już ta cała szopka rozum odebrała? Chcesz wolności? To się wyprowadz z dala od ludzi a jak nie to się dostosuj do społeczeństwa pajacu jeden z drugim.
Ogrodzenie dwa psy karabin to jest wolność zdała od was.



Lepiej nie mieć maseczki niż nie mieć mózgu.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2021-10-26, 20:43
traf napisał/a:

strzelać do wszystkich bez masek i niezaszczepionych,to współcześni wrogowie ludu



To po prostu idioci. Nikomu źle nie życzę, ale jakoś nie martwi mnie gdy obserwuje dookoła ludzi, którzy wierzyli w płaską ziemię i śmiercionki, a teraz leżą po oddziałach, wśród innych 99 procentach ludzi niezaszczepionych. Szkoda, że dopiero na takim etapie mądrzeją
Zgłoś
Avatar
Cudak 2021-10-26, 20:51 19
trytodie napisał/a:

To po prostu idioci. Nikomu źle nie życzę, ale jakoś nie martwi mnie gdy obserwuje dookoła ludzi, którzy wierzyli w płaską ziemię i śmiercionki, a teraz leżą po oddziałach, wśród innych 99 procentach ludzi niezaszczepionych. Szkoda, że dopiero na takim etapie mądrzeją



Hahaha co? Przechadzasz się po szpitalach, pytasz o płaskość ziemi i o to czy są takimi covidiotami jak Ty?
Zgłoś
Avatar
Czeczenito 2021-10-26, 20:57 1
Ale pięknie łysy dostał w cymbał
Zgłoś
Avatar
kama3666 2021-10-26, 21:16 1
Jeżeli został upomniany i odmówił założenia maseczki, to dobrze mu tak. Popieram lanie foliarzy i niezaszczepionych
Zgłoś
Avatar
neo001 2021-10-26, 21:50 6
trytodie napisał/a:

To po prostu idioci. Nikomu źle nie życzę, ale jakoś nie martwi mnie gdy obserwuje dookoła ludzi, którzy wierzyli w płaską ziemię i śmiercionki, a teraz leżą po oddziałach, wśród innych 99 procentach ludzi niezaszczepionych. Szkoda, że dopiero na takim etapie mądrzeją



Zaszczepieni po prostu teraz leżą po oddziałach i umierają na grypę Szkoda, że tacy jak Ty nie mądrzeją nigdy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie