18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Maciej Zientar
siwy989 • 2013-01-09, 13:00
Maciej Zientarski, znany na pewno, każdemu fanowi motoryzacji. Jest synem Włodzimierza Zientarskiego, znanego dziennikarza. W 2008 roku spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, w którym zginął dziennikarz Super Expressu, Jarosław Zabiega.

Zientarski prowadził Ferrari 360 modena. O to jak wygląda takie cudeńko:


A tak po wypadku:





Zientarski przez sąd został skazany na 3 lata więzienia i 8 letni zakaz prowadzenia samochodu. Niżej przedstawiam jak ładnie go pokopało po tym wypadku.



Dla mało wiedzących, Zientarski prowadzi w YT swój kanał, na którym prezentuje sprawy związane z motoryzacją, ba ma nawet swojego szofera. A jakiś czas temu tak zapierdalał skuterem , żę przypierdolił w pieszego
Zgłoś
Avatar
Smuxer 2013-01-09, 22:47
kurwa! najlepszy komentarz ma tyle błędów, że więcej się nie da!
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2013-01-09, 23:03
i dobrze mu kurwa ,co on jest złote dziecko jakieś jebane do paki z hujem powinni mu jeszcze dupala przepierdolić rajdowiec jebany
Zgłoś
Avatar
kares 2013-01-09, 23:04
Gość jest frajer. Na ogłoszeniu wyroku nie łaskaw był się stawić ale na drugi dzień zapierdalał do lisicy żeby pożalić się w programie śniadaniowym. I nawet nie miał tyle honoru, żeby przez te 4 lata przeprosić narzeczoną tego drugiego co zginął. Baran i tyle. No ale taka jest "cena jego pasji"
Zgłoś
Avatar
P(r)OLAND 2013-01-09, 23:29
Chuja kurwa jechal 150 na godzine.
To czemu kurwa zwloki wyjebane na 300 metrow?
Nie mogli go nawet znalezc, o tym juz nie powiedza?
Jebac, karac kurwiszonow.
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-01-09, 23:43 1
Kurwa jemu normalnie dachówkę zerwało. Wygląda jak upośledzony, gdzie mu oddawać lejce z powrotem!
Zgłoś
Avatar
A................i 2013-01-09, 23:55
Hanna Lis i jej przedstawienie, przypomina mi się Dzyzga co robiła wywiad z Waśniewskim, kurqa telewizja schodzi na psy żeby robić wywiady z mordercami, robi się pomału to co miało miejsce w Japonii (polecam dokument Kanibal Superstar)
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-01-10, 0:20
miczel1 napisał/a:

postawcie sie na jego miejscu-Ferrari i kolega obok na fotelu...Myslicie ze co mówił?Ziętek zwolnij?Taki huj gadał tak jak kazdy z nas -dawaj kurwa w pizde!!!! Wysypali sie bo na drodze była hopa/uskok tylko dlatego.Pamietajmy ze to ferrari i 150 km/h to pare sekund.Dwa dni puzniej na tej samej hopie wysypał sie jakis koles BMW i też zginoł ale o jego sprawie nie ma takiego szumu



Wysypali się na drodze, bo zapierdalał jak dziki osioł. Jakby jechał przepisowo, to by ta hopa chuj zrobiła.
Zgłoś
Avatar
skurvell 2013-01-10, 0:39
A może z 2 miesiące wcześniej miałem zdjęcia z nim, jego ojcem i tym grubym z ekipy v maxa. Testowali Opla GT, a ojciec jechał Cadilaciem Deville
Zgłoś
Avatar
P3pE 2013-01-10, 0:51
Taki jakiś podobny się teraz zrobił.
Zgłoś
Avatar
kunghan 2013-01-10, 10:25
miczel1 napisał/a:

postawcie sie na jego miejscu-Ferrari i kolega obok na fotelu...Myslicie ze co mówił?Ziętek zwolnij?Taki huj gadał tak jak kazdy z nas -dawaj kurwa w pizde!!!! Wysypali sie bo na drodze była hopa/uskok tylko dlatego.Pamietajmy ze to ferrari i 150 km/h to pare sekund.Dwa dni puzniej na tej samej hopie wysypał sie jakis koles BMW i też zginoł ale o jego sprawie nie ma takiego szumu



Oczywiście, że wiedział co robi i na pewno nie nastawiał się na wolną jazdę, nie zmienia to faktu że doszło do wypadku, w którym jedna osoba "zginęła", a druga była przez jakiś czas warzywkiem. W całej sprawie chodzi o przykładne ukaranie "celebryty". Normalny obywatel dostałby w zawiasach bez żadnego ale, a w tej sprawie podnosi się larum, że to celebryta, że swoje wycierpiał, itd. I co z tego, kara to kara i powinien ją ponieść bez względu czy jest znaną postacią czy zwykłym szarym obywatelem.
Zgłoś
Avatar
xblazex 2013-01-10, 11:45
Ryuk napisał/a:

Tak mi się przypomniało... polecam film "memento"



ja również
Zgłoś
Avatar
adagioo 2013-01-10, 14:02
miczel1 napisał/a:

postawcie sie na jego miejscu-Ferrari i kolega obok na fotelu...Myslicie ze co mówił?Ziętek zwolnij?Taki huj gadał tak jak kazdy z nas -dawaj kurwa w pizde!!!! Wysypali sie bo na drodze była hopa/uskok tylko dlatego.Pamietajmy ze to ferrari i 150 km/h to pare sekund.Dwa dni puzniej na tej samej hopie wysypał sie jakis koles BMW i też zginoł ale o jego sprawie nie ma takiego szumu



E tam gadasz głupoty, mam kumpla, który swojego czasu dostawał od ojca porshe carrere, żeby pojeździć i zawsze gdy starał się przykozaczyć, tym jak szybko zapierdala to dostawał ode mnie zjebe i szybko się uspokajał. Jak ktoś nie ma wyobraźni i jest skończonym idiotą to trzeba na to zwracać uwagę i mu to uświadamiać, a nie jeszcze się z nim jarać jakim to kazakiem nie jest.
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2013-01-10, 20:33
To jest cud, że ten koleś w ogóle mówi i się porusza. Przecież to widać, że to nie jest już taka sama osoba jak przed wypadkiem. Jednocześnie, wspomniany przykład Otylii, że już nie wspominając o księżach czy (p)osłach rozbijających się, nawet nie dostających za to mandatu... O ile dobrze pamiętam Jędrzejczak wyprzedzała pod górkę, na podwójnej ciągłej. I o wiele niższy wyrok. A Zientarski mówił jak z oleju, którego używasz na patelni, zrobić paliwo zdatne do diesli (zwłaszcza tych starszych co pojadą nawet na błocie).
Zgłoś
Avatar
quattroxx 2013-01-11, 1:58
szponiasty napisał/a:

Zastanawia mnie jeno, czy ta hopka tuż przed tunelem została w końcu naprawiona? Bo kiedyś, jadąc tamtędy, trafiłem na hopkę, przez którą myślałem że zawiecha będzie do wymiany. Prędkość zaledwie 70 km/h.


Tam nie ma tunelu... tam sa tylko wiadukty. Nawierzchnie naprawili chwile po wypadku. Jej stan byl juz dawno zglaszany... to wszyscy to olewali. Jak doszlo do wypadku kogos bardziej medialnego to zrobili. Szkoda tylko ze dopiero po czyjejs smierci. Pulawska jest ulica gdzie predkosci rzedu 250km/h wcale nie sa trudne do osiagniecia przez motocyklistow w nocy (co zreszta chyba slysza okoliczni mieszkancy). Szeroko, równo (teraz)...

tvn24.pl/[...]gorka-zientarskiego-naprawiona
Zgłoś