18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Maciej Zientar
siwy989 • 2013-01-09, 13:00
Maciej Zientarski, znany na pewno, każdemu fanowi motoryzacji. Jest synem Włodzimierza Zientarskiego, znanego dziennikarza. W 2008 roku spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, w którym zginął dziennikarz Super Expressu, Jarosław Zabiega.

Zientarski prowadził Ferrari 360 modena. O to jak wygląda takie cudeńko:


A tak po wypadku:





Zientarski przez sąd został skazany na 3 lata więzienia i 8 letni zakaz prowadzenia samochodu. Niżej przedstawiam jak ładnie go pokopało po tym wypadku.



Dla mało wiedzących, Zientarski prowadzi w YT swój kanał, na którym prezentuje sprawy związane z motoryzacją, ba ma nawet swojego szofera. A jakiś czas temu tak zapierdalał skuterem , żę przypierdolił w pieszego
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2013-01-09, 20:26 1
Przy wypadkach często traci się pamięć krótkotrwałą nawet i długotrwałą jak człowiek jest w śpiączce. Sam przeżyłem konkretny dzwon i jak obudziłem się w szpitalu to było 3 dni po wypadku i kompletnie nie wiedziałem co się stało. Pozdro dla pseudo ekspertów sprzed klawiatury.
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2013-01-09, 20:29
Tak mi się przypomniało... polecam film "memento"
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-01-09, 20:33
chcialem cos napisac glupiego ale nie potrafie. ogolnie ta prezenterka prezentuje sie calkiem wporzo. ktos moze podac mi jej dane? bo ja nie mam TV a chetnie pogrzebie w jej smieciach w poszukiwaniu tamponów i brudnych skarpet
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2013-01-09, 20:38
a czy wy kurwa nigdy nie zapieprzaliście samochodem ?? i nie wieźliście kumpli, pokazując im ile fura wyciągnie ??
Zgłoś
Avatar
blackbird969 2013-01-09, 20:39
patrząc na fotki ze zderzenie nie dziwię się, że ma problemy z pamięcią. Jak byście wyjebali przez okno samochodu 150km/h i zajebali o ziemie też byście mieli problemy, ma krzywą twarz bo pewnie tez sobie co nieco połamał przy tym upadku.
Jak dla mnie szkoda chłopa, ojca ma paskudnego ale jego programy zawsze oglądałem z chęcią bo było ciekawsze niż Martyna na TVN'ie pomimo że świeciła cyckami całkiem fajnymi.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-01-09, 20:40 2
Rafal1757 napisał/a:

a czy wy kurwa nigdy nie zapieprzaliście samochodem ?? i nie wieźliście kumpli, pokazując im ile fura wyciągnie ??

Nie, nigdy.
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-01-09, 20:43 1
Maciej Z. , Katarzyna W. żona Bartosza Waśniewskiego, Przemysław W., syn Lecha Wałęsy. Chuj mnie strzela jak słyszę tego typu rzeczy
Zgłoś
Avatar
QKLUX 2013-01-09, 21:04
@ androgenius

"Rafal1757 napisał/a:
a czy wy kurwa nigdy nie zapieprzaliście samochodem ?? i nie wieźliście kumpli, pokazując im ile fura wyciągnie ?? "

Nie, nigdy.

To jesteś ciota albo gimbus, który czeka na prawko.
Zgłoś
Avatar
teken 2013-01-09, 21:17
Pasjonaci się kurwa znaleźli.
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-01-09, 21:25 2
A mi to wygląda tak bez wyżywania się na Zientarskim.
Miał Ferrari, zabrał kumpla, kumpel wiedział ze to szybkie, doszło do wypadku i .... No i nic tyle że jest znany.
Tak tu wszyscy piszą jak by to był jedyny śmiertelny wypadek na polskich drogach od 20 lat.
Nad czym taki lament ? Gdyby tym Ferrari zabił na pasach czwórkę dzieci jadąc 150 ok było by nad czym ale i On i pasażer wiedzieli co robią.
Można to porównać do sportu na przykład do rajdów tam pilot też nie ma panowania nad tym co się dzieje a godzi się zapierdalać 200 km/h przez las i nikt po wypadku kierowcy nie zamyka do pierdla. Stało się, oboje byli świadomi ryzyka. Nie wierzę że pasażer darł się"Nieee Maciek nieeee zwolnij ja się bojeeeee" tylko Moim zdaniem było "Kurwa ale to zapierdala ! Ale jazda ! Weź jeszcze dociśnij"

Jedyne co w tej całej sytuacji mnie wkurwia to polskie sądy i za pewne przekręty przy tej sprawie.
Nad czym tu kurwa siedzieć 5 lat ?
Gdyby nie był znany to sprawa by się pewnie zakończyła po pół roku a o całej sprawie nikt by nie wiedział, byłą by jakaś wzmianka w Faktach i jakiejś lokalnej gazecie a po miesiącu nikt by już nie pamiętał.
Ale był znany i pewnie łapówki swoje też robiły.

A skąd to wiem ? Bo jakieś 15 lat temu pewna sędzina na pasach mojego dziadka zabiła. Sprawa teoretycznie na jedną rozprawę.
Nie było mowy o wtargnięciu na jezdnie bo został uderzony podczas końćzenia przechodzenia, Wbieć nie mógł bo raz ze wiek dwa ze brzuch miał spory więc też odpada itd. itp. Ale co ? sprawa ciągnęła się 7 lat ! Biegli, polica jacyś lewi świadkowie, apelacje, zmiany sądu, zmiany biegłych i chuja jej zrobili poza tym że uznano ją winną.
Więc jebać ten wymiar sprawiedliwości.
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2013-01-09, 21:41
Zastanawia mnie jeno, czy ta hopka tuż przed tunelem została w końcu naprawiona? Bo kiedyś, jadąc tamtędy, trafiłem na hopkę, przez którą myślałem że zawiecha będzie do wymiany. Prędkość zaledwie 70 km/h.
Zgłoś
Avatar
Czupirek 2013-01-09, 22:07
@Miczel1

Wziąłbym Twój komentarz bardziej poważnie gdybyś nie zrobił takich byków. Ale chuj kogo to tutaj obchodzi, Racja Racją.
Zgłoś
Avatar
m................z 2013-01-09, 22:19 1
Wielką Otylię pływaczkę kurwa madafaka która zajebała swojego brata kara jakoś ominęła a temu dojebali trzy lata. I żeby nie było uważam że należy mu się ale tej grubej świni też się należy ale jak się zdobyło jakiś tam złoty krążek to można zajebać parę osób bo "mi chuja zrobią"
Zgłoś
Avatar
zajete1 2013-01-09, 22:38
miczel1 napisał/a:

postawcie sie na jego miejscu-Ferrari i kolega obok na fotelu...Myslicie ze co mówił?Ziętek zwolnij?Taki huj gadał tak jak kazdy z nas -dawaj kurwa w pizde!!!! Wysypali sie bo na drodze była hopa/uskok tylko dlatego.Pamietajmy ze to ferrari i 150 km/h to pare sekund.Dwa dni pózniej na tej samej hopie wysypał sie jakis koles BMW i też zginął ale o jego sprawie nie ma takiego szumu


Niby 26 lat a kaleczysz jak przedszkolak.
Zgłoś
Avatar
dominik 2013-01-09, 22:46 2
Otylia Jędrzejczak z wypadek w którym zginą jej brat dostała godziny społeczne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie