18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Maciej Zientar
siwy989 • 2013-01-09, 13:00
Maciej Zientarski, znany na pewno, każdemu fanowi motoryzacji. Jest synem Włodzimierza Zientarskiego, znanego dziennikarza. W 2008 roku spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, w którym zginął dziennikarz Super Expressu, Jarosław Zabiega.

Zientarski prowadził Ferrari 360 modena. O to jak wygląda takie cudeńko:


A tak po wypadku:





Zientarski przez sąd został skazany na 3 lata więzienia i 8 letni zakaz prowadzenia samochodu. Niżej przedstawiam jak ładnie go pokopało po tym wypadku.



Dla mało wiedzących, Zientarski prowadzi w YT swój kanał, na którym prezentuje sprawy związane z motoryzacją, ba ma nawet swojego szofera. A jakiś czas temu tak zapierdalał skuterem , żę przypierdolił w pieszego
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-01-09, 19:33 1
Też bym miał kurwa kłopoty z pamięcią, jakbym zabił człowieka... JEBANA ŻENADA!!!
Zgłoś
Avatar
Raflik 2013-01-09, 19:38
up@ jakby mi zabił brata lub kogos bliskiego to bym mu kurwa ja przypomniał, że by napewno wszystko pamiętał jebany kutas dozywocie powinno byc ale nie bo on jest chory a za8 lat jak wpierdoli w dzici tobedzie że przeciez miałprawko ale że jest troszke sparalizowany to co z tego.
Zgłoś
Avatar
lukaszksk 2013-01-09, 19:44
Kto mu pozwolił jeździć skuterem?
Zgłoś
Avatar
ocjokrakow 2013-01-09, 19:44 5
chciałbym tylko powiedzieć, że myślicie że Jarosław mówił "Maciek zwolnij!"? Wydaje mi sie że sam podpuszczał "Dawaj, dawaj". Kara dla Maćka jak siebie okaleczył, jak zabił przyjaciela jest ogromną karą. Wypierdalać od niego. Kropka! Szkoda mi chłopaka w chuj!
Zgłoś
Avatar
xblazex 2013-01-09, 19:50
Zgłoś
Avatar
QKLUX 2013-01-09, 19:52 4
Nie oszukujmy się - Jarek Zabiega wiedział co robi wsiadając do tego auta.
Żaden z niego amator, w Automobilklubie Łódzkim nadal leży nieodebrana przez niego legitymacja, przyszła dwa dni po jego śmierci..
Też był pasjonatem szybkiej i ryzykownej jazdy, też miał pojęcie co gdzie i jak.
Ale według wszystkich dowodów to nie on akurat prowadził, więc winę za jego śmierć ponosi Zientarski. Koniec, kropka.
Pewnie Jarek dostałby podobny wyrok, gdyby to on był kierowcą a Zientarski zginął.
tylko że wtedy pewnie byłaby żałoba narodowa i przed wyrokiem dokonanoby linczy, bo w końcu starego Zientarskiego wszyscy znają i lubią, to młody wcale nie był bananowym gówniarzem, tylko przyszłym autorytetem.

A Maciek? - i tak ma spierdolone życie, wydaje mi się że los na tyle go pokarał, że mu wystarczy. Nie potrzeba go dla przykładu do końca zasranego żywota trzymać w kiciu - jest kaleką, stracił rodzinę i wszyscy mu wypominają że zabił przyjaciela. Gdyby był sprawny psychicznie to pewnie by popełnił samobójstwo, a tak musi codzień od nowa dowiadywać się co narobił.
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-01-09, 19:54
ODCZUWAM SMUTEK I PRZERAŻENIE Z TEGO POWODU
Zgłoś
Avatar
siwy989 2013-01-09, 19:54
TomdeX napisał/a:

Ja pierdole, kolejny znawca tematu się znalazł, jak chcesz komuś ubliżać to doinformuj się.
Nie ma pewności czy on prowadził, amnezja jest możliwa w takim wypadku, też bym się nie przyznał, jeśli bym nie wiedział czy prowadzę. A co do tej sytuacji ze skuterem, nie mam słów... pieszy został ukarany mandatem za wtargnięcie na jezdnie, a ty pierdolisz, że tak sobie przypierdolił w pieszego. Nie lubię takiego oczerniania innych, może to on prowadził, może nie ma amnezji, ale do jasnej cholery, jakim prawem oceniasz takiego człowieka? Bo jest medialny i popełnił błąd? Mam ci tu kurwa dać przykład skurwiela? Gościu w pożyczonym aucie po narkotykach wpierdala się pod prąd i czołówkę wali w inny samochód, ginie 5-osobowa rodzina, a on żyje i ma się dobrze... to jest skurwiel, jakich mało.



W żadnym z moich napisanych słów, nie ma oskarżeń tylko gdybanie..... więc polecam czytanie ze zrozumieniem.
A oskarżenia są przytoczone z wyroku sądu, więc mam prawo mówić ,że to on spowodował wypadek.
Zgłoś
Avatar
K................R 2013-01-09, 20:07 7
Widzę, że większość nie wie nawet co człowiek taki przechodzi.
Osobiście sam znam jedną osobę co miała wypadek i spowodowała śmierć swojego najlepszego kumpla.
Przed wypadkiem był odważny, cfany i niczego sie nie bał, a po wypadku już nie ten sam chłop. Pokorny człowiek, który bardzo żałuje, że wtedy usiadł za kierownicą.
Więc nie przemądrzajcie sie jaki to on jest cfany i że udaje.
Sam spotkałem taką osobę i wiem, że jest to możliwe tyle że ta osoba o której wspomniałem nie miała zaniku pamięci.

Jakbyście przeżyli to co on to byście inaczej gadali. Nie wiadomo kto był kierowcą, możliwe. Duży uraz mózgu powoduje zanik pamięci.
Litości, madrzy za klawiaturą, a jakby przyszło co do czego to by samobójstwa popełnili bo nie udźwignęliby za sobą tego brzemienia.

Także dajcie sobie czasem siana. Można być chamskim, ale nie do przesady.
A jak ktos wyjedzie z tekstem THIS IS SADISTIC to chyba zaparkuje swoim 46 numerowym glanem między jego pośladkami Z konia nie spadłem i wiem doskonale gdzie założyłem konto.
Z głupich to się i ja śmieję, ale osoby niepełnosprawne zostawiam w spokoju.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2013-01-09, 20:09
i właśnie z tego powodu nie mam ferrari
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-01-09, 20:11
A najlepsze jest to, że rozpierdolił POŻYCZONE auto i do tej pory nie oddał kolesiowi kasy za nie, przez te kłopoty z pamięcią pewnie biedaczek zapomniał!
Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2013-01-09, 20:12
A Maciek Ty udajesz pewnie żeby Cię to ciupy nie zamknęli heheh, gdyby tak było to był by dla mnie mistrzem aktorskim xD
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2013-01-09, 20:18 2
Po takim dzwonie dziw że koleś jest w stanie jakoś logicznie poskładać zdania, ludzie giną w mniej poważnych wypadkach. Szkoda mi gościa, lubiłem jego programy VMAX, Pasjonaci koleś był bystry i wygadany a teraz taka pół-roślina.
Zgłoś
Avatar
damian_tcv 2013-01-09, 20:22
Jak chuj go porobiło, człowiek dorosły jest odpowiedzialny za to co robi i powinien poniesc konsekwencje, z pamięcią źle ale o swoich motoryzacyjnych pierdołach pamięta, lubiłem jego programy i wywiady ale teraz poprostu boi się mydełka w pierdlu
Zgłoś
Avatar
wojtepanik 2013-01-09, 20:26
0:35 sprzedam felgi do ferrari stan doskonały!!! lekko osmolone, aluchromem przeczyścisz będzie jak nówka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie