18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Maciej Zientar
siwy989 • 2013-01-09, 13:00
Maciej Zientarski, znany na pewno, każdemu fanowi motoryzacji. Jest synem Włodzimierza Zientarskiego, znanego dziennikarza. W 2008 roku spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, w którym zginął dziennikarz Super Expressu, Jarosław Zabiega.

Zientarski prowadził Ferrari 360 modena. O to jak wygląda takie cudeńko:


A tak po wypadku:





Zientarski przez sąd został skazany na 3 lata więzienia i 8 letni zakaz prowadzenia samochodu. Niżej przedstawiam jak ładnie go pokopało po tym wypadku.



Dla mało wiedzących, Zientarski prowadzi w YT swój kanał, na którym prezentuje sprawy związane z motoryzacją, ba ma nawet swojego szofera. A jakiś czas temu tak zapierdalał skuterem , żę przypierdolił w pieszego
Zgłoś
Avatar
Pete-G 2013-01-09, 13:04 19
No widać że nie jest taki jak kiedyś.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-01-09, 13:05 2
Za dużo koni pod maską, jeden baran za kierownicą i nieszczęście gotowe.
Zgłoś
Avatar
lasyk 2013-01-09, 13:10 6
Z jednej strony ciut ciut mi go szkoda, z drugiej strony powinien odsiedzieć CAŁE 3 lata w pudle i dostać DOŻYWOTNI zakaz prowadzenia pojazdów nawet kurwa roweru. Baran bez wyobraźni tryb need for speed mu się kurwa włączył...
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-01-09, 13:10 2
Umorzą, filar nie był oznakowany. Nawet nie był podobny do brzozy!
Zgłoś
Avatar
siwy989 2013-01-09, 13:13 8
Nie pójdzie siedzieć.... Daje miesiąc, dwa, będzie orzeczenie psychiatry, że nie zdolny i do tego dostanie ładne odszkodowanie za ten filar i tą wypukłość na drodze.

ps: szkoda , bo fajnie prowadził programy pare lat temu, zawsze rano oglądało się, bo jakiś akurat na polsacie leciał między reklamami
Zgłoś
Avatar
be_k 2013-01-09, 13:39 23
Widać że gość nie ten co kiedyś, mocny wykręt z niego.

Ale swoją drogą Lisową to bym się sam przejechał jak Zientarski Ferrari : >
Zgłoś
Avatar
osiek92 2013-01-09, 13:40 3
szkoda chłopa, za głupotę trzeba płacić, ale czy on przypadkiem już nie zapłacił?
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-09, 13:43 7
Nie odsiedzi wyroku z powodu zdrowia.

@up za co zapłacił? 5 lat, 5 lat zajęło "ustalenie" faktów. Nasze sądownictwo leży na dnie. mieli naocznych świadków, wszystko zmierzone, wszystko poukładane, ale procedura zajęła im 5 lat. Kurwa strach zaczynać jakąkolwiek sprawę sadową, przegrasz i dostaniesz koszt: 23954379832798325732 milionów. Skurwysyny powinni mieć 2 miesiące, co moim zdaniem i tak jest dużo.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2013-01-09, 13:55 12
symulant jebany.
Jestem niewinny bo nie pamiętam kompletnie nic, a wogóle to mam kalendarzyk w którym wszystko sobie zapisuję i w telefonie mam foty z wypadku.

Wielu świadków którzy wskazują zientarskiego jako kierowca, a typ za każdym razem zasłania się pamięcią a chwilę później wskazuje że to być może nie on prowadził zatem jest niewinny.
Kurw.. nóż w kieszeni sie otwiera.
min 9.20 Nosz jeszcze mówi, że jak wypożyczał autko to podjeżdżał po typa (którego zabił) nie po to aby go przewieźć tylko po to aby on się przejechał.

Czy tylko ja odnoszę wrażenie że celowo próbuje grać upośledzonego cepa ale sugeruje że to nie on jest winny?
p.s.
W Wesołej nie tak dawno jadąc skuterem potrącił kobitę. Ciekawe czy fotki z tego też sobie zrobił telefonem?

Przed wypadkiem lubiłem jego programy ale można powiedzieć że się na nim " spażyłem " zresztą podobnie tak jak Jarek-pasażer Ferrari
Zgłoś
Avatar
inwalida_umysłowy 2013-01-09, 14:06 1
Taka linia obrony... Chwilami to jest aż przykre.
Świerza sprawa, nie celebryta ale już zdążyło zaowocować absurdami:
naszamlawa.pl/daniel-w-aresztowany-nie-przyznaje-sie-do-winy,news,4574...
"2013-01-04 13:50:16
Kierowca podejrzany o spowodowanie wypadku na ul. Kopernika został aresztowany. Policja apeluje do świadków wypadku o niezwłoczny kontakt. "- że co? Policja nie ma świadków, że apeluje o kontakt?
Zgłoś
Avatar
Entheus 2013-01-09, 14:24
wygląda na mocno najebanego, jakieś psychodeliki od psychiatry i ma zmułe.
Zgłoś
Avatar
tegotamtego 2013-01-09, 14:43
Nigdy go nie lubiłem, niech idzie siedzieć i auta nie tyka!
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2013-01-09, 16:17 20
140-150 km/h to żadne zapierdalanie tyle to ja jeżdżę moim złomem .
Zgłoś
Avatar
basior88 2013-01-09, 17:06 1
Pięknie go pokopało, nigdy go nie lubiłem, całej jego kariery w tych programach które oglądałem na polsacie bo nie miałem za wielu programów... Ojciec spoko ale on nigdy taki nie był. Nie to że się cieszę bo jednak mi go szkoda tak na niego patrząc no ale...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie