18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Maciej Zientar
siwy989 • 2013-01-09, 13:00
Maciej Zientarski, znany na pewno, każdemu fanowi motoryzacji. Jest synem Włodzimierza Zientarskiego, znanego dziennikarza. W 2008 roku spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, w którym zginął dziennikarz Super Expressu, Jarosław Zabiega.

Zientarski prowadził Ferrari 360 modena. O to jak wygląda takie cudeńko:


A tak po wypadku:





Zientarski przez sąd został skazany na 3 lata więzienia i 8 letni zakaz prowadzenia samochodu. Niżej przedstawiam jak ładnie go pokopało po tym wypadku.



Dla mało wiedzących, Zientarski prowadzi w YT swój kanał, na którym prezentuje sprawy związane z motoryzacją, ba ma nawet swojego szofera. A jakiś czas temu tak zapierdalał skuterem , żę przypierdolił w pieszego
Zgłoś
Avatar
siwy989 2013-01-09, 17:13 1
basior88 napisał/a:

Pięknie go pokopało, nigdy go nie lubiłem, całej jego kariery w tych programach które oglądałem na polsacie bo nie miałem za wielu programów... Ojciec spoko ale on nigdy taki nie był. Nie to że się cieszę bo jednak mi go szkoda tak na niego patrząc no ale...



Ojciec nie jest wcale spoko.... najgorszy frajer w zyciu prywatnym. Osoba, którą znam jest jego bliskim znajomym i to co zrobił swojej synowej to masakra jest
Zgłoś
Avatar
basior88 2013-01-09, 17:21
@up
nie znam jego ojca ani nie słyszałem jaki on jest w życiu prywatnym, mówię co o nim sądzę po tym jak oglądam go w telewizji
może przybliżysz nam te fakty?
Zgłoś
Avatar
siwy989 2013-01-09, 17:30 2
basior88 napisał/a:

@up
nie znam jego ojca ani nie słyszałem jaki on jest w życiu prywatnym, mówię co o nim sądzę po tym jak oglądam go w telewizji
może przybliżysz nam te fakty?



Pop rostu potraktował ją jak po wypadku Zientarskiego. Kobitka siedziała całe dnie przy nim , zapierdalała za 4, a ten siwy kutas powiedział, że ona namieszała mu w głowie i dlatego go tak pokopało i gada bzdury, wyrzucili ją z domu i chcieli pozbawić praw rodzicielskich, o tym w tv się w ogóle nie mówiło tylko o tym , że Maciuś nie winny.
Zgłoś
Avatar
basior88 2013-01-09, 17:48
no to niezły kawał chuja z niego jak tak...
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2013-01-09, 17:53
psychotropy wpierdala jak nic uniesione powieki bo go muli niezle moze byc hydroxyzyna albo i cos z ssi xetanor napewno paraxetyna ,no coz musi miec depreche niezłą ja biore leki ssi dobre sa.ciekawe co mu w szczene ?
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2013-01-09, 18:31
dajcie ktoś coś jak był normalny
Zgłoś
Avatar
siwy989 2013-01-09, 18:47 15
Harry Pojeb napisał/a:

dajcie ktoś coś jak był normalny



Proszę

Zgłoś
Avatar
miczel1 2013-01-09, 19:02 41
postawcie sie na jego miejscu-Ferrari i kolega obok na fotelu...Myslicie ze co mówił?Ziętek zwolnij?Taki huj gadał tak jak kazdy z nas -dawaj kurwa w pizde!!!! Wysypali sie bo na drodze była hopa/uskok tylko dlatego.Pamietajmy ze to ferrari i 150 km/h to pare sekund.Dwa dni puzniej na tej samej hopie wysypał sie jakis koles BMW i też zginoł ale o jego sprawie nie ma takiego szumu
Zgłoś
Avatar
doob888 2013-01-09, 19:12 13
Młode chłopaki, kariera, hajs się zgadzał, szybkie samochody i pewnie jeszcze szybsze kobiety...

szkoda ich dwóch, jeden nie żyje, drugi zjebane życie do samego końca
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2013-01-09, 19:12
Twarz ma taką wykrzywioną po zabawach z kolegami z więzienia
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2013-01-09, 19:14 11
Ja pierdole, kolejny znawca tematu się znalazł, jak chcesz komuś ubliżać to doinformuj się.
Nie ma pewności czy on prowadził, amnezja jest możliwa w takim wypadku, też bym się nie przyznał, jeśli bym nie wiedział czy prowadzę. A co do tej sytuacji ze skuterem, nie mam słów... pieszy został ukarany mandatem za wtargnięcie na jezdnie, a ty pierdolisz, że tak sobie przypierdolił w pieszego. Nie lubię takiego oczerniania innych, może to on prowadził, może nie ma amnezji, ale do jasnej cholery, jakim prawem oceniasz takiego człowieka? Bo jest medialny i popełnił błąd? Mam ci tu kurwa dać przykład skurwiela? Gościu w pożyczonym aucie po narkotykach wpierdala się pod prąd i czołówkę wali w inny samochód, ginie 5-osobowa rodzina, a on żyje i ma się dobrze... to jest skurwiel, jakich mało.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-01-09, 19:19 1
Nie wierzę w jego japę
Zgłoś
Avatar
Tomasz1558 2013-01-09, 19:23
Jeśli nie udaje tego jakim jest to szczerze wolał bym być na miejscu tego 2 niż żyć tak jak on... nie dość że ułomny to jeszcze sumienie (być może) męczy.
Zgłoś
Avatar
Janóż 2013-01-09, 19:25 1
A ja tam nie rozumiem dlaczego wieszacie psy na Zientarskim. Zabiega pewnie nic przeciwko zapierdalaniu nie miał. Każdy kto by miał ferrari pod dupą by zapierdalał :]
Zgłoś
Avatar
NonServiam 2013-01-09, 19:31
Robi was wszystkich w bambuko jak młodych. A mówi tak jak mu adwokat kazał. Powinien dostać nagrodę dla najlepszego aktora roku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie