18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Blabus 2013-01-23, 17:45
Pójdę na ten film tylko, żeby popatrzeć na te zarąbiste auta
Zgłoś
Avatar
rolerek 2013-01-23, 20:00
Najlepszy ten z kamerą
Zgłoś
Avatar
s................f 2013-01-23, 23:05
angel_punx napisał/a:

Dla mnie też kult, przynajmniej raz w miesiącu oglądam "Road Warrior" na bombie (sąsiedzi mają przejebane bo nie żałuję głosu). No i oczywiście "the last V8". Nie wiem czy wiecie ale do kręcenia filmu były użyte dwa samochody. Jeden został zniszczony w pamiętnej scenie. Drugi jak się okazuje przetrwał. Nie pamiętam gdzie czytałem o tym artykuł ale jakiś gościu odnalazł go i odrestaurował. Jest wystawiony teraz w muzeum. A o filmie pogadać można jak już będzie.



Najprawdopodobniej tutaj o tym czytałeś:
www.madmaxmovies.com

Co do filmu, to chętnie sam się przekonam, bo na MM3 "troszkę" się zawiodłem. Jak pamięć mnie nie myli jakieś 6-7 lat temu był projekt nakręcenia kolejnej części z podtytułem Road Fury albo Road Rage. Zastanawiam się czy to jest reaktywacja tamtego projektu sprzed paru lat czy zupełnie nowy projekt.
W ramach personalnych uwag: jak dla mnie najlepsza była pierwsza część. Nie wiem, może przez sentyment, ale najprzyjemniej mi się ją oglądało. Jest dla mnie najbardziej wiarygodna i klimatyczna wersja dzikiego zachodu w przyszłości.
Kurde trzeba sobie po raz kolejny filmik zapodać.

PS.:
Born with a steering wheel in his hand and lead in his foot. Iam the Nightrider cruising at the speed of fright! I am the Nightrider, and I ain't never coming back! I'm a fuel-injected suicide machine!
Zgłoś
Avatar
Malinaa 2013-01-24, 0:13
No a sie zastanawiałem co sobie obejrzę dzisiaj piwko leci za pomysł na film a w sumie serie a co do Gibsona to wiadomo że bez niego jest klimat nie do powtórzenia ale może Tom Hardy jakoś da rade że po obejrzeniu filmu pierwszą myślą nie będzie "kurwa co za gówno" .
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2013-01-24, 0:38 2
To o czym pisałem wcześniej. Oryginalny Interceptor znaleziony na złomowisku:





I po renowacji wystawiony w Exhibition Buildings, Melbourne:





Zgłoś