18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
dirty_pig 2013-01-23, 7:30 5
mam nadzieję że nie spierdolą tego filmu bo jak na razie Mad Maxy są moimi prawie ulubionymi filmami.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-01-23, 8:01 21
Bez Gibsona to już nie jest to
Zgłoś
Avatar
miczel1 2013-01-23, 8:02 3
ale ze bez dziadka Mela G???
Zgłoś
Avatar
k................1 2013-01-23, 8:24
kultowy film teraz już się takich nie robi ;p
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2013-01-23, 8:54 2
Ale z Tomem Hardym więc dla mnie git
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2013-01-23, 9:40 1
Jest też motór.

Zgłoś
Avatar
Pietrzej 2013-01-23, 10:28
Jak ja lubię pierdolenie pokroju "bez Gibsona to już nie to"... filmu nie widział a już wielki prorok wie jaki ten film będzie. Gra Hardy, reżyseruje Miller, obiecali minimum efektów komputerowych i ciężki klimat jak w "Road Warrior" więc przestańcie narzekać i czekajcie na premierę albo chociaż na trailer.

Co do samego filmu to pokładam w nim duże nadzieje. No i oczywiście Interceptor
Zgłoś
Avatar
C................m 2013-01-23, 11:03
@up przestań pierdolić , w kinach jak w polityce obiecują a potem i tak 50 % ludzi powie że chujnia więc twoje osobiste wypociny zachowaj dla siebie znawco sztuki i reżyserów
Zgłoś
Avatar
Alpot 2013-01-23, 13:03
Wszystkie współczesne remake'i starych hitów z poprzedniego stulecia to absolutnie bezwartościowe gówno. Kasa, kasa, kasa, więcej kasy. Wszyscy boją się wymyślić oryginalny styl, klepie się schematy i odgrzewa dawniej udane kotlety. Bo dobry tytuł z dzieciństwa ściągnie masę ludzi. Mad Max był i się skończył, nawet jak ten film sam w sobie będzie dobry, to po pierwsze cud, a po drugie, to już nie będzie ten sam Mad Max.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-01-23, 13:48 7
Mad Max bez Gibsona?
Zrobią kolejne gówno przesiąknięte efektami specjalnymi.
Jak każda współczesna kontynuacja lub remake.

Max Rockatansky jest,był i będzie tylko jeden!
Zgłoś
Avatar
Don_Menelaos 2013-01-23, 15:16 4
@up screen identyczyny jak z Fallouta 1
Zgłoś
Avatar
Pietrzej 2013-01-23, 15:17 1
Cytat:

@up przestań pie**olić , w kinach jak w polityce obiecują a potem i tak 50 % ludzi powie że ch*jnia więc twoje osobiste wypociny zachowaj dla siebie znawco sztuki i reżyserów



oj oj - już skończyłeś płakać? kolejny prorok wie co ludzie powiedzą. Moje wypociny przynajmniej mają jakiekolwiek konkrety a ty co płaczku? ogólna, gówno warta opinia.

Cytat:

Wszystkie współczesne remake'i starych hitów z poprzedniego stulecia to absolutnie bezwartościowe gówno. Kasa, kasa, kasa, więcej kasy. Wszyscy boją się wymyślić oryginalny styl, klepie się schematy i odgrzewa dawniej udane kotlety. Bo dobry tytuł z dzieciństwa ściągnie masę ludzi. Mad Max był i się skończył, nawet jak ten film sam w sobie będzie dobry, to po pierwsze cud, a po drugie, to już nie będzie ten sam Mad Max.



A tu mamy przykład typowego znawcy który "nic nie wie a się wypowie" - otóż to nie będzie remake tylko kolejna część, w/g osób zainteresowanych filmem (do których raczej nie należysz) umiejscowiona pomiędzy "Mad Max" a "Road Warrior". Oryginalny styl? Człowieku! - ten scenariusz został napisany zaraz po zakończeniu prac nad "Thunderdome" czyli circa w roku 1985. Miller nie nakręcił go z powodów finansowych. I pieprzenie głupot że "Max" się skończył świadczy o ignorancji w stosunku do kina.
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2013-01-23, 15:37 1
Dla mnie też kult, przynajmniej raz w miesiącu oglądam "Road Warrior" na bombie (sąsiedzi mają przejebane bo nie żałuję głosu). No i oczywiście "the last V8". Nie wiem czy wiecie ale do kręcenia filmu były użyte dwa samochody. Jeden został zniszczony w pamiętnej scenie. Drugi jak się okazuje przetrwał. Nie pamiętam gdzie czytałem o tym artykuł ale jakiś gościu odnalazł go i odrestaurował. Jest wystawiony teraz w muzeum. A o filmie pogadać można jak już będzie.

Co prawda nie prawdziwy ale też ładnie wygląda







Cena zestawu: $95.95
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2013-01-23, 15:53
charlize będzie grała wiec powinno byc dobrze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie