18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Made in China - Poaborcyjny towar

O tym, jak mało Chinom zależy na przestrzeganiu podstawowego prawa człowieka – prawa do życia, czy o tym, w jak wielkiej pogardzie w ChRLjest życie, świadczą nie tylko liczba dokonywanych tam aborcji, lecz także to, że wiele biznesów i instytucji czerpie korzyści z zabijania nienarodzonych dzieci.

Harry Wu, były więzień laogai (chiński system obozów pracy), katolik, twórca Fundacji Badającej Laogai, stwierdził w 2001 r. w amerykańskim Kongresie, iż „aby Chiny stały się naprawdę nastawionym pokojowo, pełnym dobrobytu, demokracji i wolności krajem, musi nastąpić zdecydowana poprawa w przestrzeganiu podstawowych praw człowieka. Inaczej coraz więcej wieżowców, więcej producentów, więcej technologii służyć będzie tylko wzmocnieniu komunistycznego reżimu”.

Ciała na śmietniku

Od lat 70. w Chinach obowiązuje zakaz posiadania więcej niż jednego potomka. Głównym narzędziem zapewniającym, iż „polityka jednego dziecka” jest przestrzegana, jest aborcja. Według oficjalnych danych opublikowanych ostatnio przez rządową Chińską Komisję Planowania Rodziny w Państwie Środka w 2008 r. dokonano 13 mln aborcji.

Dyrektor Instytutu Badań Zaludnienia (Population Research Institute), Colin Mason, twierdzi, że w większości przypadków ciężarne zmuszane są do aborcji. Wiele z chińskich kobiet spotyka taki los jak Wei Linrong, chrześcijankę mieszkającą w prowincji Guangxi. Wei miała już 12-letniego chłopca, gdy zaszła ponownie w ciążę. Pewnego dnia pracownicy Urzędu Planowania Rodziny odwiedzili ją w domu. Stwierdziwszy, że jest w 7. miesiącu ciąży, siłą zaciągnęli ją do szpitala. „Bałam się. W szpitalu było pełno kobiet przyprowadzonych tam siłą” – powiedziała w wywiadzie dla amerykańskiego National Public Radio. W szpitalu wyjaśniono kobiecie, że złamie prawo, jeśli urodzi kolejne dziecko, i dokonano aborcji. Pielęgniarki powiedziały niedoszłej matce, że jej dziecko wylądowało na śmietniku.

Takim śmietnikiem może być na przykład plac budowy. Pod koniec czerwca tego roku pracownicy firmy budowlanej na miejscu budowy w mieście Xiangfan położonym w centralnej prowincji Chin – Hubei, znaleźli zwłoki sześciorga nienarodzonych dzieci. Znajdowały się one w worku, na którym widniało logo miejscowego szpitala. W artykule, jaki ukazał się w chińskiej gazecie „China Daily”, stwierdzono, że coraz częściej szpitale pozbywają się zwłok właśnie w taki sposób, albowiem nie mają wystarczająco miejsca na ich przechowywanie. Okazuje się jednak, że są chętni na „zagospodarowanie poaborcyjnych odpadów”.

Chiński przysmak

Dwa lata temu żony tajwańskich biznesmenów doznały szoku na jednym z chińskich przyjęć. Pomoc domowa, pani Liu, w przypływie szczerości wyznała zebranym paniom, że najlepszym sposobem na zachowanie zdrowia i urody (gładkiej cery) jest jedzenie zupy z poaborcyjnych płodów. Jak zapewniła chińska gospodyni, ważne, aby płód był dojrzały. Najlepiej z aborcji dokonanych w 7. lub 8. miesiącu.

Dziennikarz wydawanego w Hongkongu czasopisma „Next” udał się do miejsca wskazanego przez panią Liu, gdzie przygotowywane są „rarytasy” pozwalające zachować zdrowie i urodę. Krojąc męski płód, kucharka zachęcała dziennikarza do konsumpcji: „Nie bój się, to przecież tylko mięso pochodzące ze zwierzęcia wyższego gatunku”.

O podobnych praktykach kulinarnych doniosła południowokoreańska gazeta „The Seoul Times”, opisując danie serwowane w jednej z restauracji w chińskiej prowincji Guangdong: zupy z ciał dzieci zabitych w wyniku aborcji. Potrawa ta ma wzmacniać nie tylko organizm, ale przede wszystkim wydajność seksualną. Cena takiego afrodyzjaka to ok. 2 tys. chińskich yuanów (ok. 800 zł) – im dojrzalszy płód, tym większa wartość. Pod koniec lat 90. dziennikarze wydawanego w Hongkongu czasopisma „Eastweek” pytali w kilku szpitalach miasta Shenzen (prowincja Guangdong) o możliwość kupienia ludzkich płodów. W Centrum Zdrowia dla Kobiet i Dzieci jeden z lekarzy wręczył dziennikarce szklany pojemnik. „Tutaj jest 10 świeżych płodów zabortowanych dzisiaj. Zwykle zanosimy je do domu i konsumujemy, ale ponieważ nie wyglądasz najlepiej, to możesz je zatrzymać” – powiedział lekarz.

Obiekt badań

Ale w Chinach nie tylko na śmietniku czy na talerzu lądują nienarodzone dzieci. Mogą one być także wykorzystywane w badaniach medycznych. Członkini jednego z chińskich instytutów medycznych w liście do gazety „The Epoch Times” opisała, w jaki sposób zdobywany jest i wykorzystywany w badaniach poaborcyjny płód. Naukowiec wyjawiła, że cena za płód wynosi ok. 80 yuanów (32 zł), a niektóre z nienarodzonych dzieci mają 7–8 miesięcy. „Instytut badawczy wysyła kogoś na rowerze z kontenerem pełnym lodu po odbiór płodu” – pisze chińska pani badacz i przyznaje, że wielu młodych ludzi, zwłaszcza kobiet, rozpoczynając pracę w instytutach medycznych, nie widzi różnicy między dokonywaniem eksperymentów na myszach a nienarodzonych dzieciach. Olśnienie przychodzi, gdy pracownice same zachodzą w ciążę. Autorka listu do „The Epoch Times” opisuje przypadek znajomej naukowiec, która po zajściu w ciążę poprosiła o przeniesienie z grupy dokonującej badań na płodach.

Eksperymenty dokonywane na płodzie czy na więźniach laogai i skazanych na karę śmierci traktowane są w ChRL jako „badania na najwyższym międzynarodowym poziomie”.

Kosmetyki z „odpadów porodowych”

Ciała uśmierconych podczas aborcji dzieci wykorzystuje się również jako niezwykle cenny materiał do produkcji kosmetyków. W 2008 r. brytyjski „Guardian” ujawnił, iż w Chinach powstają kosmetyki zawierające składniki produkowane ze skóry rozstrzelanych więźniów i z płodów poddanych aborcji. Produkty te prawdopodobnie trafiły na rynek angielski i amerykański. Gazeta skontaktowała się z przedstawicielem chińskiej firmy kosmetycznej, który przyznał, że w ChRL wykorzystywanie ciał nienarodzonych dzieci do produkcji składników kosmetycznych jest czymś normalnym. „I o co robicie tyle hałasu?” – pytał zdziwiony reprezentant firmy. Z płodów poddanych aborcji pozyskiwany jest m.in. kolagen, wykorzystywany zwłaszcza do produkcji kremów i maści przeciwzmarszczkowych. Składniki, jak to określił przedstawiciel, można łatwo zakupić od firm biotechnologicznych w prowincji Heilongjiang (płn.-wsch. część Chin), lecz także w innych częściach Państwa Środka.

„Oświecone” zachodnie elity

Te nieludzkie praktyki stosowane w Chinach odbywają się jednak często przy poparciu z Zachodu. W maju tego roku Ted Turner, twórca koncernu medialnego Turner Broadcasting System, nadającego m.in. CNN, w wywiadzie udzielonym NPR wychwalał chińską „politykę jednego dziecka” i stosowane kary za jej nieprzestrzeganie. „Tak więc mamy przykład Chin, i oni dokonali tego bez jakichś drakońskich środków. Naprawdę zachęcają ludzi do posiadania tylko jednego dziecka” – komentował „oświecony” przedsiębiorca.

Także Parlament Europejski przyczynia się do wspierania chińskiego programu kontroli urodzeń, którego głównymi narzędziami są aborcja i sterylizacja. Parlament co roku decyduje o wspólnotowych nakładach na problemy „planowania rodziny”: aborcję, antykoncepcję i edukację seksualną w krajach rozwijających się. Pieniądze te przekazywane są do Funduszu Ludnościowego ONZ – zwanego coraz częściej funduszem ludobójstwa. W 2002 r. prezydent George W. Bush wycofał amerykańskie dotacje na ten cel dla Funduszu Ludnościowego wobec podejrzeń, że pieniądze te mogą być przeznaczane m.in. na przymusowe aborcje w Chinach (Barack Obama przywrócił dotacje dla Funduszu). Oświecone elity EU nie miały takich obiekcji.

Wymuszone aborcje, potrawy z dzieci uśmierconych w wyniku aborcji, płód wykorzystywany przy badaniach czy produkcji kosmetyków – to trochę inny obraz Państwa Środka niż ten serwowany nam przez media głównego nurtu. Zza informacji o chińskim cudzie wyłaniają się bardziej ponure, wręcz bestialskie opowieści snute często, niestety, za aprobatą oświeconych elit krajów EU i lewicy amerykańskiej.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-12-05, 12:32
BongMan napisał/a:

Arashel, zajebista argumentacja i tak dalej, nie zamierzam się kłócić, ale uważam że jeśli jakaś kobieta będzie chciała sobie wyskrobać to tobie, mnie i całemu światu - chuj do tego. Tak powinno być w cywilizowanym, wolnym społeczeństwie.


Czyli tez uwazasz ze nasze spoleczenstwo nie powinno ukarac Breivika, Osame, Tego pana z premiery Batmana, Katarzyne "Bez o podloge" Wuuuu...?
Zgłoś
Avatar
j................x 2012-12-05, 12:47 2
BongMan napisał/a:

Arashel, zajebista argumentacja i tak dalej, nie zamierzam się kłócić, ale uważam że jeśli jakaś kobieta będzie chciała sobie wyskrobać to tobie, mnie i całemu światu - chuj do tego. Tak powinno być w cywilizowanym, wolnym społeczeństwie.

Co do przymusowych aborcji w Chinach - gówno prawda. Wiem to od normalnych ludzi, Chińczyków, a nie z mediów które sieją propagandę mającą na celu odwrócenie uwagi od tego, że Chiny coraz szybciej się rozwijają.
- Ej! Oni mają lepszą gospodarkę, są silniejsi i bogatsi od nas. Co robimy?
- Yyy, kurwa... Wiem! Wmówimy ludziom że tam się dzieci zabija i zmusza kobiety do aborcji, to im PR spierdolimy.
- Oo, dobre. A debile i tak to łykną.

Jak wygląda polityka jednego dziecka w Chinach? Ano tak, że obowiązuje tylko w miastach. Jeśli ktoś mieszka na wsi to może mieć tyle dzieci ile chce. Jeśli ktoś z miasta ma więcej niż jedno, to dostaje nakaz wyprowadzki poza miasto. To tyle. Nie ma żadnego zaciągania siłą do szpitali i innych chujów mujów.



ja jebie nie myślałem że się z tobą zgodzę kiedyś i jeszcze piwo ci dam

Arashel napisał/a:


Czyli tez uwazasz ze nasze spoleczenstwo nie powinno ukarac Breivika, Osame, Tego pana z premiery Batmana, Katarzyne "Bez o podloge" Wuuuu...?

sprawy brevik osama kinowy strzelec to nie część naszego społeczeństwa. a katarzyna to koronny dowód że dzieci lepiej skrobać niż upuszczać na progi trzymać w beczkach spuszczać w kiblu itp. w ogóle ludzi powinno się sterylizować chemicznie powinni przechodzić specjalny kurs przygotowawczy zdawać egzamin i wtedy mieć prawo do wychowywania dzieci problem w tym że takie kursy i egzaminy były by skażone światopoglądowo po za tym ludzie sobie ubzdurali że rozrzucanie wszędzie swojego materiału genetycznego niezależnie od jego jakości to jakieś ich przyrodzone prawo
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-12-05, 14:35
Cytat:

Czyli tez uwazasz ze nasze spoleczenstwo nie powinno ukarac Breivika, Osame, Tego pana z premiery Batmana, Katarzyne "Bez o podloge" Wuuuu...?


Chyba źle zrobiłem chwaląc twoją argumentację, bo widzę że teraz sięgasz po najgorszy pseudo-argument jaki może być - skrajności. A do tego przeinaczanie faktów i dopowiadanie. Tak więc dyskusji nie będzie.
Zgłoś
Avatar
rahuza 2012-12-05, 20:18 2
,,Kolega" jabolmax chyba trochę poćpał bo pisze takie idiotyzmy że ja pierdole. Chłopie to może ja cię zabije bo jesteś tylko zlepkiem mięsa bez inteligencji, rozumu itd. Aborcja powinna być dopuszczana tylko jeśli płód zagraża matce dziecka bo jeśli tak nie będzie to każda małolata co się puści jak kurwa jebnie se aborcje i po kłopocie a chodzi o to żeby ponosić konsekwencje swoich czynów , tak samo jak ja kogoś zabijam licze się z tym że idę do pierdla tak samo osoba decydująca się na aborcje jak i ta dokonująca tego powinna się liczyć z tym że też poniesie kare bo ,,i tak każdy frajer za frajerskie akcje w końcu beknie"...
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-12-05, 21:04 1
jabolmax napisał/a:

sprawy brevik osama kinowy strzelec to nie część naszego społeczeństwa.


To był przykład skierowany do niego. Uznał naturalność czyli że dziecko to dziecko. Powiedział że matka jest wolna i może je zabić. Więc tym tokiem rozumowania zadałem niewygodne pytanie czy tych znanych morderców też usprawiedliwia.

jabolmax napisał/a:

a katarzyna to koronny dowód że dzieci lepiej skrobać niż upuszczać na progi trzymać w beczkach spuszczać w kiblu itp


Katarzyna W. to idealny przykład na to że kara śmierci powinna wrócić a nie stworzyć regułą pozwalającą takim ścierwom jak ty mordować dzieci...

jabolmax napisał/a:

w ogóle ludzi powinno się sterylizować chemicznie powinni przechodzić specjalny kurs przygotowawczy zdawać egzamin i wtedy mieć prawo do wychowywania dzieci problem w tym że takie kursy i egzaminy były by skażone światopoglądowo


A ty kim kurwa jesteś żeby twierdzić że rodzice potrzebują szkolenia by się swoimi potomkami opiekować...?
Oni się na tym znają. Wystarczy że ty i ci podobni popełnią spóźnione aborcje na sobie i będzie spokój.

jabolmax napisał/a:

po za tym ludzie sobie ubzdurali że rozrzucanie wszędzie swojego materiału genetycznego niezależnie od jego jakości to jakieś ich przyrodzone prawo


Idź skąd pojebie na jakieś forum neohitlerowców i nie trać naszego czasu...

BongMan napisał/a:

Chyba źle zrobiłem chwaląc twoją argumentację, bo widzę że teraz sięgasz po najgorszy pseudo-argument jaki może być - skrajności. A do tego przeinaczanie faktów i dopowiadanie. Tak więc dyskusji nie będzie.


Nie... Dobrze zrobiłeś że mi przyznałeś rację. Tylko teraz dobrze wiesz że skoro uznałeś to co ścierwo różne nazywa "płodem", mianem dziecka to przyznałeś że dopuszczasz mordowanie ludzi. I teraz trudno ci wybrnąć z tego problemu.
I to nie są pseudo-argumenty,. tylko pierwsze z brzegu przykłady mordowania ludzi o których pewnie słyszałeś.
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-12-05, 23:14 2
jabolmax napisał/a:

po pierwsze płód to nie dziecko, powiem więcej dziecko to nie człowiek, dziecko do bycia człowiekiem musi dorosnąć właśnie temu służy wychowanie, jak dziecka nie wychowasz i nie wyedukujesz to powstanie coś na etapie szympansa, płód przed 6 tygodniem nie ma nawet układu nerwowego, równie dobrze można mnie oskarżać o masowe mordy za kałuże spermy na podłodze pod biurkiem. życie i zdrowie człowieka jego komfort i wygoda jest dla mnie ważniejsza niż życie zlepka komórek czy jakiejś małpki która potrafi jedynie ssać srać i krzyczeć



Stary poczekamy aż twoja żona będzie miała urodzić, poroni a później nich ci zaserwuje deserek z twoje nienarodzonego dzieciaka.
Dlaczego kurwa zabijać kogoś kto się nie może obronić ? Na chuj się ruchacie jak później chcecie usuwać ciąże ?

Ten świat, nie to ludzkość dąży do samozagłady. Całe szczęście że nie będę musiał oglądać efektów tej popierdolonej polityki lewackich skurwysynów.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-12-05, 23:19
Pierwszych kilka zdań i już "ekspert-znawca" się ośmieszył i dość jasno dał do zrozumienia, że pisze na zamówienie, a nie rzetelnie. Jaki komunistyczny reżim jak u nich nie ma komunizmu od prawie 30 lat? U nich aborcje się przeprowadza, w większości wypadków na życzenie rodziców. A że nie robią z tego "problemu społecznego" ma być tożsame z nieprzestrzeganiem praw człowieka? Mnie osobiście dużo bardziej razi traktowanie na zachodzie dorosłych ludzi jak stada zidiociałych baranów i decydowanie za nich nawet w tak osobistych sprawach jak zapinanie pasów w samochodzie, czy ślimak to ryba, albo komu i jak damy pieniądze zrabowane uczciwie pracującym ludziom. To im nie przeszkadza i to nie jest brak poszanowania dla tak podstawowego prawa ludzkiego jak samostanowienie? Ale kurwa aborcji w Chinach się będą pizdy czepiać jakby walczyli o ostatnią kromkę chleba. Mi pasuje, że żółtych przestanie przybywać. Im pasuje, że żółtych przestanie przybywać. Wszyscy są zadowoleni oprócz paru oszołomów w cipami zamiast mózgów...
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2012-12-05, 23:19
to chyba z jakiegoś oneta artykuł
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-12-05, 23:23
Nie zauważyłem...

jabolmax napisał/a:

przeczytaj to co pisałeś na samym dole że moja wątroba to człowiek, hmm czyli depilacja to holokaust na mnie?


I owszem. Dokonujesz zniszczenia własnego organizmu w pewnym zakresie.

jabolmax napisał/a:

down może się rozmnażać z człowiekiem jak i z innym downem, rozumiem więc że uważasz że mogę na downie dokonać aborcji bo nie jest on człowiekiem


Trochę się z tym Downem zapędziłem w takim razie.Bo skoro osoba chora na to może się rozmnażać z zdrowym człekiem to znaczy że także jest człekiem.

jabolmax napisał/a:

na pewno nie u ciebie, w ogóle nie rozumiem co do mnie mówisz wszystko podlega jakiejś definicji


Jak widać po twojej "humanistycznej" definicji, stosowanie jej jest idiotyzmem.

jabolmax napisał/a:

dlaczego? bo ty tak mówisz, co to jest realny stan rzeczy to co tobie się wydaje rzeczywistością, a co jeśli masz schizofrenie?


Bo mówię tak ja i każdy inny naukowiec na tej kuli ziemskiej...

jabolmax napisał/a:

Hitler był przeciwnikiem aborcji tak jak ty, a jego duma nie ma nic do tej dyskusji


Hitler nieuku sponsorował eugenikę w swoim kraju i zachęcał eugeników z USA do prowadzenia badań w jego kraju... Plus nakazywał aborcji wielu "niższym" rasom. Nie rób mi tutaj rewizji historii.

jabolmax napisał/a:

nie z tej tkanki powstaje dopiero układ nerwowy jak zauważyłeś niżej układ nerwowy to nie mózg


Mózg tylko tworzy twoją świadomość. Dopóki nie rozwinie się układ nerwowy zdolny koordynować całe ciało dopóty poszczególne części jakoś sobie same radzą. A układ takowy zaczyna się rozwijać i powoli działać tak jak powiedziałem już dość wcześnie.

jabolmax napisał/a:

cywilizacja to twór umysłu nie biologii, więc dla ciebie naukowcem jest tylko ta osoba która się z tobą zgadza fascynujące zwarzywszy że posługujesz się dogmatem nie teorią czy definicją nie analizujesz poprawności kryteriów bazowych w zasadzie zachowujesz się jak kobieta z okresem czyli na zasadzie bo tak, bo ja tak mówię


Myślisz że co? Zagadasz fajnymi zwrotami i jesteś mądry...?
Cywilizacja niech sobie będzie tworem nawet magii, ale opiera się o człowieka, istotę organiczą i biologiczną, więc podstawy biologii muszą w niej zostać zachowane.

jabolmax napisał/a:

hmm szkołę skończyłem jestem w trakcie przewodu doktorskiego myślę że warty jestem całkiem dużo inaczej pewnie nie skończył bym tego co skończyłem, hmm ktoś kto popełnia tyle błędów w zakresie języka polskiego raczej nie jest kompetentny w orzekaniu o czyjejkolwiek potrzebie edukacji


Telefon+mała qwerty + podskakujący autobus = nie bierz do siebie tych błędzików.
A to że robisz doktorat z chuj wie czego nie oznacza że wiesz cokolwiek o biologii i tego kto człowiekiem jest a kto nie.

jabolmax napisał/a:

nie powiedziałeś, mówiłeś o tkance neuroektodermowej swoją drogą skoro już znalazłeś tak skomplikowane słowo w Wikipedii to mógłbyś doczytać definicje, a tak nie potrzebujesz ich bo to dla humanistów i tłóków ty wiesz lepiej


Powodzenia jeśli bierzesz wiki za źródło warte zachodu...
To idealnie wskazuje twój poziom wiedzy na tematy biologiczne...

jabolmax napisał/a:

jeśli będę miał transfuzje albo np. przeszczepią mi nerkę to będę dwojgiem ludzi? a pomyśl co by się stało gdybym miał przeszczep od zwierzęcy albo mechaniczny stanę się wtedy w mniejszym stopniu człowiekiem a po części maszyną lub zwierzęciem, czy bez ręki oka z jedną nerką czy jako kadłubek jestem w mniejszym stopniu człowiekiem?


Za twoją świadomość odpowiada spora ilość rożnych ścieżek neuronowych w głowie. Więc gdy masz coś nieswojego w ciele to znaczy tylko tyle że masz coś nie swojego w ciele. Nie rób z tego jakiegoś większego problemu niż taki czy dany przeszczep się utrzyma czy nie.

jabolmax napisał/a:

jak miałem niby zaprzeczyć i wyjaśniać przedstawiłem ci swoją definicje , ostatni akapit służył unaocznieniu ci że definicja biologiczna jest bardzo słabą definicją i łatwą do podważenia, dlatego moja oparta na cechach umysłowych czy jak by ktoś wierzący powiedział na duszy, wydaje mi się sensowniejsza


Słaba? Bo z miejsca zakazuje mordowania dzieci?
Zgłoś
Avatar
oksi89 2012-12-05, 23:31 2
Miałem napisać coś błyskotliwego w stylu "masturbowałem się do tego artykułu przez łzy" czy coś, ale tak naprawdę to się porzygałem. Chińczycy są najgorsi, kurwa, najgorsi.
Zgłoś
Avatar
mjr 2012-12-05, 23:32 1
Arashel napisał/a:

Bo mówię tak ja i każdy inny naukowiec na tej kuli ziemskiej...


Nie pierdol, Ziemia jest płaska.

Zresztą chuj. Nie wolno mordować płodów, ale ludzi już tak - i to w majestacie prawa. Wsadź se w dupę przykazanie miłości...
Zgłoś
Avatar
Marcin_92 2012-12-05, 23:50
jeszcze żaden nie napisał że zgłodniał?
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-12-05, 23:53
Dziwicie się, że Chińczycy dokonują aborcji? Ich naród jest ogromny, a gdyby dalej się tak rozmnażali, to doszłoby do przeludnienia, a wtedy by był problem, bo mogłoby nie starczyć jedzenia, pracy, itp. jak w Polsce.

Poza tym płód, to nie dziecko. Tak jak szyszka nie jest drzewem.
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2012-12-05, 23:53 3
Nie zgaszasz sie z aborcja? NIE ABORTUJ

Nie lubisz marijuany? NIE PAL

Nie lubisz alkoholu? NIE PIJ

tylko wez sie odpierdol od reszty ludnosci, i daj innym zyc w swietym spokoju
Zgłoś
Avatar
MarszaL95 2012-12-05, 23:58 2
Wg. mnie aborcja powinna być dostępna dla kobiet które padły ofiarą gwałtu lub innego przestępstwa, lub gdy jest pewne że dziecko będzie bardzo upośledzone co może utrudnić mu życie. Ale nie powinna być dostępna dla pustych kobiet które myślą po fakcie, jak się kurwa mózgu nie używa to potem tak jest. Możliwe że właśnie to dziecko wpłynie jakoś pozytywnie na tą osobę i da jej wiele do zrozumienia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie