18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Mądrość Życiowa
Paulz • 2013-01-19, 21:30
Nie było bo z życia wzięte.

Dawno temu, jeszcze za czasów kiedy wiekszość z was na chleb mówiła bep i jeździła żelazkiem po torach rozmowy na tematy życiowe prowadziło się w świecie rzeczywistym a nie pisało się na fb lub gg. Jedna z takich rozmów prowadzona była przeze mnie i przez kumpla, który niedawno poznał nową dziewczynę. Opowiada mi więc o niej dość zajadle, jaka to nie wspaniała itd. Naszej rozmowie przysłuchiwał się jego sędziwy już dziadek , który latał i robił coś na ogródku w pobliżu miejsca w którym rozmawialiśmy. Kiedy doszło do mojego pytania o to czy rzeczona dziewczyna jest ładna, kolega zmieszał się i stwierdził że może piękna nie jest, ale za to jest fajna z charakteru. Po tym tekscie dziadek podszedł do nas niosąc jakies toboły, które akurat przenosił i z nieukrywanym uśmiechem spojrzał na mojego kolege mówiąc:
Ja Ci powiem synu tylko jedno, chuja w charakter nie wpakujesz.

Puenta zapamiętana przeze mnie zostanie już chyba do końca życia
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-01-20, 13:38 1
@Skądinąd, Ale pierdolisz... według twojej teorii twoja matka jest tak samo przykra jak ty i też tak pierdoli od rzeczy. Może i jest, ja tam nie wiem.
Ale wiem, że prosty model przekazywania zachowań gówno działa bo są jeszcze czynniki zmienne zewnętrzne, które skutecznie potrafią namieszać.

A jak teściowa przykra to łopatą przez łeb, do wora i do rzeki
Zgłoś
Avatar
gregor40 2013-01-20, 15:36
Skądinąd napisał/a:

Wypowiem się, całkiem poważnie, jako kobieta:(..)



O kurwa, pierwszy mądry tekst na sadolu... Szacun.
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2013-01-22, 18:03 1
Skądinąd ma racje ale nie co do rodziców, często robi się na 180 procentowy obrót, np. Ojciec sie nie myje, ja mam traume i się myje np. XXX razy dziennie. Pozatym, kto jest aż tak płytki by mieć modelkę ale słuchać jej paplania cąły dzień ? Dnia byście nie wytrzymali z pojebana babą nawet jakby wam 50 razy dziennie loda robiła . A dziadek to chyba Kame-Sein, bo tylko o jebaniu myśli, każdy chce przeżyć poetycką miłośc a nie tylko chujem machać, i zawsze wybieramy tak samo 70% wyglądu 50% charakteru, a żenimy się z 50-60% wyglądu a 70-80% charakteru bo przez tamtą ucierpieliśmy, za dużo wyglądu czy za mało charakteru, chuja nigdy się nie dowiemy do grobu bedziemy o tym myśleć. :* causki pozdrawiam
Zgłoś