18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Mądrość Życiowa
Paulz • 2013-01-19, 21:30
Nie było bo z życia wzięte.

Dawno temu, jeszcze za czasów kiedy wiekszość z was na chleb mówiła bep i jeździła żelazkiem po torach rozmowy na tematy życiowe prowadziło się w świecie rzeczywistym a nie pisało się na fb lub gg. Jedna z takich rozmów prowadzona była przeze mnie i przez kumpla, który niedawno poznał nową dziewczynę. Opowiada mi więc o niej dość zajadle, jaka to nie wspaniała itd. Naszej rozmowie przysłuchiwał się jego sędziwy już dziadek , który latał i robił coś na ogródku w pobliżu miejsca w którym rozmawialiśmy. Kiedy doszło do mojego pytania o to czy rzeczona dziewczyna jest ładna, kolega zmieszał się i stwierdził że może piękna nie jest, ale za to jest fajna z charakteru. Po tym tekscie dziadek podszedł do nas niosąc jakies toboły, które akurat przenosił i z nieukrywanym uśmiechem spojrzał na mojego kolege mówiąc:
Ja Ci powiem synu tylko jedno, chuja w charakter nie wpakujesz.

Puenta zapamiętana przeze mnie zostanie już chyba do końca życia
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2013-01-19, 21:48 18
Może i dziadek miał trochę racji, ale jak wiemy z historii ziemia nie jest płaska i nie jest też środkiem wszechświata, to i może dziadek się mylił. Dziś widziałem jegomościa gdzieś około 35 - 37 roku życia, oraz jego wybrankę w ciąży, która całą drogę patrzyła w jego stronę zaciekle ujadając. "Ty mnie w ogóle nie słuchasz, po co ja w ogóle z tobą idę. Przecież my się nie dogadujemy, dlaczego ty taki jesteś. Iść z tobą gdzieś, prosisz, a nie idzie potem z tobą wytrzymać. Bla bla bla ...". Naszła mnie taka myśl, czy człowiek dobrze robi zwracając uwagę wyłącznie na "piękne" kobiety, a nie patrząc na charakter - potem się dziwią, że faceci po 50 odchodzą na zawał. Z dwojga to ja już chyba wolę znaleźć brzydką, a w miarę normalną, niż piękną i pojebaną. Dziadek i tak już nie porucha, popatrzeć na babkę też pewnie nie będzie umiał bo szpetna się zrobiła i pomarszczona jak mops, to choć może na starość by wspólne pasje i zainteresowania zostały.
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2013-01-19, 21:55
"Ja wiem, że czasem są upadki i wzloty,
Dziewczyny to nic więcej jak tylko kłopoty"
Kazik
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-01-19, 22:34 22
Moja mądrość życiowa to taka, że laska, z którą chcesz być, nie może być stałą bywalczynią klubów itp . bo tam są laski (95% przypadków) dobre do wyruchania ale żyć się z taką "imprezowiczką" nie da na dłuższą metę. Nie mówię, że trzeba laski szukać w kościele czy coś, ale taka prawda, że żeby nie być ze szmatą, nie można szukać w miejscach dla szmat. Możecie się śmiać, ale najlepiej wybrać kompromis pomiędzy zajebistością charakteru i wyglądem zewnętrznym, a nie byle blacharę, którą całując, całował byś wszystkie kutasy w promieniu 15 km.
Zgłoś
Avatar
donRafael 2013-01-19, 22:43
pochwalę się, zupełnie serio, że swego czasu na bardzo ładny kompromis między urodą a charakterem.
Ale znam przypadki, że kumple mówili o swoich tak samo, a potem rogacze przychodzili się najebać ze smutku. Także blachara, nie blachara- chuj wie, kiedy kogoś coś trafi.
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-19, 22:53 12
@Paulz "działo się to dawno temu, kiedy większość z was na chleb mówiła peb"
23 lata i już kurwa kozaczy czego to on w życiu nie widział. Kiedy ja grałem w fifę 96, to ty klocka z dupy do gęby pchałeś.
Zgłoś
Avatar
mozz87 2013-01-19, 22:54
prawie jak w piosence Jon'a:
I can't have sex with your personality,
And I can't put my penis in your college degree,
And I can't shove my fist in your childhood dreams,
So why're you sharing all this information with me?
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2013-01-19, 23:03 53
Wypowiem się, całkiem poważnie, jako kobieta: chuja dziadek ma a nie rację. I nie twierdzę tak, bo jestem jakąś zjebaną feministką, która będzie narzekać na to, że kobiety traktuje się przedmiotowo. Czasy się zmieniły; kiedyś kobieta była od tego, żeby rodzić dzieci, gotować, sprzątać, krowy wydoić, mężowi dogodzić i w polu pomóc (opcja chłopska) lub dzieci rodzić i dobrze wyglądać (opcja arystokratyczna). Dzisiaj ludzie od małżeństwa oczekują partnerstwa, a nie tylko transakcji opartej na wymianie dóbr i usług - wbrew pozorom. Tutaj dochodzimy do jednego wniosku: trzeba wybrać taką kobietę, z którą da się przeżyć kilkadziesiąt najbliższych lat i na której widok ludzie nie będą spierdalać na ulicy. Nasuwa się oczywiste pytanie: jak ocenić perspektywicznie 20(kilku)-letnią dziewczynę? Popatrzeć na "mamusię" i wszystko się wie - nawet nie chodzi o urodę, ale o stosunek do jej męża. Jeśli przyszła teściowa robi ciągłe awantury, czepia się, jest wścibska i bezczelna, to na 90% przyszła małżonka taka będzie - w najbliższym czasie, czyli po ślubie.

To samo, niestety, tyczy się facetów. Jeśli ich ojciec w wieku, powiedzmy, ~50 lat nosi się jak stary lump i kloszard, ma problemy z utrzymaniem czystości, a gacie zmienia tylko z lewej na prawą stronę (o czym można się przekonać naocznie, bo nie zakłada na nie spodni), to przyszły mąż nie dalej jak po ślubie zacznie iść w tym samym kierunku.

Więc na co patrzeć? Jak swędzi i chce się poruchać, to lepiej, żeby partner był ładny, ale przed podjęciem życiowych decyzji, lepiej dokładnie poznać przyszłych teściów i wybierać z głową. Pamiętajcie, zawsze można gasić światło!
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-01-19, 23:24
Jeszcze, żeby jego dziadek pokazał ci jak się pisze "POINTA" to w ogóle by było zajebiście
Zgłoś
Avatar
c................l 2013-01-19, 23:34 5
@ up Skądinąd

Masz piwo u mnie za to co napisałaś Zgadzam się z Tobą w 100%, sam szukając kobiety kierowałem się wyglądem ( no kurwa chyba to normalne nie będę kłamał że nie ), ale każdy z nas szuka innego ideału kobiety jeśli chodzi wygląd fizyczny i tak jak ktoś napisał można osiągnąć kompromis. Dla mnie liczył się charakter, upodobania, zainteresowania itp ale i kształt tyłka jak i buzia bo po co mi kobieta na resztę życia jak patrzeć na nią nie będę mógł bo taka brzydka, z drugiej strony po chuj piękna kobieta a tępa ( cały czas ruchać sie jej nie da, no i wstyd gdzieś zabrać bo jak się odezwie to wiocha ). Szukałem szukałem i znalazłem I jest pełno na tym świecie kobiet i ładnych i mądrych, ale wiecie w czym jest problem ? Anow tym że często faceci naprawdę paskudni i zaniedbani szukają super laski agdy ta super laska im powie schudnij, zadbaj o Siebie to oni wyjeżdzają z tekstem że pusta że patrzy na wygląd a oni sami kurwa nie lepsi są i to jest hipokryzja. No ale coż już taki mamy popierdolony świat że innym więcej a drugim mniej, nad czym ubolewam strasznie i staram się to zmienić na swój sadystyczny sposób ...
Zgłoś
Avatar
Paulz 2013-01-19, 23:34
straatveger napisał/a:

Jeszcze, żeby jego dziadek pokazał ci jak się pisze "POINTA" to w ogóle by było zajebiście


ekorekta24.pl/aktualnosci-jezykowe/7-wymowa/115-puenta-i-pointa--jaka-...

Any question?
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-19, 23:44 7
Może to zabrzmi tandetnie, ale jest w kobiecie jedna rzecz, która jest jednocześnie piękna i świadczy o pięknej duszy: uśmiech.

Przy czym w uśmiech jak najbardziej chuja załadujesz.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-01-20, 0:22 1
Stara prawda życiowa: możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
cyganiuk 2013-01-20, 0:30
@kobziarz

jakbym siebie czytał, wielkie piwo dla ciebie
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-01-20, 10:40 1
Skądinąd napisał/a:

Wypowiem się, całkiem poważnie...



Do garów!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie