18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
NataliaW 2021-06-25, 21:49 1
Natury prawdziwego psa nie oszukasz, tak jak natury murzyna
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2021-06-25, 22:29 15
Ja pierdolę, jak czytam te wyzwiska tych debili powyżej, to chyba cieszę się, że coraz rzadziej tu jestem, no kurwa walka zmywarki z łowcą wirtualnych piw, że wy na to macie siły? Ja po drugim poście machnął bym ręką i zajął się czym pożyteczniejszym, na przykład obserwowałbym, jak na cieknącym kranie osadza się kamień z twardej wody. Wy to chyba macie po 17 lat i masę wolnego czasu, albo waszymi największymi problemami w życiu jest zastanawianie się, co temu chujowi z sadola odpisać. Wirtualne przedszkole.

Zgłoś
Avatar
Jesiu 2021-06-25, 22:37
Hahaha To niezły pimpek xD
Zgłoś
Avatar
Sniper6 2021-06-26, 0:13
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpierdala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



Śmieszne jak ludzie dla piw robią z siebie idiotę.Chyba,że są idiotą
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-06-26, 0:54 1
Ej wy tam, jebane przegrywy w komentarzach, zluzujcie majty. Że też wam się chce te wysrywy pisać... Lepiej zrobił byś coś pożytecznego jeden z drugim, np zwalił gruche.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2021-06-26, 4:10 1
Oponka napisał/a:

dobra. poddaje się. przerosła mnie twoja "zjebistość". nie dziwię się, że ci wszyscy cisną, a ciebie to nie rusza. sam chyba nie ogarniasz tego, co wypisujesz. krzyż ci na drogę sadolowy napinaczu



niestety Halman cię zaorał, jak rolnik pole przed dopłatami. Nie dość, że nie rozumiesz zwyczajnych aluzji, ba nie rozumiesz tekstów pisanych wprost, to jeszcze próbujesz swoją ignorancję ukryć obrażając innych.
Zgłoś
Avatar
KaiKenzo 2021-06-26, 11:47
jacy ci hamerykańcy głupi...
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-06-27, 1:05
Tak się kończy bambinizm.
Zgłoś
Avatar
StaryJakCieRobił 2021-06-27, 14:01
Halman napisał/a:

zapierdolę ci w potylicę młotkiem, co ty na to?



Jakiś ty groźny nie zesraj sie pizdo
Zgłoś
Avatar
camelight74 2021-06-27, 17:10
Halman napisał/a:

zapierdolę ci w potylicę młotkiem, co ty na to?



Możesz jebnąć się w swój pusty łeb ale napisz o tym wcześniej to zakupimy szampana.
Zgłoś
Avatar
Pepek95 2021-06-28, 0:17
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpierdala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



ale ty jesteś zjebany

Zgłoś
Avatar
jestemwkapciach 2021-06-29, 12:04
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpierdala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



Życzę Ci abyś kiedyś potrzebował pomocy takiego psa ratownika albo żeby w dupie kiedys Ci taki wyszkolony kokainę znalazł z przemytu i Cię zamknęli na x lat żebyś się nie rozmnażał

Zgłoś