18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Asuritta 2021-06-25, 17:16 20
rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpierdala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !

Psy należy TRUĆ jak szczury !
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2021-06-25, 17:43 59
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpierdala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



Nie zesraj się "ptaszku"
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2021-06-25, 17:54 1
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpierdala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



to chyba wróbel, a wróble to ziarnojady
Zgłoś
Avatar
Oponka 2021-06-25, 18:09 10
mój pies też tak robi i za każdym razem dostaje nagrodę jak coś było na tyle upośledzone, żeby dać się tak złapać i zeżreć to nie zasługuje na tlen
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-06-25, 18:12 14
Oponka napisał/a:

mój pies też tak robi i za każdym razem dostaje nagrodę jak coś było na tyle upośledzone, żeby dać się tak złapać i zeżreć to nie zasługuje na tlen


zapierdolę ci w potylicę młotkiem, co ty na to?
Zgłoś
Avatar
Carti 2021-06-25, 18:12 8
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpierdala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



ciebie trzeba otruć farmazonie
Zgłoś
Avatar
Oponka 2021-06-25, 18:23 13
Halman napisał/a:

zapierdolę ci w potylicę młotkiem, co ty na to?



wystarczy, że tobie matka zapierdoliła w potylicę młotkiem i szkoda, że użyła tak mało siły, bo zamiast cię zajebać zostawiła cię upośledzonym :krezji:
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-06-25, 18:31 4
Oponka napisał/a:

wystarczy, że tobie matka zapierdoliła w potylicę młotkiem i szkoda, że użyła tak mało siły, bo zamiast cię zajebać zostawiła cię upośledzonym :krezji:



no i widzisz głupi ćwierćinteligencie?

wpierdoliłes się na minę własnej antylogiki..
mam mocne podejrzenia że nawet tego nie zrozumiesz co ci napisałem...
Baa..., jestem pewien ze cię to przerasta jak Dąb chwasta...
Halmanowi nie podskoczysz choćbyś się zesrał na rzadko... bez odbioru.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2021-06-25, 19:02 4
Oponka napisał/a:

wystarczy, że tobie matka zapierdoliła w potylicę młotkiem i szkoda, że użyła tak mało siły, bo zamiast cię zajebać zostawiła cię upośledzonym :krezji:



Się Gruba nie denerwuj. Pijesz?
Zgłoś
Avatar
hitmen 2021-06-25, 19:04 5
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpierdala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



A ptaki jedzą robale a potem srają po balkonach i samochodach.
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-06-25, 19:45 16
skywalker75 napisał/a:

to chyba wróbel, a wróble to ziarnojady


Był już taki jeden co kazał powybijać wróble to później mieli w kraju klęskę głodu z powodu szarańczy. Nazywał się Mao Tse Tung i też nie był zbyt inteligentny
Zgłoś
Avatar
C................s 2021-06-25, 20:01 2
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpierdala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



Twoich starych trzeba było otruć, tak ze 30 lat temu, może byś się tu nie pojawił.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2021-06-25, 20:26 5
Halman napisał/a:

no i widzisz głupi ćwierćinteligencie?

wpierdoliłes się na minę własnej antylogiki..
mam mocne podejrzenia że nawet tego nie zrozumiesz co ci napisałem...
Baa..., jestem pewien ze cię to przerasta jak Dąb chwasta...
Halmanowi nie podskoczysz choćbyś się zesrał na rzadko... bez odbioru.



dobra. poddaje się. przerosła mnie twoja "zjebistość". nie dziwię się, że ci wszyscy cisną, a ciebie to nie rusza. sam chyba nie ogarniasz tego, co wypisujesz. krzyż ci na drogę sadolowy napinaczu
Zgłoś
Avatar
ARock 2021-06-25, 20:26 4
Asuritta napisał/a:

sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !



jak twoj stary

Zgłoś