18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
Avatar
pjetja 2016-10-30, 22:53 91
bydło i tyle.
Zgłoś
Avatar
lokalnywatażka 2016-10-30, 22:55 1
Wyjdź przed klatkę.
Może i pod twoim blokiem napierdalają się magowie...

dałbym dwa piwa ale nie można.
Sprawdziłem.
Zgłoś
Avatar
darex99 2016-10-30, 23:00 27
"Wyjdź z domu, idź na stadion, może na sektorach napierdalają się magowie". Mam nadzieję, że doczekam czasów, kiedy do tego bydła będzie można zgodnie z prawem strzelać ostrą amunicją
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2016-10-30, 23:00 6
Te pjetja nie pasuje Ci to możesz iść na siatkówkę .
Ps: kozak derby
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2016-10-30, 23:13
zerwikaptur napisał/a:

Te pjetja nie pasuje Ci to możesz iść na siatkówkę .
Ps: kozak derby



No tak, po co wojny, kiedy na zwykłym meczu można stracić oko...
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2016-10-31, 0:47 1
@Nietzsche aaaameeeennnnn...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2016-10-31, 9:08
dlaczego przez tyle lat Polska nie uporała się z tym bydłem? komu ze świata polityki zależy, żeby oni byli? nawet wasz ukochany PIS nic z nimi nie robi
Zgłoś
Avatar
Verbatim369 2016-10-31, 10:14 7
A to tak się gra w dwa ognie.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2016-10-31, 10:33 5
Na moje, to w tym momencie powinna nastąpić przerwa w meczu, wjazd policji, kamery są. Wyciągnąć "artylerzystów", wpierdolić zamknąć i oskarżyć o próbę zabójstwa. Następnie na lata do pierdla i niech się tam dymają jak lubią.

Wersja lepsza, choć dziś by się nikt nie odważył.. postawić snajpera i niech tez sobie postrzela
Zgłoś
Avatar
Nietzsche 2016-10-31, 10:36 24
Banda cweli, Nieważne czy lechiści, tumulce czy arkowcy. Po przegranej Arki z Pogonią, kibice-patrioci poupierdalali lusterka w autach zaparkowanych na ulicy na mojej dizelnicy. Pewnie lusterka prowokowały. Niby Witomino arka arka nigdy nie zostaniesz sam, Polska dla Polaków, a mieszkańcom rodzimego miasta taką chujnię odpierdalają. To są te same spierdoliny co rzucają racami, i te same genetyczne niedojeby przez których nie chodzę na mecze. Chętnie poszedłbym z córką, ale się kurwa wstydzę tego cywilizacyjnego gówna jakim są kibole.

Decydentom pasuje taki stan rzeczy, bo jak kibice narozpierdalają, to trzeba naprawić, ogłosić przetarg, a zwykły Kowalski to się pałuje z ubezpieczycielem a jak nie ma ubezpieczenia to szkody usuwa na swój koszt. Gospodarka się kręci-profit.
Zgłoś
Avatar
Novik 2016-10-31, 10:48
haaha piwo za sam opis stary :] drętwota!
Zgłoś
Avatar
pjetja 2016-10-31, 11:59 1
zerwikaptur,dzięki za dobre rady. ale zostane przy piłce,mecz oglądałem w tv a gdybym chciał posiedzieć z bydłem w oborze,to poszedł bym na stadion....
Zgłoś
Avatar
maxximal 2016-10-31, 14:25 22
Nowy turniej magiczny wraca
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2016-10-31, 18:55 4
Możecie sobie pierdolic ze bydło itd ale na całym świecie tak wygadają trybuny.
Czy to Europa czy Ameryka Południowa itd i nikt tego nie zmieni ot co
Londyńskie derby w tym roku też nie były teatrem a przecież tam ponoć jest kulTurka na trybunach .
Ultrasssss
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie