18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
MajóVWka 2012
Kefir93 • 2012-12-17, 22:33
Ostatnio spotkałem tutaj trochę osób mówiących czego to za granicą nie mają, oni to potrafią auta zrobić. Udowadniam, iż w Polsce też mamy dobrze zrobione fury. Jak to mówią: "Cudze chwalicie..."
MajóVWka to ogólnopolski zlot miłośników aut z grupy VAG. Jest to impreza zamknięta tylko dla użytkowników forum.
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2012-12-18, 11:51
nie bede hejtować vw. Pierdole to, auta jak auta. Czytam dużo for motoryzacyjnych bo siedzę w branży i z tego żyję. I na żadnym forum nic mnie tak nie rozpierdala, jak właściciele fauwejów piszący na forum "VWitam" albo pełne ciągi "Vwczoraj vwieczorem zamontowałem nowe vwycieraczki"
MajóVWka, kurwa, lol. Bez hejta, każdy kto pisze w ten sposób jest jebanym baranem
Zgłoś
Avatar
croyna 2012-12-18, 12:09
po co komu auto, które nie przejdzie przez pierwszy lepszy próg zwalniający?
Zgłoś
Avatar
B................B 2012-12-18, 12:31 7
@Brutal90 Powiedz mi buraku gdzie Ty tu widzisz 30 kg szpachli ?
Zapewne też niedowidzisz więc nie jesteś w stanie dostrzec tych ICków za osłonami więc proszę Cię skończ pierdolić ! Bo zapewnie najszybszy pojazd jakim miałeś okazję się przejechać to był IKARUS (no ta jest moc)
Tutaj obserwujemy typowy german style (nisko, szeroko, dopieszczone) i nie ma tam prawa być szpachli.

I na koniec nie mam VW jestem dumnym posiadaczem Japończyka jaram się JDM ale potrafię docenić to co chłopaki robią żeby te auta tak wyglądały.
Lepszy stary Passek niż nowe Renault ( czy inny shit który teraz się produkuje ) !

@croyna
Jak to po co ... żeby ładnie wyglądało i lepiej trzymało się drogi ...
Tak dla informacji większość seryjnych szybkich samochodów nie darady przejechać przez próg więc wypierdalaj z takimi argumentami !
Zgłoś
Avatar
Włodzimierz 2012-12-18, 12:39 1
Panowie, najazdy na Golfy zawsze spoko, ale od Ikarusów to proszę się odpierdolić.
Zgłoś
Avatar
Bazi86 2012-12-18, 13:21 4

nie tylko VAGi sie tuningują i dobrze wyglądają no i dobre filmu i zloty robią
Ps. w 58s jest mój cycek
Zgłoś
Avatar
Kefir93 2012-12-18, 13:26
Mindfuck napisał/a:

nie bede hejtować vw. Pierdole to, auta jak auta. Czytam dużo for motoryzacyjnych bo siedzę w branży i z tego żyję. I na żadnym forum nic mnie tak nie rozpierdala, jak właściciele fauwejów piszący na forum "VWitam" albo pełne ciągi "Vwczoraj vwieczorem zamontowałem nowe vwycieraczki"
MajóVWka, kurwa, lol. Bez hejta, każdy kto pisze w ten sposób jest jebanym baranem


Kolego, nie piszę w ten sposób. Udowadniasz, iż nawet nie obejrzałeś filmiku i nie przeczytałeś wszystkiego. Napisane jest tak, gdyż tak został on oficjalnie nazwany przez organizatorów zlotu. Nie zainteresował Cię temat, przewiń niżej. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-12-18, 13:45
Teraz trochę śniegu spadło to pewnie latają bokiem tymi golfami...

Zgłoś
Avatar
logicoperation 2012-12-18, 13:46
@Brutal90 Masz poniekąd racje nigdy nie przykładałem wagi do wyglądu samochodu alusy do swojego mesia kupiłem tylko dlatego że slicków na seryjne stalówki nie założę
Ale pomimo to wielki szacunek za ogrom pracy i serca jaki ludzie dali w stworzenie takich samochodów.
Zgłoś
Avatar
StereoTyp 2012-12-18, 13:53
Ja pierdolę, same Wieśwageny...
Cudze chwalicie swego nie znacie?
Gratulacje!
Najważniejsze jest wnętrze bo wygląd to na każdy sposób można zmienić....
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2012-12-18, 14:12 3
najwięcej pierdolą ci którzy się cisną w jebiących potem autobusach i tramwajach, muszą swoje żale jakoś przelać na sadola
Zgłoś
Avatar
fifi 2012-12-18, 14:54 3
jedyne co tu jest dobrze zrobione to co poniektore dziewczyny, a golfa z felgami za duzymi ma co druga wies
Zgłoś
Avatar
OjciecDyrektor 2012-12-18, 16:48
Większość ludzi którzy się czepiają golfów i passatów jeździ komunikacją miejską lub autem ojca o ile hejterzy mają prawko.
Wożę się golfem i jestem z tego dumny.
Sikam na was hejterzy!!
Zgłoś
Avatar
buzzjunkies 2012-12-18, 16:56
FiFi - co druga wieś ma także typa który proporcjonalnie przekłada długość prącia na szacunek dla osób z pasją co skutkuje takimi komentarzami jak Twój.

Gdyby ktoś podał podkład muzyczny byłbym wdzieczny. Shazam niby pokazuje, ale tylko w połowie zgadza się to ze stanem faktycznym.
Zgłoś
Avatar
adik300i 2012-12-18, 17:02 2
@B-B Browar dla Ciebie! Dobrze mówisz!!

Sam jezdze VW (nie, nie golf) sporo pracy w auto wlozylem, staram sie utrzymywać samochód w jak najlepszym stanie. Przecież tu nie ma nic wieśniackiego w tych autach w filmiku, widzicie tu jaies zderzaki z allegro czy spoilery a'la NFS? Nie, te samochody są ładne, nisko, szeroko, z dobrym silnikiem i bez szpachli czy rdzy...
Najwięcej ludzi co mają tu coś złego do powiedzenia, to ci którzy jeżdżą autobusami, niestety :/
Najwazniejsze ze chłopaki maja swoja pasję a nie siedzą w domu przed PCtem...
Pozdrawiam VAGowców
Zgłoś
Avatar
G................9 2012-12-18, 18:02
Golf zawsze będzie Golfem i tylko Golfem. Może są to auta tanie, w miarę oszczędne i bezproblemowe w eksploatacji ale są to tylko Golfy, Golf to substytut komunikacji miejskiej - za serce nie chwyta ale jeździ, spełnia swoją rolę.

Nie oczekujmy od Golfa aby miał charakter, pazur, chuj z tym, zwał jak zwał, to zawsze będzie Golf. Wkurwia mnie tylko dorabianie do tego auta otoczki "limuzyny", czegoś wyjątkowego, ścigacza albo low ridera - to zawsze będzie Golf.

Są marki które szanuję za konkretne modele, silniki, rozwiązania....auto musi mieć coś a w Golfie ni chuja tego nie widzę, w Passacie zresztą też. O wiele bardziej ujmują mnie linie samochodów włoskich, francuskich lub szwedzkich, dźwięk włoskich Busso, delikatny gulgot fordowskich V-ek czy dźwięk szwedzkiej R-ki niż stylistyka rodem z Panzerkampfwagen IV. Golf to zawsze będzie Golf, pomimo tysiąca for dyskusyjnych, zlotów i zachwyconych użytkowników.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie