18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Browaryt 2013-11-26, 8:40 2
W sumie dobre ale za czcionkę to kaktus w dupala.
Zgłoś
Avatar
GKC 2013-11-26, 8:40 1
Morał z tego taki, że na dokończenie planu Adiego jest jeszcze czas
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-11-26, 9:14 5
"Pozdro dla kumatych"? A co, chciałbyś w końcu jakiegoś poznać?
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-26, 9:20 1
@GKC: Jak chcesz dokończyć plan pedzia z wąsem to w pierwszej kolejności zabij jakiegoś Polaka. Proponuję ciebie.
Zgłoś
Avatar
DeepInLove 2013-11-26, 10:20 3
Zarammoth napisał/a:

@GKC: Jak chcesz dokończyć plan pedzia z wąsem to w pierwszej kolejności zabij jakiegoś Polaka. Proponuję ciebie.



Kilku Polaków za duza ilosc Żydów to nie taka zła cena. Tymbardziej, ze szansa na to, ze tymi Polakami beda pedaly czy inni rurkowicze albo ciapaci imigranci jest dosyc duza.
Zgłoś
Avatar
cys23 2013-11-26, 10:24 3
@up

Ciapaty fallus czy inne emigranckie ścierwo nigdy nie będzie Polakiem!
Hitler nie zabił 'kilku Polaków'. Rozjebał nam wszystko, dlatego w Polsce jest jak jest.
Zgłoś
Avatar
xMorowy 2013-11-26, 11:25 8
@up

3 lata okupacji niemieckiej to nic w porównaniu z tym co komuniści robili bezpośrednio po wojnie i w późniejszym czasie. O tym się w szkołach nie uczy, to przez czerwonych w Polsce "jest jak jest". Polecam książki Leszka Żebrowskiego, na yt też są jego wykłady jeżeli literki kolą w oczy.
Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2013-11-27, 18:09
W tym roku już nie będzie końca świata.

Za rok mają być.
Zgłoś
Avatar
renesil 2013-11-27, 18:16
Nie wiem jakim idiota trzeba byc zeby nie wiedziec o co chodzi...Co to jest kurwa facebook ?...
Zgłoś
Avatar
bari93 2013-11-27, 18:17
Motto studentów?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-11-27, 21:46
leBigMac, miałem nadzieję pod tym napisać prośbę, żeby znowu nikt nie zaśmiecił tym debilem z wąsami, ale już wstawiłeś, więc chuj będzie jak zwykle ten sam "top koment" pod każdym pojebanym "pozdro dla kumatych"

PS niedorozwój z IQ 40 zajarzyłby o co chodzi. Skończcie dodawać ten tekst, bo nudne(no i wywołuje tego wąsala).
Zgłoś
Avatar
leBigMac 2013-11-27, 22:25
kkndkkndkknd napisał/a:

leBigMac, miałem nadzieję pod tym napisać prośbę, żeby znowu nikt nie zaśmiecił tym debilem z wąsami, ale już wstawiłeś, więc chuj będzie jak zwykle ten sam "top koment" pod każdym pojebanym "pozdro dla kumatych"

PS niedorozwój z IQ 40 zajarzyłby o co chodzi. Skończcie dodawać ten tekst, bo nudne(no i wywołuje tego wąsala).



Właśnie to jest tak chujowe że aż fajne. Wkurwia mnie zaś nagonka na BongMana, która jest na tej samej łańcuszkowej zasadzie - jeden od drugiego podłapuje.

Swoją drogą masz dobry nick pod warunkiem że chodzi o kknd 2 crossfire Młodzi nie zrozumiejo.
Zgłoś
Avatar
HiSpect 2013-11-28, 4:13 1
wypierdalać z kwejkowymi mądrościami
Zgłoś
Avatar
DeepInLove 2013-11-28, 8:54
HiSpect to teraz powiedz wlascicielowi sadistica zeby wypierdalal bo jest on takze wlascicielem kwejka.

Pozatym skoro wiesz, ze toz kwejka to musisz przegladac kwejka wiec sam po sobie cisniesz kwejkowy gimbusie.
Zgłoś