18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Makłowicz o Państwie Polskim
K................0 • 2013-01-04, 0:54
Niby zwykły kucharz ale mądrze gada!
Jak go spotkam to na własny koszt kupuje Wódkę i mu polewam!

Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-01-04, 2:13 28
Shczurowi chyba ktoś do ucha przez słuchawkę powiedział: przerwij mu, zrób coś. A ten: no bo eeeayyjjmm.
Zgłoś
Avatar
Muzz 2013-01-04, 2:15 17
Szkoda, że się nie urodziłem w jakimś nieodkrytym jeszcze plemieniu żyjącym gdzieś w dżungli... moje życie by wyglądało prościej - zjeść, wypić, wysrać się i marzyć o lepszym życiu (czyt: być szamanem albo wodzem wioski i do tego dążyć). Taka prostota to dla mnie piękno maksymalne.
Ludzie, którzy jeszcze jako tako ogarniają cały ten polski syf i schematy dzięki którym on działa muszą mieć łzy w oczach jak ja. Plują ludziom prosto w twarz, mają ich za gówno z którego lepią swoje chore wizje. A ludzie? Sam sobie odpowiedz.
Czasami marzę by być takim prostym - może nawet głupim - dzikusem. Podejrzewam, że życie wtedy ma inne priorytety. Może dostrzega się coś więcej.
Zgłoś
Avatar
Voit 2013-01-04, 2:32 2
@Muzz; Ja tak samo o tym myślałem. Kiedyś np. w komunach hippisowskich w Stanach ludzie robili swoją żywność (masło, mleko itp.) szyli sobie ciuchy itd. W naszym kraju jest to jednak Utopia. A ci "dzikusy" to jeżeli sobie nie upolują to nie mają co jeść i w każdym bądź razie nikt nie nakłada im jakiś pojebanych podatków/vatu.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-01-04, 2:34 32
Dobrze prawi, tylko żeby mu przypadkiem kuchenka gazowa nie wybuchła.
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-04, 2:40
A obok kurwa stuhr.
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2013-01-04, 2:52 1
Cpuny sie oburzyly
Trzeba pozamykac wszystkich co wstrzukujo mariuchanen jak i tych co przechodza na czerwonym swietle bo tak
Zgłoś
Avatar
vass 2013-01-04, 3:02
Ordnung muss sein, kurwa mać
Zgłoś
Avatar
Tapioka 2013-01-04, 3:32 3
ja pierdole, jeszcze raz zobacze, ze ktos sie sadzi do Stuhra, za to, ze wykonal swoja prace, czyli zagral w filmie to pierdolne go w leb i zrzuce do Wisly z gangbang gownem i tym disco polowym szajsem co leci non top w radio... rownie dobrze mozna sie zjebac do taksowkarza, ze jedna reka kreci kierownica wchodzac w zakret.. aktor to aktor kurwa, czepiajcie sie adwokatow co sprzedadza wszystko dla kasy. EOT
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-01-04, 4:53 3
No to teraz Makłowicz takiego kuratora dostanie, że mu nawet Habsburgowie nie pomogą.

Zjebane polactwo znowu się do Stuhra przypierdala. Choćbyście cysternę jadu tu na niego wylali, to on nadal będzie niezłym aktorem z przyzwoitym dorobkiem, a wy nadal będziecie bandą zakompleksionych przygłupów z resztkami systemu nerwowego wypranymi przez pseudopatriotyczno-katonarodową propagandę szerzoną przez takich samych jak wy zjebów, tylko z większą siłą przebicia i trochę głośniej krzyczących.
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2013-01-04, 5:55 8
No tak bo lepiej być jebanym lewakiem, liczyć na wszystkowiedzące opresyjne panstwo i podziwiać cweli. Przecież walenie w dupę 1 typa przez drugiego jest takie postępowe. Socjalistyczne jebane ścierwo bez zasad i honoru. Powinno się was przypalać palnikiem a póżniej na pal wołami naciągać. Europa upada przez ten jebany "demo-socjalizm". Jebane komunistyczne kurwy.
Zgłoś
Avatar
mnichu20 2013-01-04, 6:06 3
Jakbym mógł, to bym postawił całą kratę piwa dla Makłowicza, bardzo mądrze mówi

Zgłoś
Avatar
Czajol3 2013-01-04, 7:22 1
K**wa politolodzy się znaleźli i gimbaza czerpiąca swoje poglądy z sadola - do ksiązek muły, to poznacie innych wybitnych myślicieli którzy z takich lub innych przyczyn nie wystąpią rano w TV (Nietzsche, Lenin, Stalin, Hitler, czy chodźby największy wasz dotychczasowy autorytet - wasza mama)
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-01-04, 7:46 5
No Stuhr mnie troszkę wkurwił tymi swoimi podśmiechujkami i komentarzami o "radykalnym gościu". Pokazał absolutny brak jakiegokolwiek wychowania i klasy. No i od kiedy słowo "radykalny" jest negatywne?
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-01-04, 8:53
co tutaj jeszcze robicie?? za widły i pochodnie i jazda na rząd
Zgłoś
Avatar
pronosz 2013-01-04, 9:57 1
Makłowicz nawet jak mówi o państwie to mi się jeść chce
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie