18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Makłowicz o Państwie Polskim
K................0 • 2013-01-04, 0:54
Niby zwykły kucharz ale mądrze gada!
Jak go spotkam to na własny koszt kupuje Wódkę i mu polewam!

Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-04, 13:57
@Tapiolka chuja zrobisz, zesrasz się i zjesz. [Ta wypowiedź nie jest merytoryczna]
Zgłoś
Avatar
matysek_alf 2013-01-04, 16:03
Szeryfian napisał/a:

Polska policja to nic innego jak tchórze którzy lecą na wysoką emeryturę po KILKU latach pracy.

Weź nie pierdol o "KILKU" latach pracy bo prawie nikt tak szybko nie odchodzi ze służby! Po drugie po tych Twoich "KILKU" latach czyli po 15 latach służby masz 40% uposażenia więc to jest nie opłacalne! No chyba, że się jest komendantem to wtedy 40% z takiej wypłaty to jest i tak dużo! Ale mało który policjant zostaje komendantem przy tak krótkim stażu. A po trzecie kto Ci kurwa bronił iść do Policji?! Składaj papiery i ogień! Też będziesz mógł odejść po "KILKU" latach na emeryturę. I uprzedzam pytanie: nie, nie jestem policjantem!
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2013-01-04, 16:05
Cóż z tego, że mądrze gada skoro jego wypowiedź już utonęła w komentarzach o żydowskim rodzie Stuhrów?
Wiele mądrych wypowiedzi umyka nam właśnie dlatego, że zwala się banda idiotów chcących się podpiąć i wylewa swoje frustracje.
Polacy mają dokładnie to, na co zasłużyli bo jesteśmy narodem kłótliwym i małostkowym.
Zgłoś
Avatar
kokz666 2013-01-04, 16:27 1
Makłowicz mnie zaskoczył, niezwykle pozytywnie. Tym, jak bardzo inteligetnym jest człowiekiem, nie spodziewałem sie. Duze piwo dla niego, za to co mówi. OBY nie popełnił "samobójstwa".
Zgłoś
Avatar
r................t 2013-01-04, 16:37
Dokładnie, ma rację, widać to na każdym kroku. Wyobraźcie sobie, że u Nas kiedyś na wiosce psy w kominiarkach wpadły do kilku lokali i konfiskowali sprzęt DJ bo puszczali bez licencji!!! W dużych miastach to też widać najlepiej W KRK czy we Wrocławiu co weekend na rynkach rozgrywają się dantejskie sceny, dzicz spuszczona z łańcuchów i ani jednego złamasa z Policji czy Straży Wiejskiej nie widać !!!
Zgłoś
Avatar
zachar1345 2013-01-04, 17:10 2
4:25 haha Linda taki kozak ale ze strachu zajebał butle
Zgłoś
Avatar
K................0 2013-01-04, 17:26
Gdyby jego program kulinarny byłby emitowany właśnie na TVN to pewno zaraz po tej wypowiedzi, został by zdjęty z anteny "z powodu niskiego wskaźnika oglądalności"
Zgłoś
Avatar
kothletino 2013-01-04, 19:44
Właśnie dowiedziałem się, że nie potrafię usunąć posta.
Zgłoś
Avatar
boolkowski 2013-01-04, 20:21
"Sztur" - jak myslalem, ze ten typek ma cos w glowie, niby kabareciarz, aktor, geny i wychowanie ojca, ktory jest klasa sama w sobie. Po tym co zobaczylem, to nawet karny kutas mu sie nie nalezy, bo pewnie by mu sie spodobalo. Watpie ze taki koles jak on mial by przesrane za palenie jointa. Poborcy podatkowi z pieskiem poedeszli by po autograf... Taki typ jak on nie wie co to znaczy represja najslabszych.
Zgłoś
Avatar
Vof 2013-01-04, 21:39 2
Zgłoś
Avatar
Szczepol 2013-01-04, 22:14
z Roberta to dobry herbatnik jest. Piwko!
Zgłoś
Avatar
weerion 2013-01-04, 23:02
Siemka jestem młody ( korzystam z tego serwisu bo lubię i CH komu do tego )
U mnie w szkole Nauczyciel wyraża aprobatę by jeden debil obrażał innych uczniów za ich zajęcia osobiste np granie w karty lub szachy serio u nas w szkole grać w to niewolno
gra w monetę znacie ? bierze się dużą monetę kręci się ją kolejno uderzając raz tylko raz jedna osoba może palcem walnąć by się kręciła jak zjeb.... to kładzie się monetę na stole a on pięścią przyciska do stołu rozpędza się monetę by jeb......... w kostki palców przyłożonej pięści w to wolno grać
3 rozpędzone monety leje się krew serio ( nie przy dzieciach trza mocno rozpędzić monetę )
jeden z uczniów nazwał nas zjeba...mi masochistami i pedałami bo lubimy jak nas biją nauczyciel powiedział "No , właśnie a może byście grali w te swoje karty i monetę na pieniądze ( namawianie do hazardu jest karalne ale kij z tym )
dostał wpierd*l od nas bo powiedział to za nauczycielem poza tym nauczyciel nie zareagował i jak mu zwróciliśmy najpierw uwagę nauczyciel go bronił bo on czyta książkę ( gówno prawda ) i chodzi na zajęcia sportowe z wf z judo po północy w kościele zagranicą więc może ( mimo ze nauczyciel kablował na nas do dyry i śmiał się nam w twarz jak dopiero co nakablował i wracał od dyry BO GRALIŚMY W TYSIĄCA my nie robiliśmy jak on ) za to co zrobiliśmy na Policji zostaliśmy oskarżeni o hazard przemoc obrażanie funkcjonariusza szkoły ( ale nie uprawionego do takiego zachowania nosz k..... ) i o to że jesteśmy psychiczni bo okaleczamy się sami
ÓW niby ofiara wpierd*lu a w Polsce popełniają samobójstwo ludzie z kulą w głowie i plecach postrzeleni 5 razy i zawiązanymi rękoma fabryki i cukrownie likwidują i 1 zł za cukier jest 5 zł
i nikt nie wie kurva czemu ?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-01-05, 0:04
@weerion

Albo jesteś master trollem albo kiblujesz w 3 podstawówki.
Zgłoś
Avatar
Fetisher 2013-01-05, 1:22
z Makłowicza jest taki kucharz jak ze mnie baletnica... Prawdą jest to że jest znakomitym historykiem i umie naśladować jak małpa przed kamerami to co mu pokazą i jeszcze do tego nawijać. Nie miałem zamiaru tu nikomu ubliżać czy coś tylko wyjaśnić kwestie tego iż on nie jest kucharzem.
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-01-05, 11:35
Szczurze spierdalaj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie