18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
k................8 2023-06-06, 16:17 2
nowynick napisał/a:

Moja córka (16 lat) nie była na tym marszu i generalnie ma na politykę wywalone, ale... zna ryzyko jakie się wiąże z zajściem w ciążę w tym porypanym katolandzie i mam zapowiedziane, że w tym kraju dziecka ni chuja rodzić nie będzie nigdy... Są plusy (śpię spokojnie po nocach) i minusy - za jakieś 15 lat może chciałbym mieć wnuki (i to niekoniecznie z norweskim obywatelstwem widziane raz na 2 lata).
Tak teraz myśli większość kobiet w Polsce. Mamy już nie niż a przepaść demograficzną a rząd robi co może żeby zniechęcać młodych do posiadania dzieci. Brawo kurwa wy...



Musisz założyć gumę. Zmniejszysz ryzyko ciąży.
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2023-06-06, 17:08 2
nowynick napisał/a:

Po prostu kobiety nie chcą umierać na sepsę z martwym płodem w brzuchu. Co ma do tego wychowanie?



Ale trzeba być głąbem patentowanym by myśleć że przy aborcji nie ma ryzyka sepsy. Jest i to dużo większe niż przy prawidłowo prowadzonej ciąży ale co może o tym wiedzieć jakiś simp i damskie popychadło.
Zgłoś
Avatar
piterpiotrek 2023-06-06, 18:06 3
xd

Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-06-06, 18:57
~DMT napisał/a:

Właśnie to potwierdziłeś. A kto kurwa niby podpisał kwity relokacyjne, wyłamując się jako jedyny, z całej Grupy Wyszehradzkiej? Rząd PO-PSL, a konkretnie pani (TFU!) Kopacz przyjacielu. Dopiero Szydło to później odkręciła...
Dla ścisłości: Jedni są warci drugich, ale kurwa bądźmy obiektywni...



Co nie znaczy, że pojawili się za PO. PiS łamie wszelkie normy prawne, mogli cofnąć prawo, co nie raz już robili
Zgłoś
Avatar
Tersky 2023-06-06, 19:15
MysteryMan napisał/a:

O chuj tu chodzi o jakie prawa ?



Przecież powiedziała jasno i wyraźnie - „nie wiem”, jak to feministka
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-06-06, 22:29
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-06-06, 23:29 1
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Raczysz pan pieprzyć. Co takiego robi ten rząd gorszego od poprzednich? Zabrania aborcji? Jak kobieta chce dzieci to nie boi się o aborcję. Po prostu w dupach się poprzewracało od dobrobytu i psucia społeczeństwa przez lewactwo. Polacy lewacy chcą być bardziej multikulti od tych zachodnich lewaków i tyle. Lenistwo, egoizm, egocentryzm i nadopiekuńczość rodziców - to psuje młodych a nie ten czy tamten rząd. Mi się należy, tylko ja się liczę, nikt mi nie będzie mówił itd. Współczuję córki ale w sumie to twoje wychowanie wyszło na wierzch.



Najwięcej do gadania na temat rodzenia dzieci mają zawsze faceci, i to jeszcze księża lub inne odwieczne koniobijce.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-06-07, 0:16 2
ratford napisał/a:

ale się uczepiliście tej aborcji lewaki, ja pierdole.
Ja osobiście jestem za utrzymaniem zakazu aborcji, a jeśli chcecie zabijać niewinne dzieci to zwykłe morderstwa też powinny być zatem legalne.


Logika debila:
Plemnik i jajo osobno - dwie głupie komórki.
Plemnik i jajo razem - dziecko!

uzytkownik609 napisał/a:

Odważna dziewczynka
Myślę że ma szansę na karierę.
A komentarze typu feminazistka świadczą tylko o waszym zidioceniu i myślę że nikt z was nie powie publicznie takich rzeczy bo zwyczajnie nie macie na to jaj. Ta dziewczynka by was tak zjechała że byście 2 dni nie mogli dojść do siebie a na sadolu piszecie jakie to nie ą ę xdddd
Sadisticowa elita narodu polskiego psia jego mąć xdddd


Bo tu pełno zakompleksionych przegrywów siedzi. Otyłe dzieci, wyśmiewane w szkole i niedojrzali psychicznie nieudacznicy życiowi co ich jedynym osiągnięciem jest, że urodzili się biali. Dlatego tak lubią filmiki z czarnymi debilami. Znaleźli tu sobie niszę, taką bezpieczną przystań, gdzie mogą udawać wirtualnych twardzieli i jeszcze od podobnych zjebów dostają za to wirtualne piwa, co ich dowartościuje jakby dostali Nobla co najmniej.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2023-06-07, 6:07
0dbytBiskupa napisał/a:


Bo tu pełno zakompleksionych przegrywów siedzi. Otyłe dzieci, wyśmiewane w szkole i niedojrzali psychicznie nieudacznicy życiowi co ich jedynym osiągnięciem jest, że urodzili się biali. Dlatego tak lubią filmiki z czarnymi debilami. Znaleźli tu sobie niszę, taką bezpieczną przystań, gdzie mogą udawać wirtualnych twardzieli i jeszcze od podobnych zjebów dostają za to wirtualne piwa, co ich dowartościuje jakby dostali Nobla co najmniej.


Dwie uwagi:
1. Jak łatwo zauważyć też jesteś członkiem sadolowej społeczności. Tak z ciekawości - przegryw, otyły czy nieudacznik ?
2. Jak na każdym anonimowym forum napinacze są najbardziej widoczni i aktywni, może to zmylić nowego.
Zgłoś
Avatar
Akki11 2023-06-07, 16:08 2
ratford napisał/a:

ale się uczepiliście tej aborcji lewaki, ja pierdole.
Ja osobiście jestem za utrzymaniem zakazu aborcji, a jeśli chcecie zabijać niewinne dzieci to zwykłe morderstwa też powinny być zatem legalne.



I w grach komputerowch też! Zakazać gry w CSa.

Poza tym to nie czasem skrajna prawica jest przeciwko aborcji?
Do czego to doszło żeby jakiś random z internetu mówił ludziom jak mają żyć i co mogą, a czego nie.
Co do aborcji j-uż nawet nie chodzi o to, że ktoś chce/nie chce dzieci, tylko po prostu ktoś chce może mieć plan i chcieć mieć realny wpływ na niego. To się nazywa plan, kapujesz już?
Zgłoś
Avatar
metmac 2023-06-07, 17:11 1
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Raczysz pan pieprzyć. Co takiego robi ten rząd gorszego od poprzednich? Zabrania aborcji? Jak kobieta chce dzieci to nie boi się o aborcję. Po prostu w dupach się poprzewracało od dobrobytu i psucia społeczeństwa przez lewactwo. Polacy lewacy chcą być bardziej multikulti od tych zachodnich lewaków i tyle. Lenistwo, egoizm, egocentryzm i nadopiekuńczość rodziców - to psuje młodych a nie ten czy tamten rząd. Mi się należy, tylko ja się liczę, nikt mi nie będzie mówił itd. Współczuję córki ale w sumie to twoje wychowanie wyszło na wierzch.



Dokładnie, powinno się napierdalać po ryjach, gonić do targania cegieł od małego i nauczyć zapierdalania w imię rządu XD

To tylko pokazuje jakim rynsztokiem jest Polska młodzież sadolowa. Ukry to przy Was istni Panowie XD
Zgłoś
Avatar
hdhg99s 2023-06-07, 23:56 2
metmac napisał/a:

Dokładnie, powinno się napierdalać po ryjach, gonić do targania cegieł od małego i nauczyć zapierdalania w imię rządu XD
To tylko pokazuje jakim rynsztokiem jest Polska młodzież sadolowa. Ukry to przy Was istni Panowie XD



was, nie Was

Społeczność Sadola to ściek.
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-06-09, 18:52
metmac napisał/a:

Ukry to przy Was istni Panowie XD



ukry to śmiecie i nigdy z Polakami ich nie porównuj.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-06-11, 8:39
Takafura napisał/a:

Dwie uwagi:
1. Jak łatwo zauważyć też jesteś członkiem sadolowej społeczności. Tak z ciekawości - przegryw, otyły czy nieudacznik ?
2. Jak na każdym anonimowym forum napinacze są najbardziej widoczni i aktywni, może to zmylić nowego.


Jestem tu od lat pod różnymi nickami i obserwuję jak sadol zchodzi na psy. Kiedyś zaglądałem tu podyskutować bo trafiali się bardzo inteligentni ludzie. Dzisiaj zostały dzieciaki i sfrustrowane przegrywy, dyskutować nie ma z kim, więc wchodzę tu w jednym celu: hejtować zjebów. Bo mam z tego jakąś psychopatyczną radość i odpręża mnie to po dniu ciężkiej pracy. Może być?
Zgłoś