18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Syn_Milionera 2023-06-06, 1:47 13
Zgłoś
Avatar
kooloo 2023-06-06, 1:59 56
przejebane ma taki dzieciak
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2023-06-06, 3:26 52
O chuj tu chodzi o jakie prawa ?
Zgłoś
Avatar
turor 2023-06-06, 7:06 31
To, że Ochojska się rozmnożyła - rozumiem....

ale kurwa z kim ?????????
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2023-06-06, 7:29 19
do garów gówniaro
Zgłoś
Avatar
mygyry 2023-06-06, 7:37 50
Jedna patola uczy dziecko alkoholizmu inna lewactwa.
Szkoda dziecka.
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-06-06, 7:43 3
to jest to, właśnie:
z poprzednich pokoleń feministkom ,gejom się nie podobają transy-czyli "postępowość",gender itd

tranosm,gejom,femką-nie podoba się pedofile

pdeofilom-zoofoile

zoofilom-narkofile

narkofilom-kanibale

ewentualnie-pomieszać

aczkolwiek tendencja jest tak

i zawsze tym "postępowym" frikom wszystko najbardziej przeszkadza

era feministek zachodzi,nadzochi era transów,transów z elektrokutasami implantami-
w sensie że o tym będą krzyczeć,
promować w tv,filmach,show
bo nie widzę tego ścierwa nigdy na żywo
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-06-06, 7:46 27
Zapraszamy do indii albo do Afryki mała lampucero. Tam protestuj, skoro w Polsce ci tak źle
Zgłoś
Avatar
macleod 2023-06-06, 8:42 36
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-06-06, 9:06 33
Moja córka (16 lat) nie była na tym marszu i generalnie ma na politykę wywalone, ale... zna ryzyko jakie się wiąże z zajściem w ciążę w tym porypanym katolandzie i mam zapowiedziane, że w tym kraju dziecka ni chuja rodzić nie będzie nigdy... Są plusy (śpię spokojnie po nocach) i minusy - za jakieś 15 lat może chciałbym mieć wnuki (i to niekoniecznie z norweskim obywatelstwem widziane raz na 2 lata).

Tak teraz myśli większość kobiet w Polsce. Mamy już nie niż a przepaść demograficzną a rząd robi co może żeby zniechęcać młodych do posiadania dzieci. Brawo kurwa wy...
Zgłoś
Avatar
Wojtek76 2023-06-06, 9:10 42
nasrać tak własnemu dziecku do łba, to już trzeba być patologicznym rodzicem
Zgłoś
Avatar
Suczka_Stefana 2023-06-06, 9:37 3
O proszę, polska Greta, taka mądra jak jej rodzice, za to samotna i nieszczęśliwa w przyszłości.
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2023-06-06, 9:54 83
nowynick napisał/a:

Moja córka (16 lat) nie była na tym marszu i generalnie ma na politykę wywalone, ale... zna ryzyko jakie się wiąże z zajściem w ciążę w tym porypanym katolandzie i mam zapowiedziane, że w tym kraju dziecka ni chuja rodzić nie będzie nigdy... Są plusy (śpię spokojnie po nocach) i minusy - za jakieś 15 lat może chciałbym mieć wnuki (i to niekoniecznie z norweskim obywatelstwem widziane raz na 2 lata).
Tak teraz myśli większość kobiet w Polsce. Mamy już nie niż a przepaść demograficzną a rząd robi co może żeby zniechęcać młodych do posiadania dzieci. Brawo kurwa wy...



Raczysz pan pieprzyć. Co takiego robi ten rząd gorszego od poprzednich? Zabrania aborcji? Jak kobieta chce dzieci to nie boi się o aborcję. Po prostu w dupach się poprzewracało od dobrobytu i psucia społeczeństwa przez lewactwo. Polacy lewacy chcą być bardziej multikulti od tych zachodnich lewaków i tyle. Lenistwo, egoizm, egocentryzm i nadopiekuńczość rodziców - to psuje młodych a nie ten czy tamten rząd. Mi się należy, tylko ja się liczę, nikt mi nie będzie mówił itd. Współczuję córki ale w sumie to twoje wychowanie wyszło na wierzch.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2023-06-06, 10:02 13
Nadal mądrzejsza niż wyborcy pisu
Zgłoś