18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
poliqon 2023-06-06, 10:03
po co oni to robią? żebyś miała o czym pierdolić
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-06-06, 10:08
pazuzu napisał/a:

Nadal mądrzejsza niż wyborcy pisu



popisu, czyli 8 / 10 wyborców w ostatnich wyborach
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-06-06, 10:21 3
Kobiety chcą mieć prawo do decydowania o sobie. Kurwa co za lewactwo. Takie rzeczy w kraju zulciutkiego.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-06-06, 10:24 5
Czy ja jako jedyny z komentujących odebrałem to jako transfobiczną wypowiedź tej dziewczynki? "no bo po co oni to robią (zmiana płci)?"
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2023-06-06, 10:26 23
nowynick napisał/a:

Moja córka (16 lat) nie była na tym marszu i generalnie ma na politykę wywalone, ale...



Moja 16-letnia córka planuje rodzinę (choć jeszcze nie ma z kim), 19-letni syn wraz z sympatią marzą o przynajmniej czwórce dzieci, ale dopiero jak ogarną ścieżki zawodowe.

Jak dbasz tak masz.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-06-06, 10:33 20
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Raczysz pan pieprzyć. Co takiego robi ten rząd gorszego od poprzednich? Zabrania aborcji? Jak kobieta chce dzieci to nie boi się o aborcję. Po prostu w dupach się poprzewracało od dobrobytu i psucia społeczeństwa przez lewactwo. Polacy lewacy chcą być bardziej multikulti od tych zachodnich lewaków i tyle. Lenistwo, egoizm, egocentryzm i nadopiekuńczość rodziców - to psuje młodych a nie ten czy tamten rząd. Mi się należy, tylko ja się liczę, nikt mi nie będzie mówił itd. Współczuję córki ale w sumie to twoje wychowanie wyszło na wierzch.



Po prostu kobiety nie chcą umierać na sepsę z martwym płodem w brzuchu. Co ma do tego wychowanie?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2023-06-06, 10:35 9
motorcycleman napisał/a:

Moja 16-letnia córka planuje rodzinę (choć jeszcze nie ma z kim), 19-letni syn wraz z sympatią marzą o przynajmniej czwórce dzieci, ale dopiero jak ogarną ścieżki zawodowe.
Jak dbasz tak masz.



Oho beneficjenci 500+ Ciekawe czy będziesz taki zadowolony jak dziecko twojej córki będzie umierające w brzuchu a lekarze w strachu przed sądem będą sie bali zrobić aborcji i umrze i dziecko i matka.
Wtedy też ci powiem jak dbasz tak masz
Zgłoś
Avatar
ratford 2023-06-06, 10:48 20
pazuzu napisał/a:

Oho beneficjenci 500+ Ciekawe czy będziesz taki zadowolony jak dziecko twojej córki będzie umierające w brzuchu a lekarze w strachu przed sądem będą sie bali zrobić aborcji i umrze i dziecko i matka.
Wtedy też ci powiem jak dbasz tak masz



ale się uczepiliście tej aborcji lewaki, ja pierdole.

Ja osobiście jestem za utrzymaniem zakazu aborcji, a jeśli chcecie zabijać niewinne dzieci to zwykłe morderstwa też powinny być zatem legalne.
Zgłoś
Avatar
turor 2023-06-06, 10:57 14
pazuzu napisał/a:

Nadal mądrzejsza niż wyborcy pisu



Powiedział typowy ynteligent - wyborca PO

Nie dziwię się, że przegrywacie wszystko w wyborach co można przegrać, jak głosujecie na ludzi pokroju tej kretynki upierając się, że jest inteligentna

Dalej wybierajcie sobie polityków takich jak Wy, lepszego prezentu pisiorom nie możecie zrobić
Zgłoś
Avatar
izurial 2023-06-06, 11:06 13
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Raczysz pan pieprzyć. Co takiego robi ten rząd gorszego od poprzednich? Zabrania aborcji? Jak kobieta chce dzieci to nie boi się o aborcję. Po prostu w dupach się poprzewracało od dobrobytu i psucia społeczeństwa przez lewactwo. Polacy lewacy chcą być bardziej multikulti od tych zachodnich lewaków i tyle. Lenistwo, egoizm, egocentryzm i nadopiekuńczość rodziców - to psuje młodych a nie ten czy tamten rząd. Mi się należy, tylko ja się liczę, nikt mi nie będzie mówił itd. Współczuję córki ale w sumie to twoje wychowanie wyszło na wierzch.



Drogi dindu wytłumacz mi proszę za jaki uj mam się kimś innym przejmować? Np. tobą? Co do aborcji to w cywilizowanym kraju jest ona dostępna bez najmniejszego problemu. Ale nie zapominajmy, że twój ukochany z centymetra cięty karakan z Żoliborza postarał się, aby ten kraj skutecznie od cywilizacji odsunąć. Z twoich bredni wynika, że jesteś typowym przykładem katolickiego narodowego socjalisty. Niby lewactwo złe ale jednak ,,jednostka zerem, jednostka bzdurą". Współczuję takiego upośledzenia ale w sumie to wychowanie i poglądy typowe dla wyborców piss.
Zgłoś
Avatar
turor 2023-06-06, 11:26 14
izurial napisał/a:

Co do aborcji to w cywilizowanym kraju jest ona dostępna bez najmniejszego problemu.



Może dla tego zachodnia cywilizacja zwija się ilościowo kosztem niecywilizowanych ludów ?

Wyznacznik cywilizacji wg lewaka: wyskrobać potomków
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2023-06-06, 11:26 4
ratford napisał/a:

ale się uczepiliście tej aborcji lewaki, ja pierdole.
Ja osobiście jestem za utrzymaniem zakazu aborcji, a jeśli chcecie zabijać niewinne dzieci to zwykłe morderstwa też powinny być zatem legalne.



Czyli jak jakiś ciapaty zgwałci Ci matke, siostre córke to bedziesz zadowolony że urodzi jego dziecko ?
jak dziecko urodzi sie bez czaszki i umrze po 3 dniach to rozumiem że też fajnie ? i przy okazji moze umrze matka to luz, tak ?
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2023-06-06, 11:36 1
a mamusia z tyłu pierdolona jaka wzruszona XD XD ja pierdole, zaorać albo na kompost
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-06-06, 11:45 3
Za 5 lat skończy u psychiatry. Za 10 lat będzie Tomkiem.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2023-06-06, 11:47 9
pazuzu napisał/a:

Czyli jak jakiś ciapaty zgwałci Ci matke, siostre córke to bedziesz zadowolony że urodzi jego dziecko ?



Przypominam, że rząd furdojczlanda był, jest i będzie (bo nie ma wyjścia, a temat wrócił i będą go chcieli tym razem przepchać za wszelką cenę) za przymusową relokacją najgorszego sortu inżynierów i lekarzów. Ścierwo, z którym już kompletnie nie ma co zrobić, samych nierobów i kryminalistów, którzy się nawet do wciskania jednego guzika przy taśmie nie nadają...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie