18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
jjzz26 2023-06-06, 12:06 1
nowynick napisał/a:

Moja córka (16 lat) nie była na tym marszu i generalnie ma na politykę wywalone, ale... zna ryzyko jakie się wiąże z zajściem w ciążę w tym porypanym katolandzie i mam zapowiedziane, że w tym kraju dziecka ni chuja rodzić nie będzie nigdy... Są plusy (śpię spokojnie po nocach) i minusy - za jakieś 15 lat może chciałbym mieć wnuki (i to niekoniecznie z norweskim obywatelstwem widziane raz na 2 lata).
Tak teraz myśli większość kobiet w Polsce. Mamy już nie niż a przepaść demograficzną a rząd robi co może żeby zniechęcać młodych do posiadania dzieci. Brawo kurwa wy...



Tylko potwierdza moją teorię że każdy ojciec córki to simp jebany zasługujący jedynie na splunięcie na mordę.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-06-06, 12:19 1
Niech tak samo drą ryja, żeby się zrównać z wiekiem emerytalnym mężczyzn. Na budowę, do łopaty a najlepiej do gułagu.
Zgłoś
Avatar
uzytkownik609 2023-06-06, 12:27 2
Odważna dziewczynka
Myślę że ma szansę na karierę.
A komentarze typu feminazistka świadczą tylko o waszym zidioceniu i myślę że nikt z was nie powie publicznie takich rzeczy bo zwyczajnie nie macie na to jaj. Ta dziewczynka by was tak zjechała że byście 2 dni nie mogli dojść do siebie a na sadolu piszecie jakie to nie ą ę xdddd
Sadisticowa elita narodu polskiego psia jego mąć xdddd
Zgłoś
Avatar
kirkor1245 2023-06-06, 12:32 1
Miło by było to gówno rozstrzelać póki za duże nie urosło.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-06-06, 12:39 15
nowynick napisał/a:

Po prostu kobiety nie chcą umierać na sepsę z martwym płodem w brzuchu. Co ma do tego wychowanie?



Zagrożenie życia i zdrowia kobiety jest w dalszym ciągu przesłanką dopuszczalności przerwania ciąży. Niespecjalnie mnie dziwi, że proaborcyjni kretyni nie mają pojęcia o sytuacji prawnej w tym kraju (co zupełnie nie przeszkadza im żądać "równych praw" bez umiejętności podania choćby jednego nierównego prawa). I za każdym jebanym razem wyciągacie to (albo jednostkowe przypadki ciąży w wyniku gwałtu), żeby usprawiedliwić tysiące aborcji tylko dlatego, że ktoś ma Downa.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-06-06, 12:50
Czy ona właśnie potwierdziła że kobiety to nie są ludzie ? kurwa by ich niszczyć wystarczy im pozwolić rozmawiać tylko tyle
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2023-06-06, 13:32
Polska Greta ......How Dare You?
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-06-06, 13:47 2
Mała ma przecież rację.
Zgłoś
Avatar
boogiehash 2023-06-06, 14:28 2
***** *** i pedałów z konfy
Zgłoś
Avatar
Takafura 2023-06-06, 14:32 5
izurial napisał/a:

Współczuję takiego upośledzenia ale w sumie to wychowanie i poglądy typowe dla wyborców piss.


Jak dla Ciebie dostępność aborcji na życzenie jest miara rozwoju cywilizacyjnego to nie mam więcej pytań.
Cytuję pierwszy wynik z google:
szacuje się, że współczynnik największej ilości aborcji na świecie przypada na Amerykę Południową i Afrykę.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-06-06, 14:36 1
~DMT napisał/a:

Przypominam, że rząd furdojczlanda był, jest i będzie (bo nie ma wyjścia, a temat wrócił i będą go chcieli tym razem przepchać za wszelką cenę) za przymusową relokacją najgorszego sortu inżynierów i lekarzów. Ścierwo, z którym już kompletnie nie ma co zrobić, samych nierobów i kryminalistów, którzy się nawet do wciskania jednego guzika przy taśmie nie nadają...



Nie wiem, ale wydaje mi się, że część społeczeństwa to debile. Platforma n ie wpuściła ciapaków do Polski, pojawili się za czasów PiS w Warszawie, Krakowie, Lublinie, tam widziałem ich skupiska, na ulicach, na dworcach, a dużo jeździłem i jeżdżę po Polsce. Za czasów PO takich sytuacji nie było i nie chodzi o to, że dla mnie PiS to największe pasożytnicze i antypolskie chujostwo, ale chodzi o fakty naoczne
Zgłoś
Avatar
~DMT 2023-06-06, 14:53 8
darek1234 napisał/a:

część społeczeństwa to debile. Platforma n ie wpuściła ciapaków do Polski


Właśnie to potwierdziłeś. A kto kurwa niby podpisał kwity relokacyjne, wyłamując się jako jedyny, z całej Grupy Wyszehradzkiej? Rząd PO-PSL, a konkretnie pani (TFU!) Kopacz przyjacielu. Dopiero Szydło to później odkręciła...

wgospodarce.pl/informacje/21156-klamka-zapadla-rzad-ewy-kopacz-zgodzil...

Dla ścisłości: Jedni są warci drugich, ale kurwa bądźmy obiektywni...
Zgłoś
Avatar
turor 2023-06-06, 15:10 2
DMT napisał/a:

Właśnie to potwierdziłeś. A kto kurwa niby podpisał kwity relokacyjne, wyłamując się jako jedyny, z całej Grupy Wyszehradzkiej? Rząd PO-PSL, a konkretnie pani (TFU!) Kopacz przyjacielu. Dopiero Szydło to później odkręciła...
Dla ścisłości: Jedni są warci drugich, ale kurwa bądźmy obiektywni...



Tusk mówił, że to nieprawda, a Tusk nie kłamie .
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2023-06-06, 15:48 1
VeIture napisał/a:

Czy ja jako jedyny z komentujących odebrałem to jako transfobiczną wypowiedź tej dziewczynki? "no bo po co oni to robią (zmiana płci)?"



Chodzi o to że ona sama nie wierzy w to co mówi, pewnie nie do końca się z tym nawet zgadza a na bank tego nawet nie rozumie o czym mówi
Zgłoś
Avatar
wunhei 2023-06-06, 15:50
polska greta
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie