18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Fiucio 2013-06-22, 0:37 9
króliczki bez szans jak Najman w MMA
Zgłoś
Avatar
PanZajac 2013-06-22, 0:37
krolik nie zajac nie zabije robaczka
Zgłoś
Avatar
B................R 2013-06-22, 0:42 22
@autor
Jara Cię to przychlaście? Ciebie by mogli tam wrzucić.
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-06-22, 0:47 3
@up przestań płakać, chociaż jaranie się samymi filmikami jest trochę dziwne... Byłoby jeszcze miło autorze, gdybyś poprawił temat, bo albo piszesz phyton albo pytonów i dodaj jeszcze o jakie pytony chodzi, bo ktoś gotów jest pomyśleć że albino to jakiś gatunek...
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-06-22, 0:47 9
BuSSioR a ty czym bys go nakarmil haburgerem z maka ? natury nie oszukasz
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2013-06-22, 0:49 9
BuSSioR napisał/a:

@autor
Jara Cię to przychlaście? Ciebie by mogli tam wrzucić.



Zgłoś
Avatar
GoT3N 2013-06-22, 0:49 8
@BuSSioR
Byłem przekonany, że jakiś gość z greenpeacu przyleci ze swoim licem i zacznie sie awanturować. Tak jara mnie to, dlatego mam konto na tym portalu, a jeśli ciebie to gorszy i wolisz oglądać jak malutkie kicajce latają po trawie i lasach, to spi*** na portal "jestem cieniasem, kocham króliczki i kotki" bo ten portal nie jest dla miękkich faj.
Zgłoś
Avatar
opetany_poeta 2013-06-22, 0:50 5
Akcja zaczyna się od 2:06, ale i tak co chwilę są zdjęcia tego pedała z wężem i cały czas jest ta zjebana muzyka także chujowy ten filmik.
@BuSSioR: To jest Sadistic, a nie GreenPeace do chuja ciężkiego, koleś nie męczy zwierząt, tylko karmi węża, który żywi się królikami...
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-06-22, 1:07
a wiecie dlaczego oni nie mają dzieci?
Zgłoś
Avatar
krzyhhh 2013-06-22, 1:14 9
zdjęcia z właścicielem tego potworka wklejone do filmiku strasznie wkurwiają.
Zgłoś
Avatar
sneepy 2013-06-22, 1:46 4
Kiedyś zapomni kupić królika i wtedy będzie dobry materiał na harda
Zgłoś
Avatar
Trimeresurus 2013-06-22, 2:15 94
Kurwa, ilu tutaj matołów się wypowiada, to jest niepojęte. Jak tylko jest możliwość NIE KARMI SIĘ ŻYWĄ KARMÓWKĄ węża! Nie działa to ta, ze musi koniecznie wpieprzać żywe. A [i]python molurus[i] to nie jest jakiś wybredny, także wcinłlby mrożony/świeżo ubite na luzie. Kosztuje to króliki mniej stresu itd. To tak czysto ze względu na króliki. Ale to chuja Was obchodzi, panowie pseudohodowcy, bo wiecie lepiej. Dlatego inny argument. Polecam poszperać w necie co potrafią zrobić takie gryzonie z gadem. Wystarczy, że wąż nie trafi w głowę, a w brzuch królika, a króliczki kochane mają nieco większe zęby, niż praktycznie bezbronne myszy. Jak upierdoli raz gada, to może się źle skończyć. Także nie karmi się żywymi choćby z tego względu, żeby gada nie uszkodzić. I nie, nie jestem z greenpeace'u. Sam się zaczynam bawić w terrarystykę, ale nie jara mnie cierpienie i stres karmówki.

Jeśli jara was rzucanie żywych gryzoni gadom/ptasznikom to wypadałoby wam zapewnić rundkę w uścisku takiej kochanej anakondy. Szybko by się Wam odechciało.

Mam na względzie, że jest część terrarystów, którzy karmią żywymi, ale potrafią to argumentować. A jak widzę takie filmiki to wątpię, żeby tacy ,,miłosnicy" potrafili. Hasło ,,ja chcę żeby mój wąż miał naturalnie" jest gówno warte, tak uprzedzam z góry.

A dla niewtajemniczonych sadoli. Pmb nie są w stanie wszamać dorosłego ludzia, prędzej o dzieci bym się bał. Ale jak nakarmiony dobrze to ma wyjebane.
Zgłoś
Avatar
ToughLuck 2013-06-22, 2:57 12
Jedyne co mnie przeszkadza w takich praktykach to fakt ,że nie jest to naturalne środowisko i szanse są nierówne. Normalnie królik czy mysz ma szansę spierdolić.
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-06-22, 3:08 7
Trimeresurus, racja, lepiej nauczyć od małego karmić mrożonką, mniej pierdolenia, możliwość zaopatrzenia się w większą ilość od zaufanego dostawcy, a ludziom którzy jarają się takimi filmami, lub karmią dla zabawy w taki sposób odbierałbym gady, bo z pewnością nie chodzi im o dobro węża. Zresztą widać to na filmie, w jakich warunkach przechowywany jest wąż.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie