18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
Avatar
jbone 2019-12-15, 9:17 4
wełna stalowa
Zgłoś
Avatar
Plastykpl 2019-12-15, 10:39 26
Widać, że gość sobie w życiu poradzi a nie jak te pizdeczki w rurkach.
Zgłoś
Avatar
Gamera 2019-12-15, 11:56 16
Na domówce ludzie mi nie wierzyli, że wsadzę gwóźdź do gniazdka i nic się nie stanie. Założyłem się o $100 i ludzie byli w szoku, że jak nie dotknę gwoździem np uziemienia i nie stoję np gołą stopą w kałuży to nic mi się nie stanie. Z tej imprezy pamiętam dwie sytuacje... jedną jak wygrałem $100, a drugą jak godzinę później facet, który przegrał zakład tłumaczył to innym i poraził go prąd HAHAHAHA
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2019-12-15, 12:12 2
Gamera napisał/a:

Na domówce ludzie mi nie wierzyli, że wsadzę gwóźdź do gniazdka i nic się nie stanie. Założyłem się o $100 i ludzie byli w szoku, że jak nie dotknę gwoździem np uziemienia i nie stoję np gołą stopą w kałuży to nic mi się nie stanie. Z tej imprezy pamiętam dwie sytuacje... jedną jak wygrałem $100, a drugą jak godzinę później facet, który przegrał zakład tłumaczył to innym i poraził go prąd HAHAHAHA



cool story bro
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-12-15, 13:23
Gamera napisał/a:

Na domówce ludzie mi nie wierzyli, że wsadzę gwóźdź do gniazdka i nic się nie stanie. Założyłem się o $100 i ludzie byli w szoku, że jak nie dotknę gwoździem np uziemienia i nie stoję np gołą stopą w kałuży to nic mi się nie stanie. Z tej imprezy pamiętam dwie sytuacje... jedną jak wygrałem $100, a drugą jak godzinę później facet, który przegrał zakład tłumaczył to innym i poraził go prąd HAHAHAHA



I co, przeżył?
Zgłoś
Avatar
Lolekmko11 2019-12-15, 14:58 13
Gamera napisał/a:

Na domówce ludzie mi nie wierzyli, że wsadzę gwóźdź do gniazdka i nic się nie stanie. Założyłem się o $100 i ludzie byli w szoku, że jak nie dotknę gwoździem np uziemienia i nie stoję np gołą stopą w kałuży to nic mi się nie stanie. Z tej imprezy pamiętam dwie sytuacje... jedną jak wygrałem $100, a drugą jak godzinę później facet, który przegrał zakład tłumaczył to innym i poraził go prąd HAHAHAHA



A ty kurwa jesteś z Ukrainy z się o dolary zakładasz?

Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-12-15, 20:27 2
Lolekmko11 napisał/a:

A ty kurwa jesteś z Ukrainy z się o dolary zakładasz?



A powiedz, geniuszu, gdzie według ciebie są dolary?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2019-12-15, 20:36
krasnal_hałabała napisał/a:

I co, przeżył?



W obecnych czasach gdy powszechne są różnicowoprądówki, ciężko zaliczyć zgona w ten sposób.
Zgłoś
Avatar
Lolekmko11 2019-12-15, 20:38 1
krasnal_hałabała napisał/a:

A powiedz, geniuszu, gdzie według ciebie są dolary?



Jesteś aż tak zacofany genJuszu że nie czaisz że bandery opierają swoje finanse na dolcach?
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-12-15, 20:57
ellsworth napisał/a:

W obecnych czasach gdy powszechne są różnicowoprądówki, ciężko zaliczyć zgona w ten sposób.



Prąd z gniazdka zabije wyłącznie jak ci się obwód na sercu zamknie.
W pojedynczą rękę 2 razy mnie raziło i żyję.
Zgłoś