18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Małe gumowanie
Krówka • 2013-05-27, 14:44
Materiał własny
Wszystko rzecz jasna w granicach rozsądku... Mnie widzicie na Repsolku.

Zgłoś
Avatar
melvin 2013-05-27, 22:15
Leitho, oczywiśnie że ja
Zgłoś
Avatar
niegoslav 2013-05-27, 22:22
Skąd sie bierze tyle hejtu na motocyklistów? (Wiadome, że od tych którzy nawet skuterem nie jeździli)
Zapierdalacie Tico czy innym gownianym Matizem 50/h i was zazdrosc zzera ze ktos ma pasje i was wyprzedza (chuj w dupe tym co zapierdalaja 200/h moto, mowie o normalnych ludziach) na motocyklu? i nie mowcie mi ze auto to tylko transport z punktu A do punktu B, bo w takim razie zapierdalajcie tramwajami albo rowerami, efekt ten sam a i z dupy Ci sadło zejdzie albo podłatasz dziurę budżetową miasta
Zgłoś
Avatar
barex666 2013-05-27, 22:24
Philipek napisał/a:

co to kurwa robi na glownej?! ani nic specjalnego tu nie pokazali, ani wypadku nie ma.. kurwa ja pierdole, admin jakis pijany? akcja wspomagania poczatkujacych "stunterow"? kurwa mac -.-


Kolejny zmuszony do oglądania?
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-05-27, 22:25 1
chuj z nimi to że będzie srał w najlepszym wypadku pod siebie do końca życia jakoś mnie nie rusza po co zapierdala ?...tylko szkoda mi ludzi którzy przez takich idiotów cierpią
Zgłoś
Avatar
Frostbourn 2013-05-27, 22:43
@up

gdzie ty tam widzisz jakies zapierdalanie idioto?

melvin napisał/a:

ja pier*olę, z klamy trzeba strzelić i lagi w poziom, wtedy guma ma sens a takie skakanie tylko niszczy moto bo każde lądowanie niestety odbija się na plastikach.



Jak sie umie lądowac to sie nic nie odbija. Ja zawsze wale z gazu.
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-05-27, 22:49
Frostbourn,
mogę liczyć na wątrobę ? Tylko nierozjebaj jej zamocno
Zgłoś
Avatar
o_co_chodzi 2013-05-27, 22:52 1
Jak już wrzucamy materiały własne to proszę bardzo
A co do tych "granic rozsądku" to mogliście się lepiej postarać (czyt. znaleźć lepszą miejscówke ).


PS: Nie katujcie tak tych jedynek
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-05-27, 22:57
Ja się zastanawiam czemu dla samochodów i motorcykli są różne przepisy. Gdyby samochód hałasował chociaż w połowie tak jak przeciętny motor to nie przeszedłby przeglądu a pierdziawki na dwóch kółkach jeżdżą sobie spokojnie bez tłumików.
Zgłoś
Avatar
melvin 2013-05-27, 23:00
to ja dołożę, film mojej ekipy znajdziecie na YT jak wpiszecie "skur_wole Piotrków" (niepodkreślenie usunąć) wyskoczy jako pierwszy. wrzuciłbym na sadola ale nie mam niestety na dysku...
Zgłoś
Avatar
faba 2013-05-27, 23:22 1
co to jest "Repsolku"?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-05-27, 23:34
Mama wam nie mówiła, że droga to nie jest miejsce do zabaw? Ja pierdolę, mentalnie na poziomie 5 latka jesteście! Chcecie sobie pojeździć to róbcie to na jakimś torze czy po prostu na jakimkolwiek terenie prywatnym, a nie na PUBLICZNEJ drodze!!

I gwoli ścisłości, tak, mam 'dwa kółka' i nigdy w życiu bym nie zachowywał się tak nieodpowiedzialnie, jak ci idioci na filmiku!
Zgłoś
Avatar
melvin 2013-05-27, 23:40
boś Pan jest zwykły precel
Zgłoś
Avatar
Krówka 2013-05-27, 23:47
faba napisał/a:

co to jest "Repsolku"?



Honda Repsol
Zgłoś
Avatar
M................e 2013-05-28, 1:06
Tja... Motocykliści vs kierowcy 4 kółek i przedstawianie bardziej mojszych od twojszych racji i argumentów. Debili jest sporo, za kółkiem i na dwóch kółkach, tego się nie uniknie, ale na pewno wszystkim będzie się żyło lepiej, jeśli zamiast myśleć stereotypami, zaczniecie myśleć logicznie i szanować siebie nawzajem na drodze. Dopóki kultura i szacunek na polskich drogach się nie poprawią, nie zrobię prawa jazdy kat. A, mimo że bardzo chcę. Bo się po prostu boję takich skurwieli, którym na sam widok motocyklisty ciśnienie skacze i już kombinują, jakby tu obtrąbić. I mimo, że jeżdżę tylko samochodem, czasem samemu mam ochotę jakiemuś kierowcy upierdolić lusterko za to, jak zajeżdża z małpią złośliwością drogę bogu ducha winnemu motocykliście. Szerokiej drogi i rozsądku życzę.
Zgłoś
Avatar
Mariusz712 2013-05-28, 3:20


No to ja tez zapodam swoim starym filmikiem 6 lat temu krecone
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie