18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Małe gumowanie
Krówka • 2013-05-27, 14:44
Materiał własny
Wszystko rzecz jasna w granicach rozsądku... Mnie widzicie na Repsolku.

Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-05-28, 8:45
Krówka napisał/a:

faba napisał/a:

co to jest "Repsolku"?

Honda Repsol



Nawet kurwa nie wiesz tłuku że jeździsz na F4i w wersji Sport?
Repsol to tylko malowanie...

"Chuja" pokazaliście, piwa nie będzie.
Zgłoś
Avatar
Frostbourn 2013-05-28, 9:40
Poka cos swojego kondonie
Zgłoś
Avatar
b................1 2013-05-28, 13:23
Piwo polecialo nie ma to jak szlifiereczki,pozdrawiam i jebać hejterów murzyńska wielką pytą!
Zgłoś
Avatar
OgarStaryx2 2013-05-28, 14:39
Mam już dwa lata fzrke i tydzień temu zwróciłem uwagę, że repsol to nie respol xD
Zgłoś
Avatar
Krówka 2013-05-28, 15:19 1
nitrox89 napisał/a:



Nawet kurwa nie wiesz tłuku że jeździsz na F4i w wersji Sport?
Repsol to tylko malowanie...

"Chuja" pokazaliście, piwa nie będzie.



Ojej co ja teraz zrobie kurwa piwa nie dałes...

No sorry ale wiem na czym jeżdze, napisałem mu że Repsol to Honda, może nie interesuje się tym to co by mu dało do zrozumienia jakbym napisał F4i ? Chuja by dało...
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-05-28, 15:42
Philipek napisał/a:

co to kurwa robi na glownej?! ani nic specjalnego tu nie pokazali, ani wypadku nie ma.. kurwa ja pierdole, admin jakis pijany? akcja wspomagania poczatkujacych "stunterow"? kurwa mac -.-



admini dbają o rozwój działu hard.
Zgłoś
Avatar
allah84 2013-05-28, 23:10
Ladny repsolek swiezyzna widac ;] fireblade czolg no i 954 ;d pelen wachlarz hondy ;d

sam jezdze R1 takze lewa tak dalej panowie ;d
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-05-29, 2:09
Fajnie się czyta pedałów na kosiarkach co pierdolą "a ty swoim tico bla bla bla" itp.

Człowieku pół życia byś zapierdalał i by ciebie nie było stać na to czym ja w tej chwili jeżdżę więc bez takich tekstów i idź mi przytnij trawnik swoją szlifierką!

Lubie to podejście gości ze skuterków - 'zapierdalam mótórem bo mje stać cfelu' a ty zapierdalasz tico, cienkocienko czy innym gównem bo ciebie nie stać.

Kurwa jakie to typowo wiejskie. Ja sobie siedze na wygodnym skurzanym fotelu z klimą i fotelem ci mi masuje dupe a ty spinasz dupe aby o lusterko w korku nie zahaczyć.

Szczególnie fajnie się to od dzieci 18-19 letnich czyta co im bogaty tatuś kupił ale to max jaki w życiu osiągną bo sami chuja mogą bez kieszonkowego od rodziców. Max co wam wróżę to skończenie wieczorowej wyższej szkoły wydawania dyplomów
Zgłoś